صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 66

موضوع: سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

سلام ذوستان
    من به تازگی تصمیم به مهاجرت کانادا گرفتم و چون تا الان در حال اپلای برای آمریکا بودم تافل و جی آر ای دارم. حالا میخوام بدونم آیا حتما باید آیلتس بدم؟ یا با همین تافل هم میشه مدارکمو اسس کنن؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideht نمایش پست ها
    سلام ذوستان
    من به تازگی تصمیم به مهاجرت کانادا گرفتم و چون تا الان در حال اپلای برای آمریکا بودم تافل و جی آر ای دارم. حالا میخوام بدونم آیا حتما باید آیلتس بدم؟ یا با همین تافل هم میشه مدارکمو اسس کنن؟
    سلام دوست عزيز
    شما حتما بايد آيلتس جنرال داشته باشيد تا بتوانيد تحت اين برنامه اپلاي كنيد
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    شما حتما بايد آيلتس جنرال داشته باشيد تا بتوانيد تحت اين برنامه اپلاي كنيد
    ینی آیلتس آکادمیک هم به درد این کار نمیخوره؟ چقد بد...

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideht نمایش پست ها
    ینی آیلتس آکادمیک هم به درد این کار نمیخوره؟ چقد بد...
    خیر دوست عزیز فقط ایلتس جنرال قبوله
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

با سلام خدمت دوستان عزيز
    در سيستم امتياز بندي EE گرفتن نمره 7778 در جنرال كه معادل CLB9 هست زمين تا آسمون نمرات شما رو تغيير مي ده ، براي مثال كسي كه در تمام اسكيل ها 7 و LISTENING رو 7.5 بگيره در واقع CLB9 در تمام اسكيل ها رو كسب نكرده و اين باعث مي شه در نمره 100 تاي آخر امتيازبندي كه مربوط به تطبيق پذيري ميشه امتياز قابل توجهي رو از دست بده در نتيجه CLB9 در تمام اسكيل ها نقش موثري ايفا مي كنه پس دوستاني كه براي آزمون آيلتس دارن آماده مي شن به اين نكته توجه كنن !
    در مورد بنده امتيازم با CLB 9 بالاي 400 مي شد ولي با CLB 8 در يكي از اسكيل هام بالاي 350 شدم.

به اميد آينده اي روشن براي همه...

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای امتحان آیلتس ثبت نام کنم ، اما هنوز نمیدونم کجا ایران یا خارج از ایران.
    راستش خیلی مطلب خوندم در این زمینه و 3 تا از استادام گفتن که ترکیه بهتر از ایرانه . الان یه مطلب از تجربه کسی که باکو بریتیش کانسیل امتحان داشته خوندم و خیلی خوب نوشته راجع به نمره دادن نسبت به ایران.
    هزینه برام مهمه ولی نمره خیلی مهمتره . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    موفق باشید.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elah2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای امتحان آیلتس ثبت نام کنم ، اما هنوز نمیدونم کجا ایران یا خارج از ایران.
    راستش خیلی مطلب خوندم در این زمینه و 3 تا از استادام گفتن که ترکیه بهتر از ایرانه . الان یه مطلب از تجربه کسی که باکو بریتیش کانسیل امتحان داشته خوندم و خیلی خوب نوشته راجع به نمره دادن نسبت به ایران.
    هزینه برام مهمه ولی نمره خیلی مهمتره . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    موفق باشید.
    با سلام. دوست عزیز لطفاً به فروم مربوط به امتحان IELTS مراجعه کنید.
    لینک:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...y.php?26-IELTS
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

من پروفایل را باز و submit کرذم می خواستم بدونم که نمره IELTS چطور بدستشون می رسه؟ خودمون باید پست کنیم یا همون کدی که تو پروفایل زذیم کافی هست؟

Member bardia136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_aku85 نمایش پست ها
    من پروفایل را باز و submit کرذم می خواستم بدونم که نمره IELTS چطور بدستشون می رسه؟ خودمون باید پست کنیم یا همون کدی که تو پروفایل زذیم کافی هست؟
    ببينيد شما موقع ساختن پروفايل TRF Number رو وارد مي كنيد. بر اساس نمره اعلام شده شما تو هر مهارت، براتون امتياز محاسبه ميشه، اگه موفق شين ITA بگيرين بايد اسكن شده مدرك آيلتس رو بفرستين

Junior Member

با سلام خدمت دوستان.
    میشه لطفا بفرمایید که
    موسسه ای که آزمون آیلتس را برگزار میکنن میتونن هم به استرالیا و هم به کانادا مدرکمون رو ارسال کنند یا فقط باید به یکیشون بفرستن؟
    در واقع من میخوام شانسم رو تو هر دو کشور امتحان کنم.
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)