صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 66 , از مجموع 66

موضوع: سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مه

من چهار بار امتحان سلپیپ تو کانادا دادم و هر دفعه کمتر شدم وبیشتر از سلپیپ سی ال بی 8 نشد. دیگه اخر سر ایلتس امتحان دادم شدم سی ال بی اسکور 11!. سلپیپ رو پیشنهاد نمیکنم ازمونی که جدید اومده کمئ شبیه تافل ولی استاندارد امتحان خیلی غیر حرفه ای و هنوز جا داره که پخته بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Persia_Boy نمایش پست ها
    درود
    خود من هم در جایی بوده سوال پرسیدم کسی پاسخ نداده
    1) پاسخ ندادن معمولا به دلایل عمده زیر هست: 1. پاسخ رو نمیدونستن 2. سوال تکراری بوده
    پس ناراحت نباشید

2) لازمه ابتدا مشخص کنیم آزمون TEF Canada جهت اقدام برای economic immigration programs) programmes d’immigration économique) و Canada Citizenship) Citoyenneté canadienne) هست پس این آزمون برای کسانی که شرایط مورد نظر رو ندارند مناسب نیست. (این آزمون با انواع دیگه که در پست های قبل اومد متفاوت هست)

3) اینکه میشه تکی امتحان داد به این معنی نیست که هر وقت و در هرکجا دلمون خواست شرکت کنیم. فقط این امکان هست که مثل آزمون IELTS نشه که شما باید یکجا همه مهارت های رو پاسخ بدی و کارایتون کم شه. همه تحت یک آزمون هستند XXX (1 test in 5 events) XXX 1 test en 5 épreuves XXX

4) برای اطلاعات دقیقتر لطفا با مراکز مجاز تماس بگیرید. مرکز مجاز خودتون در کشور مورد نظر رو میتونید از این پیوند TEF TROUVER UN CENTRE AGRÉÉ پیدا کنید.

پیروز باشی

سلام
    ممنون از پاسختون
    راجع به مورد 3 که توضیح دادید، اگر کسی دو تا آزمون TEF بده و بخواد برای Express از دو نمره ی TEF در دو امتحان جداگانه ای که داده استفاده کنه امکانش نیست درسته ؟ با توجه به اینکه TEF نمره overall مث آیلتس نداره.

پیشاپیش متشکرم

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط به آزمون های زبان بین المللی برای مهاجرت به روش Express entry

سلام و خسته نباشید. من یه سوال دارم در مورده زبان اما نمیدونم کجا مناسبه که بپرسم. برا همین اینجا مطرح میکنم امیدوارم منو راهنمایی کنید.
    برای شرکت در اکسپرس اینتری امکانش هست زبانه اول فرانسه باشه؟ و اگر آره باید چه مدرکی در چه سطحی داشته باشیم تا امتیازه خوبو از نمره زبان بگیریم؟
    اگر هم نه و باید ایلتس امتحان بدیم چه نمره ایی از آیلتس باید داشته باشیم که احتماله قبوولیموون بالا بره؟ ممنون میشم هم overal و بگید هم تک تک scale ها ...

ممنون میشم کمکم کنید تا بتوونم زوودتر تصمیم بگیرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

سلام دوستان
    زمان امتحان ایلتس برای express Entry کی هست؟
    و اگر در مرحله اول که اپلای میکنی نمره متوسط بیاری، میتونی بعدش دوباره امتحان بدی و براشون بفرستی نمره بالاتر رو؟؟
    !What doesn't kill you, makes you stronger

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها
    سلام دوستان
    زمان امتحان ایلتس برای express Entry کی هست؟
    و اگر در مرحله اول که اپلای میکنی نمره متوسط بیاری، میتونی بعدش دوباره امتحان بدی و براشون بفرستی نمره بالاتر رو؟؟
    بله ، قاعده کلی اینه که شما برای واجد شرایط بودن در یک برنامه مهاجرتی به حداقل امتیاز احتیاج دارید، وقتی اصطلاحا با حداقل امتیاز واجد شرایط شدید میتونید با آپدیت نمره زبان امتیاز خودتون رو افزایش بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    میگم که یه سوالی داتشم از حضورتون
    من احیانا میتونم برای skilled worker اپلای کنم اما امتحان زبان نداده باشم؟
    میدونم که اگر بخونم و امتخان بدم خداقل 7 رو میگیرم.
    میشه اپلای کرد و بعد امتحان داد؟

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)