صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 66

موضوع: سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen13 نمایش پست ها
    اگه کسی یه فوق لیسانس از یه دانشگاه انگلیسی زبان تو کانادا داشته باشه باز هم باید آیلتس جنرال رو بده؟
    اگه فوق لیسانس از یه دانشگاه انگلیسی زبان تو غیر از کانادا باشه چی؟
    بله برای مهاجرت حتماً باید امتحان آیلتس جنرال بدن
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

با سلام.
    من میخوام برای اکسپرس انتری آزمون آیلتس بدم(محل آزمون کانادا). یک ریزالت واسه خودمون کافیه یا باید مستقیما به cic ازسال شه مدرک زبانمون؟
    ممنون از راهنمایی

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    با سلام.
    من میخوام برای اکسپرس انتری آزمون آیلتس بدم(محل آزمون کانادا). یک ریزالت واسه خودمون کافیه یا باید مستقیما به cic ازسال شه مدرک زبانمون؟
    ممنون از راهنمایی
    نیازی به ارسال به CIC نیست. همون یه نسخه که خودتون میگیرین کافیه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام دوستان
    من تازه با این سایت آشنا شدم
    یکی از دوستانم 6 سال پیش برای کبک اقدام کرده و چون رشته تحصیلیش زبان انگلیسی بوده اصلا ازمون ایلتس نداده
    من هم فوق لیسانس انگلیسی از ایران هستم ... ایا نیاز هست ایلتس بدم یا نه؟
    ممنون

رشته تحصیلی من در مقطع لیسانس و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی یا همون teaching هست.
    آیا باز هم باید ایلتس بدهم؟
    ویرایش توسط ehsan25 : August 27th, 2016 در ساعت 06:50 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elenaelvin نمایش پست ها
    در ادامه پست بالا؛
    رشته تحصیلی من در مقطع لیسانس و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی یا همون teaching هست.
    آیا باز هم باید ایلتس بدهم؟
    بله در هر حالتی حتی اگر Native هم می بودید باید آیلتس جنرال بدید.

پس به نظر شما چرا این دوستم که خدمتتون عرض کردم، قبلا بدون ایلتس رفتن کبک؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elenaelvin نمایش پست ها
    پس به نظر شما چرا این دوستم که خدمتتون عرض کردم، قبلا بدون ایلتس رفتن کبک؟
    من در مورد کبک اطلاعات ندارم. چیزی که عرض کردم برای سیستم فدرال اکسپرس انتری هست.

سلام

اکثر سوالات راجع به آیلتس بوده تا الان اما من یه سوال راجع به آزمون زبان فرانسه دارم. من tefaq امتحان دادم و اینو میدونم که هم tef رو قبول میکنن و هم tefaq. تو این آزمون tefaq برعکس آیلتس شما میتونین یک یا دو مهارت و یا هر 4 مهارت رو امتحان بدین. و من مهارت شنیداری و گفتاری رو امتحان دادم و تو مهارت نوشتاری و خواندن شرکت نکردم. حالا میخوام بدونم میشه فقط همین دوتا رو وارد کنم و یا باید دوباره امتحان بدم. اگه میشه طریقه اینکه فقط همین دوتا رو بخوام وارد کنم یه توضیح میدین لطفا

سلام
    همه می دونیم که CLB9 امتیازها را خیلی بالا می بره. من CELPIP دادم و نمرات ام شد 9-9-8-8 و با این حساب CLB8 محسوب می شم. احساس من اینکه CELPIP اصلا آزمون چندان استانداردی مثل آیلتس نیست و فرق امتیاز 9 با 8 فقط یکی دو تست هست و نگرانی من اینه که دوباره امتحان بدم و باز CLB9 نشم.
    آیا آیتلیس گزینه بهتری برای CLB9 شدن هست؟ این برای من سواله چرا برای CLB9 امتیاز لیستنینگ آیتلس باید 8 باشه؟ در صورتی که فکر می کنم آیتلس چون از بلند گو پخش می شه و لهجه بریتیش داره 8 آوردن سخته. شما چی فکر می کنید؟
    همیشه پشت سر یک نفر در صف هستی، پس راه را برای پشت سری هموار کن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_wiseman نمایش پست ها
    سلام
    همه می دونیم که CLB9 امتیازها را خیلی بالا می بره. من CELPIP دادم و نمرات ام شد 9-9-8-8 و با این حساب CLB8 محسوب می شم. احساس من اینکه CELPIP اصلا آزمون چندان استانداردی مثل آیلتس نیست و فرق امتیاز 9 با 8 فقط یکی دو تست هست و نگرانی من اینه که دوباره امتحان بدم و باز CLB9 نشم.
    آیا آیتلیس گزینه بهتری برای CLB9 شدن هست؟ این برای من سواله چرا برای CLB9 امتیاز لیستنینگ آیتلس باید 8 باشه؟ در صورتی که فکر می کنم آیتلس چون از بلند گو پخش می شه و لهجه بریتیش داره 8 آوردن سخته. شما چی فکر می کنید؟
    سلام
    نه این طور نیست که listening از بلند گو پخش بشه.حداقل تو ایران بعضی از موسسه ها از headphones استفاده می کنند.گرفتن نمره 8 ازlistening هم باید 35 از 40 درست زده باشید که این بازه با توجه به سختی امتحان مقداری تغییر می کنه. که به نظرم کار سختی نیست ....شدنی هست.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)