صفحه 1 از 46 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

کاربران گرامی

با سلام و احترام

توجه داشته باشید اکثر مواردی که به صورت روتین برای دنبال کردن این برنامه مهاجرتی مورد نیاز می باشد دارای تاپیک هستند، اگر مساله مورد نظر شما یک مورد خاص بوده و یا تاپیک جداگانه ندارد و بحثی ممتد نیست که نیاز به تاپیک جداگانه داشته باشد، آن سوال را در این تاپیک مطرح نمایید تا دوستان شما را راهنمایی نمایند.

ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

خب من فکر کنم سوالم رو اینجا مطرح کنم بهتر باشه . چون تا جایی که گشتم تاپیکی پیدا نکردم بهش.
    من الان مونتریال هستم و از ترم بعد دانشجو میشم. حالا سوالی که دارم ، با توجه به اینکه رشته ام ( کامپیوتر- نرم افزار) در سیستم کبک 16 امتیاز داره و در فدرال در گروه A هست و سابقه کار 7 سال ، آیا من اصلا میتونم الان برای کبک یا فدرال اپلای کنم ؟ با توجه اینکه از نظر امتیازی مشکلی ندارم ولی نمیدونم برای اپلای باید خارج کانادا باشم یا داخل کانادا. و اینکه نمیخوام از امتیاز دانشجو بودن در کانادا استفاده کنم چون باید صبر کنم درسم تموم بشه.

ممنون میشم اگر کسی راجع به این موضوع اطلاعاتی داره به من کمک کنه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط aidda نمایش پست ها
    خب من فکر کنم سوالم رو اینجا مطرح کنم بهتر باشه . چون تا جایی که گشتم تاپیکی پیدا نکردم بهش.
    من الان مونتریال هستم و از ترم بعد دانشجو میشم. حالا سوالی که دارم ، با توجه به اینکه رشته ام ( کامپیوتر- نرم افزار) در سیستم کبک 16 امتیاز داره و در فدرال در گروه A هست و سابقه کار 7 سال ، آیا من اصلا میتونم الان برای کبک یا فدرال اپلای کنم ؟ با توجه اینکه از نظر امتیازی مشکلی ندارم ولی نمیدونم برای اپلای باید خارج کانادا باشم یا داخل کانادا. و اینکه نمیخوام از امتیاز دانشجو بودن در کانادا استفاده کنم چون باید صبر کنم درسم تموم بشه.

ممنون میشم اگر کسی راجع به این موضوع اطلاعاتی داره به من کمک کنه
    سلام دوست عزيز
    شما اگر امتياز و مدارك كبك رو داريد مي توانيد براي مهاجرت به كبك به صورت skilled worker اقدام كنيد همچنين اگر ٦٧ امتياز FSW رو هم كياريد ميتوانيد از طريق برنامه جديد EE وارد pool شويد اگر دعوتنامه دريافت كرديد براي فدرال اپلاي كنيد
    مهم نيست كه شما داخل كانادا باشيد يا خارج از كانادا
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

سلام. خسته نباشید
    دوستان کسی اطلاع داره اگه کسی یه عنوان شخص مجرد اقدام کنه و بعد از چند ماه ازدواج کنه و بعد امتیاز لازم رو کسب کنه میتونه همسرش رو با خودش ببره و به عنوان شخص متآهل وارد کانادا بشه یا نه؟ آیا بردن همسر بلا مانع است؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط anz نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید
    دوستان کسی اطلاع داره اگه کسی یه عنوان شخص مجرد اقدام کنه و بعد از چند ماه ازدواج کنه و بعد امتیاز لازم رو کسب کنه میتونه همسرش رو با خودش ببره و به عنوان شخص متآهل وارد کانادا بشه یا نه؟ آیا بردن همسر بلا مانع است؟
    سلام
    سوال شما بستگي به اين داره كه شما قبل از گرفتن دعوتنامه ازدواج كنيد يا بعد از گرفتن دعوتنامه
    اگر قبل از گرفتن دعوتنامه باشه بايد پروفايلتون رو آپديت كنيد و اگر نمرات همسرتون رو بخواهيد بگيريد به ايلتس و ارزيابي مدرك همسر هم نيازه
    اما اگر بعد از گرفتن دعوتنامه ازدواج كنيد در زمان انجام مراحل گرفتن اقامت افيسر امتيازات با همسر شما رو محاسبه ميكنه و امتياز جديد شما بايد از آخرين امتياز قبولي در draw اي كه انتخاب شديد بالاتر باشه
    اگر امتيازتون كمتر از آخرين فرد قبولي در draw بشه شما ريجكت ميشويد
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015

Junior Member

دوستان عزیز من برای fsw2014 اقدام کردم اما چون فکر میکنم ممکنه به کپ نرسم برای اکسپرس اینتری هم اقدام کردم. برای داشتن جاب آفر نیازه که حتما مربوط به همون ناکی باشه که اقدام کردیم؟و اینکه آیا وکلا قادر به اینکار هستن؟ وبرادر من که ساکن کاناداست در این زمینه چه طوری میتونه منوکمک کنه؟
    ممنون میشم پاسخ بفرمایید

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

سلام

مشخص نیست draw بعدی کی اتفاق میافته؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    سلام

مشخص نیست draw بعدی کی اتفاق میافته؟
    سلام دوست عزيز
    نه هنوز هيچ خبري از draw بعدي نيست
    اگر خبر جديدي بياد حتما در تاپيك خبرها اعلام ميكنم

سلام
    قضیه این اسپانسر ایالتی چیه؟

Junior Member

سلام دوستان. میخواستم بدونم آیا شرکتی که بهمون job offer میده باید شرایط خاصی داشته باشه؟ اگر داره، لطفن لینکشو برام بزارید. ممنون

صفحه 1 از 46 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)