صفحه 30 از 46 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    روش فدرال حدود 8 ماه طول میکشه میانگین. رنجش معمولا بین 4 ماه تا یک سال هست.
    اگه استانی اقدام کنین بسته به روشش ممکنه تا دو سال هم طول بکشه.
    بیمه جز مدارک اولیه اجباری نیست ولی ممکنه بعدا آفیسر بخواد. فرستادن مدارک نا معتبر درست نیست و اگه متوجه بشن 5 سال محروم میشین.
    مرسی جوابتون ببخشید دوباره می پرسم چون من میخوام سابقه کار من دراوردی بدم میترسم هزینه زیادی از دست بدم مثل استرالیا که بیشتر از 20 میلیون هزینه ارسال مدارک و چک کردن و این چیزاشه
    الان از مرحله ای که بخوایم مدارک رو بفرستیم تا مو قعه ای که ویزا بیاد حدودا چقدر هزینشه ؟ برای استانی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

درود بر همه دوستان عزیز یه راهنمایی میخواستم ممنون میشم کمک کنید
    من الان درحال گذروندن خدمت سربازی (ارتش) هستم که البته اخراش هست (مشخصات: لیسانس الکترونیک،25 سال،زبان انگلیسی درحد IELTS 6 زبان فرانسه هم بلد نیستم) من این مدت خدمت سربازی رو (منهای 2 ماه آموزشی) داخل یه قسمتی هستم که درمورد کامپیوتر و سخت افزار و شبکه هست همونطور که میدونید بیمه هم برام رد شده(که فکر کنم اگر مهم باشه میشه با پرداخت پول به تامیین اجتماعی تبدیلش کرد). حالا خواستم بدونم من اگر از این اورگان نامه ای بگیریم که این جانب به مدت 19 ماه در این قسمت(شبکه و کامپیوتر و ... ) مشغول به خدمت (کار) بودم با مهر و امضای معتبر میتونم ازش به عنوان سابقه کار در امر مهاجرت استفاده کنم؟ مسئله مهمی هست اکر این امر بشه میتونم به فدرال فکر کنم.
    خیلی ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

با سلام
    من برای ورود به سیستم اکسپرس اینتری باید حداقل 67 امتیاز داشته باشم که امتیازهام به صورت زیر است:
    مدرک فوق لیسانس:23 (رشته کامپیوتر)
    سابقه کار:11
    46 امتیاز
    به من گفتن برای 21 امتیاز باید دو مهارت 7 و دو مهارت 6.5 آیلتس را داشته باشم که مهارت شنیداری باید 6.5 باشد تا به حداقل امتیاز ورودی دستیابی پیدا کنم.
    با این نمرات زبان ممکن است شانس استان آنتاریو را با توجه به شغلتان داشته باشید.

حالا چند تا سوال برام پیش اومده؟
    ۱) من این قسمت نمره زبان را نمی فهمم چطور محاسبه کردند؟ (چون تو سایت که میبینم میشه ۲۰ امتیاز و نه ۲۱ امتیاز)
    ۲) منظور از استان آنتاریو شانس دارید چیه؟ با همون فرمول اکسپرس منظور هست؟ و این برنامه چه مدت طول خواهد کشید؟
    ۳) آیا میشه اول اقدام کرد بعد نمره آیلتس رو آپدیت کرد؟

Junior Member

سلام به همگی. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
    همسر من لیسانس برق و فوق mba داره
    خودم هم فوق صنایع هستم
    من متوجه نشدم برای اقدام از طریق اکسپرس آیا رشته مهمه یا نه
    و اینکه اگه با فوق لیسانس همسرم اقدام کنیم که امتیازمون بالا بره باید سابقه کاری که ارائه میده مربوط به mba باشه؟ خود رشته ها هم امتیاز دارن یا نه؟ یعنی ما میتونیم با مدرک فوق همسرم شرکت کنیم؟ لطفا کمک کنین

