صفحه 96 از 136 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

سلام دوستان. مهر دادگستری و وزارت خارجه برای ترجمه مدارک و ریزنمرات ضروریه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjiryan نمایش پست ها
    سلام
    من در حین تحصیل دو ترم مرخصی گرفتم و در مجموع به جای 4 سال در طول 6 سال (با احتساب درسهای افتاده ) تونستم مدرکمو بگیرم از دانشگاه آزاد
    به نظرتون برای ارزیابی مدارک توسط wes مشکلی پیش میاد؟
    در ضمن من کارم برنامه نویسی هست و مدرکم مهندسی عمران امکانش هست تو مراحل بعد به مشکل بخورم؟
    ممنون
    نه مشکلی نداره. اگه مدرک رو گرفتین، وس هم ارزیابی می کنیم براتون.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tghss نمایش پست ها
    سلام دوستان. مهر دادگستری و وزارت خارجه برای ترجمه مدارک و ریزنمرات ضروریه؟
    سازمان وس به این مهرها نیاز نداره اما ممکنه خود دانشگاه ازتون بخواد که این مهر ها رو بزنین تا قبول کنه مدارک شما رو مهر و موم کنه. صفحات قبلی رو لطفا مطالعه کنید در این باره بارها توضیح داده شده.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc.E&E,SU

با سلام حضور دوستانم.
    اول اینکه خیلی خوشحالم که دوباره بعد از نزدیک 6 سال برگشتم به اپلای ابرد.
    یک سوالی داشتم:
    من دکتری بصورت معادلسازی سوابق کاری از یک دانشگاهی در چین گرفتم.آیا وس این مدرک رو ارزیابی میکنه؟ اصولا ارزیابی مدارک معادل که فاقد ریز نمره هستند به چه شکل انجام میشه؟ ممنون

دوستان سلام، من لیسانسم دانشگاه علم و صنعت روزانه بوده ولی ارشدم امیرکبیر مجازی بوده، به نظرتون وس ارشد من رو قبول میکنه ؟ ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابه داشته باشه بگه

Junior Member

سلام
    ريز نمرات ليسانس و ارشد من توي پاكت مهر شده ي دانشگاه مربوط به سالها قبله. براي وس بفرستم اوكي هست؟ نياز نيست دوباره از دانشگاه بگيرم؟ بخصوص كه ظاهراً Request form هم خيلي ضروري نيست بفرستيم. ممنون.

Junior Member

باسلام به همه دوستان.
    من لیسانس و ارشد از ایران بودم و دکترا از امریکا. الان برایwes اشکالی پیش میاد که دانشگاه تهران ریزنمرات رو جداگونه بفرسته Wes و من از امریکا جداگونه ریزنمرات دکترا بفرستم wes? راه حلی دارین لطفا؟ من اصل ریزنمرات ارشد و کارشناسیم رو اینجا دارم اما متاسفانه ترجمه اش رو خیر.
    و اینکه حتما باید در پاکت دانشگاه باشه؟ با مهر و موم؟
    و اینکه ایا دلیل خاصی داره همه از Wes استفاده میکنن؟ تشکر

Junior Member

دوستان سلام
    من داروساز هستم، کسی میدونه من همون Evaluation exam رو بدم کافیه؟ و اینکه باید اول ایلس رو اوکی کنم یا مدرکمو رو؟

Junior Member

سلام
    من دو تا سوال داشتم،
    1- من مدرک لیسانسم رو از دانشگاه سراسری تو شاهرود گرفتم ولی انجا زیر نمرات به انگلیسی نمیدن، اگر ترجمه کنم و مهر دادگستری بزنم کافیه؟ یا حتما باید تو پاکت دانشگاه باشه؟
    چون نمیدونم حتی دانشگاه قبول بکنه که ترجمه ها رو بزاره تو پاکت و مهر و موم کنه یا نه!
    2- من غیر از مدرک فوق لیسانس از دانشگاه تهران یک Certificate MBA از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران هم دارم ولی نمیدونم که برای ازریابی قبول میکنن یا نه و اینکه آیا اصولا در EE امتیاز محسوب میشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدین

Junior Member

سلام دوستان

من نتونستم جواب سوالم رو تو صفحات پیدا کنم. ممنون میشم کمکم کنید. من از نیوزلند برای کانادا در حال اقدام هستم. برای ارزیابی مدارک، به دانشگاه هایی که در ایران تحصیل کردم دسترسی ندارم. ولی با خودم اصل و ترجمه دانشنامه و ریزنمرات رو دارم. ولی در پاکت مهر و موم دانشگاه نیست. ترجمه ها مربوط به سال 2015 هستند. الان دو تا سوال دارم:

1. آیا نیاز به ترجمه جدید مدارک دارم؟ با توجه به اینکه ترجمه ها مربوط به سال 2015 هست؟
    2. من به دانشگاه ها دسترسی ندارم. راهی هست که بتونم خودم مدارکم رو از خارج از کشور بفرستم؟ اگر نیست، باید چه کاری بکنم؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)