صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 66

موضوع: سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

Junior Member Persia_Boy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    سلام

اکثر سوالات راجع به آیلتس بوده تا الان اما من یه سوال راجع به آزمون زبان فرانسه دارم. من tefaq امتحان دادم و اینو میدونم که هم tef رو قبول میکنن و هم tefaq. تو این آزمون tefaq برعکس آیلتس شما میتونین یک یا دو مهارت و یا هر 4 مهارت رو امتحان بدین. و من مهارت شنیداری و گفتاری رو امتحان دادم و تو مهارت نوشتاری و خواندن شرکت نکردم. حالا میخوام بدونم میشه فقط همین دوتا رو وارد کنم و یا باید دوباره امتحان بدم. اگه میشه طریقه اینکه فقط همین دوتا رو بخوام وارد کنم یه توضیح میدین لطفا
    سوال خوبی مطرح کردی
    خب باید بگم اونی که میدونی اشتباهه فقط آزمون TEF برای EE قابله قبوله نه TCF, TCFQ, TEFQ
    اونهایی که Q داره فقط واسه مهاجرت به کبک استفاده میشه و به هیچ درد دیگه ای نمیخوره عزیز دلم. (ینی حتی واسه دانشگاه هم نمیتونی اپلای کنی)
    اینکه فقط بتونی دوتا اسکیل رو وارد کنی واسه زبان فرانسه مطمئن نیستم اما بنظرم باید حداقل یک نمره ای داشته باشی حتی مینیمم حالا امتیازشو نمیگیری و این مساله که میتونی مثلا دوتا اسکیلو واسه TCFQ و TEFQ امتحان بدی و خوب هم هست برای کبک، واسه اونه و ربطی به فیلد های مورد نیاز در فرم های EE نداره.
    در TEF و TCF شرکت در سه بخش اجباریه نه دو بخش.
    امیدورام همیشه لبخند رو لبات باشه
    کار نیکو کردن از پر کردن است

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Persia_Boy نمایش پست ها
    سوال خوبی مطرح کردی
    خب باید بگم اونی که میدونی اشتباهه فقط آزمون TEF برای EE قابله قبوله نه TCF, TCFQ, TEFQ
    اونهایی که Q داره فقط واسه مهاجرت به کبک استفاده میشه و به هیچ درد دیگه ای نمیخوره عزیز دلم. (ینی حتی واسه دانشگاه هم نمیتونی اپلای کنی)
    اینکه فقط بتونی دوتا اسکیل رو وارد کنی واسه زبان فرانسه مطمئن نیستم اما بنظرم باید حداقل یک نمره ای داشته باشی حتی مینیمم حالا امتیازشو نمیگیری و این مساله که میتونی مثلا دوتا اسکیلو واسه TCFQ و TEFQ امتحان بدی و خوب هم هست برای کبک، واسه اونه و ربطی به فیلد های مورد نیاز در فرم های EE نداره.
    در TEF و TCF شرکت در سه بخش اجباریه نه دو بخش.
    امیدورام همیشه لبخند رو لبات باشه
    آخه تو خود سایت الان گشتم و اینو پیدا کردم:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...qnum=572&top=5
    مشخصا نوشته که tefaq هم قبوله خوشبختانه.

ولی اصل سوالمو پیدا نکردم جایی، مثلا همینجا نوشته که TEF pour la naturalisation رو میشه دو اسکیلش رو وارد کنین ولی راجع به tefaq ننوشته اگه کمتر از 4 اسکیل باشه چی میشه؟

رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

آخه تو خود سایت الان گشتم و اینو پیدا کردم:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...qnum=572&top=5
    مشخصا نوشته که tefaq هم قبوله خوشبختانه.

ولی اصل سوالمو پیدا نکردم جایی، مثلا همینجا نوشته که TEF pour la naturalisation رو میشه دو اسکیلش رو وارد کنین ولی راجع به tefaq ننوشته اگه کمتر از 4 اسکیل باشه چی میشه؟
    آخه باز هم سخت در اشتباهی
    Please read the topic carefully
    Do you apply for citizenship? if not please refer to EE immigrate language test webpage

Language tests we acceptYou can take any of these approved language tests:
    English
    IELTS General
    CELPIP
    French
    TEF

و لینک آخری که خودت گذاشتی و دنبال پاسخ هستی داخلش:
    اصلا این لینک برای دریافت تابعیت کشور فرانسه است!

