صفحه 97 از 136 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1358

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilylily نمایش پست ها
    سلام دوستان

من نتونستم جواب سوالم رو تو صفحات پیدا کنم. ممنون میشم کمکم کنید. من از نیوزلند برای کانادا در حال اقدام هستم. برای ارزیابی مدارک، به دانشگاه هایی که در ایران تحصیل کردم دسترسی ندارم. ولی با خودم اصل و ترجمه دانشنامه و ریزنمرات رو دارم. ولی در پاکت مهر و موم دانشگاه نیست. ترجمه ها مربوط به سال 2015 هستند. الان دو تا سوال دارم:

1. آیا نیاز به ترجمه جدید مدارک دارم؟ با توجه به اینکه ترجمه ها مربوط به سال 2015 هست؟
    2. من به دانشگاه ها دسترسی ندارم. راهی هست که بتونم خودم مدارکم رو از خارج از کشور بفرستم؟ اگر نیست، باید چه کاری بکنم؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
    تجربه‌ شخصی من اینست که ترجمه قدیمی هیچ مشکلی ندارد.کافیست مدارک در پاکت بسته دانشگاه ( حتی بدون مهر و موم) از شهری که در آن درس خوانده اید برای ارزیابی ارسال شود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilylily نمایش پست ها
    سلام دوستان

من نتونستم جواب سوالم رو تو صفحات پیدا کنم. ممنون میشم کمکم کنید. من از نیوزلند برای کانادا در حال اقدام هستم. برای ارزیابی مدارک، به دانشگاه هایی که در ایران تحصیل کردم دسترسی ندارم. ولی با خودم اصل و ترجمه دانشنامه و ریزنمرات رو دارم. ولی در پاکت مهر و موم دانشگاه نیست. ترجمه ها مربوط به سال 2015 هستند. الان دو تا سوال دارم:

1. آیا نیاز به ترجمه جدید مدارک دارم؟ با توجه به اینکه ترجمه ها مربوط به سال 2015 هست؟
    2. من به دانشگاه ها دسترسی ندارم. راهی هست که بتونم خودم مدارکم رو از خارج از کشور بفرستم؟ اگر نیست، باید چه کاری بکنم؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
    1. تاریخ ترجمه مهم نیست. شما می‌تونید از ترجمه‌های چند سال پیش هم استفاده کنید.
    2. ریزنمرات حتما باید توی پاکت دانشگاه باشن. اگر خودتون ایران نیستید، از خانواده یا دوستان کسی رو بفرستید دانشگاه تا این کار رو برای شما انجام بدن.

Junior Member

سلام دوستان لطف ميكنيد منو راهنمايي كنيد
    من فوقمو ايتاليا خوندم و الان اونجا نيستم كه بتونم حضوري برم واسه پاكت مهر و موم
    توي سايت wes نوشته ايتاليا هم مثل ايران هم دانشجو ميتونه بفرسته پاكتو هم خود دانشگاه
    سوالم اينه كه من از دانشگاه بخوام پاكتو بفرسته بهتره يا اينكه بخوام بفرسته ايران پاكتو و خودم با مابقي پاكتا بفرستم wes?
    كدوم راه به صرفه تره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IDP نمایش پست ها
    سلام
    من دو تا سوال داشتم،
    1- من مدرک لیسانسم رو از دانشگاه سراسری تو شاهرود گرفتم ولی انجا زیر نمرات به انگلیسی نمیدن، اگر ترجمه کنم و مهر دادگستری بزنم کافیه؟ یا حتما باید تو پاکت دانشگاه باشه؟
    چون نمیدونم حتی دانشگاه قبول بکنه که ترجمه ها رو بزاره تو پاکت و مهر و موم کنه یا نه!
    2- من غیر از مدرک فوق لیسانس از دانشگاه تهران یک Certificate MBA از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران هم دارم ولی نمیدونم که برای ازریابی قبول میکنن یا نه و اینکه آیا اصولا در EE امتیاز محسوب میشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدین
    سلام لطفا در مورد این مورد هم اگر اطلاعی دارین پاسخ بدهید.