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط paria k نمایش پست ها
    سلام به همگی. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
    همسر من لیسانس برق و فوق mba داره
    خودم هم فوق صنایع هستم
    من متوجه نشدم برای اقدام از طریق اکسپرس آیا رشته مهمه یا نه
    و اینکه اگه با فوق لیسانس همسرم اقدام کنیم که امتیازمون بالا بره باید سابقه کاری که ارائه میده مربوط به mba باشه؟ خود رشته ها هم امتیاز دارن یا نه؟ یعنی ما میتونیم با مدرک فوق همسرم شرکت کنیم؟ لطفا کمک کنین
    شما و همسرتون امتیاز مدرک تحصیلی فوق لیسانس رو میگیرین و سابقه کار هم میتونه با لیسانس مرتبط باشه و هم با فوق لیسانس. اما بهتره اگه میخواین با فوق لیسانس سابقه کار ارائه بدین همزمان با تحصیل فوق یا بعد از اون باشه. برای لیسانس هم میتونین همزمان با لیسانس یا بعد از اون تا حالا رو ارائه بدین.
    برای اکسپرس انتری اگه امیتازتون بالای 430 هست حدودا و شانس دعوت نامه مستقیم دارین همه شغل ها میتونن اقدام کنن. اما اگه زیر این امتیاز هستین باید برین سراغ برنامه های استانی که اکثرشون فقط مشاغل خاصی رو میگیرن که باید جداگانه بررسی کنین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط biftor نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان عزیز یه راهنمایی میخواستم ممنون میشم کمک کنید
    من الان درحال گذروندن خدمت سربازی (ارتش) هستم که البته اخراش هست (مشخصات: لیسانس الکترونیک،25 سال،زبان انگلیسی درحد IELTS 6 زبان فرانسه هم بلد نیستم) من این مدت خدمت سربازی رو (منهای 2 ماه آموزشی) داخل یه قسمتی هستم که درمورد کامپیوتر و سخت افزار و شبکه هست همونطور که میدونید بیمه هم برام رد شده(که فکر کنم اگر مهم باشه میشه با پرداخت پول به تامیین اجتماعی تبدیلش کرد). حالا خواستم بدونم من اگر از این اورگان نامه ای بگیریم که این جانب به مدت 19 ماه در این قسمت(شبکه و کامپیوتر و ... ) مشغول به خدمت (کار) بودم با مهر و امضای معتبر میتونم ازش به عنوان سابقه کار در امر مهاجرت استفاده کنم؟ مسئله مهمی هست اکر این امر بشه میتونم به فدرال فکر کنم.
    خیلی ممنون.
    احتمال اینکه قبول کنن هست اما باید ثابت کنین که شغل تون با حقوق بوده و معقول بوده حقوق. مثلا اگه تو نامه بنویسین حقوقتون 200 هزار تومن بوده ماهی مشخص میشه که شغل نرمالی نبوده و چیزی مثل کارآموزی بوده. این قضیه حقوق حتما باید براشون ثابت بشه. یا تو نامه نوشته باشه یا فیش حقوقی و یا ... .
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

دوستان آزمون IELTS UKVA هم برای اکسپرس انتری مورد قبول هستش؟؟

Junior Member

دوستان یه سوال دارم برای ارسال مدارک نحصیلی به WES برای گرفتم ECA Report

من الان برای پذیرش دانشگاه اقدام کردم، ولی هنوز نتیجه نیومده. تصورم اینه اگه نتیجه بیاد و قبول شم، باید اصل مدارک تحصیلیم رو یا واسه دانشگاه بفرستم، یا واسه سفارت برای گرفتن ویزای دانشجویی، یا برای wes به منظور تایید. نمیدونم واقعا.

حالا همزمان برای اکسپرس انتری هم مقخوام اقدام کنم، و لازمه که اول مدارم رو بفرستم WES تایید شه تا بتونم پروفایلم رو تکمیل کنم.

حالا سوال من اینه که مدارک رو الان بفرستم واسه wes، و بعد تو همین مدت دانشگاه پذیرش بده و مجبور شم مدارک رو بفرستم براشون، چطور میشه؟ چون دیگه مدارک در اختیارم نیست و مدتها طول میکشه برگرده. دانشگاه آزاد دو سری مدرک صادر میکنه، یا فقط همون یه نسخه ایه که یه بار بهم داده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd1366 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم برای ارسال مدارک نحصیلی به WES برای گرفتم ECA Report

من الان برای پذیرش دانشگاه اقدام کردم، ولی هنوز نتیجه نیومده. تصورم اینه اگه نتیجه بیاد و قبول شم، باید اصل مدارک تحصیلیم رو یا واسه دانشگاه بفرستم، یا واسه سفارت برای گرفتن ویزای دانشجویی، یا برای wes به منظور تایید. نمیدونم واقعا.

حالا همزمان برای اکسپرس انتری هم مقخوام اقدام کنم، و لازمه که اول مدارم رو بفرستم WES تایید شه تا بتونم پروفایلم رو تکمیل کنم.

حالا سوال من اینه که مدارک رو الان بفرستم واسه wes، و بعد تو همین مدت دانشگاه پذیرش بده و مجبور شم مدارک رو بفرستم براشون، چطور میشه؟ چون دیگه مدارک در اختیارم نیست و مدتها طول میکشه برگرده. دانشگاه آزاد دو سری مدرک صادر میکنه، یا فقط همون یه نسخه ایه که یه بار بهم داده؟
    دوست عزیز، شما نیاز نیست هیچ کدوم از اصل مدارکتون رو بفرستید WES. در واقع اونا از شما فقط کپی مدارکتون رو میخواهند و به هیچ وجه اصل هیچ کدوم از مدارکتون رو ازتون نمیخوان. پس بنظر جای نگرانی از بابت WES نیست.

Junior Member

دوستان، آزمون IELTS UKVI هم برای اکسپرس انتری مورد قبول هستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)