من توجهتو به این نکته جلب میکنم که در همون صفحه اومده گفته که این تست برای مهاجرت کانادا و کبک نیست!
    Attention, il ne concerne pas les demandes d’émigration vers le Québec ou le Canada

و انگلیسی رو طبق قوانین فروم میزارم چون فرانسه رو همه شاید ندونن:
    Attention, it is not about emigration requests to Quebec or Canada

ببین طبق این صفحه انجام بخش های زیر در TEF برای اقدام به مهاجرت اجباریه:

Epreuves obligatoires pour l’immigration

Compréhension orale
    Compréhension écrite
    Expression orale
    Expression écrite

و در این صفحه و این صفحه همونطور که گفتم اومده که فقط TCFQ و TEFQ هست که برای کبک میتونی دوتاشو امتحان بدی. (بقیه اختیاری هست و پوان مثبت حساب میشه)

امیدوارم همیشه سلامت باشی
    کار نیکو کردن از پر کردن است

نقل قول نوشته اصلی توسط Persia_Boy نمایش پست ها
    آخه باز هم سخت در اشتباهی
    Please read the topic carefully
    Do you apply for citizenship? if not please refer to EE immigrate language test webpage

Language tests we acceptYou can take any of these approved language tests:
    English
    IELTS General
    CELPIP
    French
    TEF

و لینک آخری که خودت گذاشتی و دنبال پاسخ هستی داخلش:
    اصلا این لینک برای دریافت تابعیت کشور فرانسه است!

من توجهتو به این نکته جلب میکنم که در همون صفحه اومده گفته که این تست برای مهاجرت کانادا و کبک نیست!
    Attention, il ne concerne pas les demandes d’émigration vers le Québec ou le Canada

و انگلیسی رو طبق قوانین فروم میزارم چون فرانسه رو همه شاید ندونن:
    Attention, it is not about emigration requests to Quebec or Canada

ببین طبق این صفحه انجام بخش های زیر در TEF برای اقدام به مهاجرت اجباریه:

Epreuves obligatoires pour l’immigration

Compréhension orale
    Compréhension écrite
    Expression orale
    Expression écrite

و در این صفحه و این صفحه همونطور که گفتم اومده که فقط TCFQ و TEFQ هست که برای کبک میتونی دوتاشو امتحان بدی. (بقیه اختیاری هست و پوان مثبت حساب میشه)

امیدوارم همیشه سلامت باشی
    آره درست میگی، چون من کلمه tefaq رو تو قسمت help سرچ کرده بودم این صفحه اومد و من اصلا به عنوانش دقت نکردم که خیلی واضح نوشته citizenship. البته واسه همون کاناداس نه فرانسه ولی بهر حال واسه من فرقی نداره همونجور که گفتی مدرکم اینجا بدردم نمیخوره و باید tef امتحان بدم.

دستت درد نکنه نزدیک بود گند بزنم

رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

آره درست میگی، چون من کلمه tefaq رو تو قسمت help سرچ کرده بودم این صفحه اومد و من اصلا به عنوانش دقت نکردم که خیلی واضح نوشته citizenship. البته واسه همون کاناداس نه فرانسه ولی بهر حال واسه من فرقی نداره همونجور که گفتی مدرکم اینجا بدردم نمیخوره و باید tef امتحان بدم.