دوستای خوبم سلام
    خدا قوت
    من مدارکمو دو روز پیش پست کردم برای WES
    الان متوجه شدم ترجمه ریز نمرات کارشناسیم یه اشتباهی شده.کد دانشگاه به جای واحد 37 تایپ شده 24.ولی ترجمه دانشنامه و کپی مدارک درست تایپ شده.
    الان کلی استرس گرفتم
    احتمال داره قبول نکنن؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IDP نمایش پست ها
    سلام
    من دو تا سوال داشتم،
    1- من مدرک لیسانسم رو از دانشگاه سراسری تو شاهرود گرفتم ولی انجا زیر نمرات به انگلیسی نمیدن، اگر ترجمه کنم و مهر دادگستری بزنم کافیه؟ یا حتما باید تو پاکت دانشگاه باشه؟
    چون نمیدونم حتی دانشگاه قبول بکنه که ترجمه ها رو بزاره تو پاکت و مهر و موم کنه یا نه!
    2- من غیر از مدرک فوق لیسانس از دانشگاه تهران یک Certificate MBA از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران هم دارم ولی نمیدونم که برای ازریابی قبول میکنن یا نه و اینکه آیا اصولا در EE امتیاز محسوب میشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدین

در مورد سوال اول شما: دانشگاه فقط باید ریز نمرات فارسی شما رو توی پاکت بگذاره و مهر و موم کنه. ترجمه‌ها نیازی نیست که توی پاکت دانشگاه باشند.

با سلام و احترام

دوستان کسی می دونه برای assess مدارک خلبانی کجا باید اقدام کرد؟ چون سازمانهایی مثل wes فقط مدارک دانشگاهی رو ارزیابی می کنند و licence ها رو ارزیابی نمی کنندو کسی از نحوه ارزیابی و سازمانی که مدارک خلبانهارو ارزیابی می کنه در کانادا خبر داره؟

ممنونم

سلام دوستان
    من میخواستم با SKilled worker مهاجرت کنم
    موسسه ای که مدرک ارشدم رو ازش گرفتم (موسسه پردیسان فریدونکنار ) در لیست دانشگاه ها و موسساتی که WES قبل از ثبت نام معادلشون رو اعلام میکنه نیست، و من میخواستم برای اینکه از معادل مدرکم در کانادا مطمئن باشم ( چون نمیدونم به عنوان ارشد قبول میکنن یا نه ) الان مدارکم رو بفرستم که جوابش بیاد، ولی معلوم نیست کی میخوام برای مهاجرت اقدام کنم، آیا این مدرک معادل تاریخ انقضا داره یا نه، یا آیا راه دیگه ای هست که از معادل مدرک مطمئن بشم
    با تشکر

سلام
    دوستان من تجربه خودم را میگم شاید مفید باشه. من لیسانس غیرانتفاعی بودم و مدرکم ازاد بود اما فوق لیسانس امیرکبیر بودم و مدرک اصلی را نداشتم. مدرک و ریز نمرات کارشناسی را دادم ترجمه و بردم دانشگاه گذاشت تو پاکت و مهر کرد. برای ریز نمرات از دانشگاه ریز نمرات انگلیسی غیر رسمی گرفتم که داشنگاه مهر میزنه میزاره تو پاکت اما زیرش نوشته که رسمی نیست. مدرک موقت را هم ترجمه کردم و فقط زیرش گفتم ننویسن ارزش ترجمه ندارد. پاکت دانشگاه لیسانس و پاکت ریز نمرات که از امیرکبیر گرفته بودم به همراه ترجمه مدرک موقت گذاشتم تو پاکت و ارسال کردم و خدارو شکر مدرکم بدون مشکل ارزیابی شد. در ضمن هیچ فرم کاغذی هم نفرستادم و فقط انلاین پر کردم. خلاصه اینکه اگر تلاش کنین احتمالا میشه بدون اینکه هزینه واسه ازاد کردن مدرک بدین مدارک را ارزیابی کنین. در ضمن هیچ گونه مهر دادگستری و غیره نداشتم و ترجمه مدرک لیسانس و ریز نمراتش مال بیشتر از یکسال پیش بود. ایشالاه که همه موفق باشین

Junior Member sharif66 آواتار ها

سلام دوستان
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    براي ارسال مدرك آدرس فرستنده بايد حتما آدرس دانشگاه باشه؟
    نميشه من خودم از آدرس خودم كه داخل كاناداست مدرك فوق و ليسانسم رو در يك پاكت بذارم و پست كنم؟
    صمنا مدرك فوقم تو پاكت و درش چسب داره اما مهر نداره ( دانشگاه شهيد بهشتي ميگفت ما مهر نميكنيم!!)
    خود گنه کاریم و از دنیا شکایت می کنیم
    غافل از خود، دیگری را هم قضاوت می کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)