صفحه 95 از 136 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-790 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    و آیا یک ویکی برای ارزیابی مدارک وجود دارد که طبق اون جلو برم؟
    اینکه من به دانشگاه فوق لیسانسم دسترسی ندارم چقدر مشکل ساز میشه؟ البته اصل ریز نمرات و مدرک رو از اون دانشگاه دارم

ممنون
    تمام پست ها این فروم رو بخونید تقریبا سوالی باقی نمی مونه مگه اینکه سوال شما خاص باشه.
    اینکه به دانشگاه فوق لیسانس دسترسی ندارین بستگی داره کخ کدوم کشور باشه هر کشور تو سایت وس قوانین خودش رو داره. بعضی ها رو باید خود دانشگاه مهر و موم کنه (مثل ایران) و بعضی ها نه. اگه ایرانه حتما باید دانشگاه مهر و موم کنه و اگه ایران نیست باید ببینین شرایط اون کشور تو سایت وس چیه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط kianak نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال دارم چون واقعا نمیدونم کجا بپرسم. اگر من مدرک دانشگاهیم رو با wes تطبیق بدم ایا در امتیاز بندی اکسپرس انتری میتونم از امتیاز گواهی تحصیلی از کانادا برخوردار بشم؟
    خیر امتیاز مدرک کانادایی رو نمی گیرین. این ارزیابی برای اینه که ثابت شه مدرکی که شما خارج از کانادا گرفتین معادل مدرک کانادایی هست و بهش امتیاز مدرک خارج از کانادا رو بدن. برای گرفتن امتیاز مدرکی تحصیلی داخل کانادا حتما باید مدرک رو از خود دانشگاه داخل کانادا گرفته باشید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

دوستان سلام
    دوره کارشناسی من تازه تموم شده.الان گواهی موقت دستمه
    اصل دانشنامه چند ماه بعد میرسه دستم
    گواهی موقت قابل ترجمه و قابل ارزیابی هست؟

سلام - نه خیر نمیشه - داخل خود گواهی موقت آخر صفحه نوشته این گواهی ارزش ترجمه ندارد.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMAHMADI88 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دوره کارشناسی من تازه تموم شده.الان گواهی موقت دستمه
    اصل دانشنامه چند ماه بعد میرسه دستم
    گواهی موقت قابل ترجمه و قابل ارزیابی هست؟
    موردهای خیلی کمی بوده که گواهی موقت فرستادن و وس قبول کرده. موردهای بیشتری بوده که قبول نکرده. چند تا تکته زیر اگه رعایت شه ممکنه وس ارزیابی کنه.
    1) روش نوشته نشده باشه ارزش ترجمه نداره
    2) بتونین ترجمه کنین و بهتره مهر دادگستری و ... بزنین در این حالت
    3) دانشگاه قبول کنه بزاره تو پاکت و مهر و موم کنه که ارزشش بره بالاتر

اگه 3 تا تکته بالا رعایت شه شاید وس ارزیابی کنه. اما در کل ریسک اینکه ارزیابی نکنه بالاست.
    Canada Express Entry

دوستان گل یه سوال فوری
    من مدارکم رو آماده کردم بفرستم. ریزنمراتم مهر و موم شده.
    اون پاکتی که خودمون آماده میکنیم که کپی دانشنامه ها و ترجمه دانشنامه ها رو داخلش میذاریم، من روی این کپی ها مهر دانشگاه نزدم. مشکل ساز نمیشه؟؟ کسی رو سراغ دارید که با این شرایط توسط WES اسس شده باشه؟

سلام
    من مدرک لیسانسم از دانشگاه شریف و مدرک فوقم مال تهران هست می خواستم بپرسم من باید مدارک هر دانشگاه رو جداگونه برای وس ارسال کنم و روی هر دو یک شماره رفرنس بزنم؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن کدوم دانشگاه باید نمرات و دانشنامه رو بفرسته
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک لیسانسم از دانشگاه شریف و مدرک فوقم مال تهران هست می خواستم بپرسم من باید مدارک هر دانشگاه رو جداگونه برای وس ارسال کنم و روی هر دو یک شماره رفرنس بزنم؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن کدوم دانشگاه باید نمرات و دانشنامه رو بفرسته
    ممنون
    میتونید هر دو رو (سیلد شده) توی یک پاکت بگذارید ، با یک شماره رفرنس، و ارسال کنید

سلام
    من در حین تحصیل دو ترم مرخصی گرفتم و در مجموع به جای 4 سال در طول 6 سال (با احتساب درسهای افتاده ) تونستم مدرکمو بگیرم از دانشگاه آزاد
    به نظرتون برای ارزیابی مدارک توسط wes مشکلی پیش میاد؟
    در ضمن من کارم برنامه نویسی هست و مدرکم مهندسی عمران امکانش هست تو مراحل بعد به مشکل بخورم؟
    ممنون
    ویرایش توسط amirjiryan : January 4th, 2018 در ساعت 02:56 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ............

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    مورد من دقیقن شبیه شما بود. ریز نمرات مهرو موم شده شریف و کپی از مدرک شریف ( مهر شده توسط دانشگاه) + ترجمه مدرک دانشگاه تهران و کپی مدرک دانشگاه تهران رو گذاشتم داخل یک پاکت و ریز نمرات دانشگاه تهران رو که درخواست داده بودم و به DHL ارسال شده بود رو هم کنارشون گذاشتم. روی همه شماره WES رو نوشتم( تنها یک شماره wes برای همه مقاطع کافیه و نیازی یه شماره های مختلف نیست) و با پست DHL ارسال کردم.
    با موفقیت انجام شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)