دستت درد نکنه نزدیک بود گند بزنم
    اون لینکی که گفتم برای تابعیت فرانسه است صفحه TEF pour la naturalisation رو گفتم
    و صفحه CIC help برای citizenship کاناداست

پیشنهاد می کنم آزمون TEF بدی بجای انواع دیگه هم به درد دنیات میخوره هم آخرت
    خواهش می کنم برای هر کسی پیش میاد

Junior Member

سلام
    منم خيلى سوال در مورد TEF پرسيدم ولى كسى جواب نداد
    ميخواستم بدونم براي آزمون تف كانادا(در خارج از ايران) براي مهاجرت به كانادا از طريق اكسپرس، از اونجايي كه ميشه مهارت هارو بصورت تكي هم امتحان داد،

آيا ميتونم در دو تاريخ و در هربار دو مهارت رو امتحان بدم؟ در اين صورت كه دو شماره تف به من داده ميشه، چطور ميتونم در سايت مهاجرت دو شماره تف رو وارد كنم؟

ممنون

رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Asrv نمایش پست ها
    سلام
    منم خيلى سوال در مورد TEF پرسيدم ولى كسى جواب نداد
    ميخواستم بدونم براي آزمون تف كانادا(در خارج از ايران) براي مهاجرت به كانادا از طريق اكسپرس، از اونجايي كه ميشه مهارت هارو بصورت تكي هم امتحان داد،

آيا ميتونم در دو تاريخ و در هربار دو مهارت رو امتحان بدم؟ در اين صورت كه دو شماره تف به من داده ميشه، چطور ميتونم در سايت مهاجرت دو شماره تف رو وارد كنم؟

ممنون

درود
    خود من هم در جایی بوده سوال پرسیدم کسی پاسخ نداده
    1) پاسخ ندادن معمولا به دلایل عمده زیر هست: 1. پاسخ رو نمیدونستن 2. سوال تکراری بوده
    پس ناراحت نباشید

2) لازمه ابتدا مشخص کنیم آزمون TEF Canada جهت اقدام برای economic immigration programs) programmes d’immigration économique) و Canada Citizenship) Citoyenneté canadienne) هست پس این آزمون برای کسانی که شرایط مورد نظر رو ندارند مناسب نیست. (این آزمون با انواع دیگه که در پست های قبل اومد متفاوت هست)

3) اینکه میشه تکی امتحان داد به این معنی نیست که هر وقت و در هرکجا دلمون خواست شرکت کنیم. فقط این امکان هست که مثل آزمون IELTS نشه که شما باید یکجا همه مهارت های رو پاسخ بدی و کارایتون کم شه. همه تحت یک آزمون هستند XXX (1 test in 5 events) XXX 1 test en 5 épreuves XXX

4) برای اطلاعات دقیقتر لطفا با مراکز مجاز تماس بگیرید. مرکز مجاز خودتون در کشور مورد نظر رو میتونید از این پیوند TEF TROUVER UN CENTRE AGRÉÉ پیدا کنید.

پیروز باشی

Junior Member

با سلام خدمت همگی دوستان عزیز من سوالی راجع به نمره آزمون آیلتس داشتم و ممنون میشم اگه پاسخ بدید
    میخواستم بدونم نحوه وارد کردن و اعلام نمره آیلتس در سایت مهاجرت به چه صورت هست و آیا اداره مهاجرت صحت نمره را ردیابی میکند یا خیر؟
    با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaarash نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی دوستان عزیز من سوالی راجع به نمره آزمون آیلتس داشتم و ممنون میشم اگه پاسخ بدید
    میخواستم بدونم نحوه وارد کردن و اعلام نمره آیلتس در سایت مهاجرت به چه صورت هست و آیا اداره مهاجرت صحت نمره را ردیابی میکند یا خیر؟
    با تشکر
    سلام. مگه میشه چک نکنه!؟
    اولش خود اظهاریه و بر اساس همون خود اظهاری دعوت نامه میگیرید ولی بعدش بر اساس شماره TRF کارنامه نمره شما رو استعلام میگیرن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مه

من امروز جواب ایلتسم اومد و متاسفانه clb9 نشد. با اینکه لیسنینگ 8 شدم ولی رایتینگ ایران انقدر سخت شده که من بعد 40 عدد رایتینگ از 6.5 امتحان قبلیم این سری 6 شدم. دوستان کسی آزمون celpip اشنایی داره؟؟ به نظرتوم خوبه که به جای یک بار دیگه ایلتس اونو شرکت کنم؟دیگه نمیخوام ایران ایلتس بدم. این آزمون تو دبی هم برگزار میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)