صفحه 10 از 46 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

یک سوال داشتم ، بعد از باز کردن پروفایل گویا زمان میبره تا پروفایل تایید بشه که طبق گفته CIC حدود دو ماه ممکنه بشه و بعد از اون تو Job Bank می شه ثبت نام کرد.
    آیا درسته ؟
    نگرانم پروفایل Expire بشه

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها
    یک سوال داشتم ، بعد از باز کردن پروفایل گویا زمان میبره تا پروفایل تایید بشه که طبق گفته CIC حدود دو ماه ممکنه بشه و بعد از اون تو Job Bank می شه ثبت نام کرد.
    آیا درسته ؟
    نگرانم پروفایل Expire بشه
    سلام خیر ... تقریبا یک یا دو روز زمان میبره. دو ماه کجا نوشته؟ و اینکه پروفایل بعد از یک سال اکسپایر میشه
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام خیر ... تقریبا یک یا دو روز زمان میبره. دو ماه کجا نوشته؟ و اینکه پروفایل بعد از یک سال اکسپایر میشه
    می دونم که دو ماه بعد از باز کردن پروفایل باید تو Job bank ثبت نام کنیم وگرنه پروفایل نامعتبر می شه .
    در مورد یکسال می دونم .

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها
    می دونم که دو ماه بعد از باز کردن پروفایل باید تو Job bank ثبت نام کنیم وگرنه پروفایل نامعتبر می شه .
    در مورد یکسال می دونم .
    من که خودم 27 مارچ پروفایل درست کردم همون روز تو جاب بنک ثبت نام کردم. همون روز هم دعوتنامه گرفتم طول نکشید اصلا
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

سلام

قبل از هر چیزی خیلی ممنون از اطلاعات مفیدی که اینجا به اشتراک گذاشتین!

یه سوال داشتم در مورذ مدرک زبان برای Expree Entry. من به عنوان Main Applicant می خوام اقدام کنم و IELTS هم امتحان دادم و نتیجه رو هم گرفتم.

می خواستم ببینم که مدرک زبان همسرم که در واقع Co-Applicant هست کی باید آماده باشه؟ مثلا در مورد استرالیا لازم نیست همون ابتدا مدرک زبان Co-Applicant
    رو ارائه داد. می خواستم بدونم که برنامه EE کانادا هم همین شرایط رو داره یا نه؟

با تشکر

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

یه سوال داشتم در مورذ مدرک زبان برای Expree Entry. من به عنوان Main Applicant می خوام اقدام کنم و IELTS هم امتحان دادم و نتیجه رو هم گرفتم.

می خواستم ببینم که مدرک زبان همسرم که در واقع Co-Applicant هست کی باید آماده باشه؟ مثلا در مورد استرالیا لازم نیست همون ابتدا مدرک زبان Co-Applicant

با تشکر
    سلام دوست عزیز.
    مدرک زبان و نتیجه ارزیابی مدرک تحصیلی هر دو نفرتون باید از همون ابتدا که میخواید پروفایل باز کنید آماده باش.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

مرسی از پاسخ سریعتون!

در مورد ارزیابی مدرک تحصیلی ، فقط مدرک تحصیلی Main Applicant لازمه ارزیابی بشه. درسته؟

با تشکر

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

مرسی از پاسخ سریعتون!

در مورد ارزیابی مدرک تحصیلی ، فقط مدرک تحصیلی Main Applicant لازمه ارزیابی بشه. درسته؟

با تشکر
    خواهش میکنم.
    اگر میخواید از طرف همسرتون هم امتیاز بگیرید بله حتمن.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

سلام

با تشکر

با اجازه از دوستمون ...
    نمره زبان و ارزیابی مدرک main applicant کاملا ضروری است ، در مورد همراه در ابتدای پروفایل باز کردن می تونه نباشه ، هر زمان که ارزیابی و نمره زبان همسرتون آماده شد می تونید پروفایلتون رو آپدیت کنید.
    در نهایت نمره زبان و مدارک ارزیابی شده هر دوی شما در امتیازتون موثره ، اما برای صرفه جویی در زمان و زودتر باز کردن پروفایل می تونید با اطلاعات Main applicant شروع کنید و بعد پروفایل رو آپدیت کنید.
    موفق و پیروز باشید

Junior Member

سلام دوستان .
    یک سوال داشتم در مورد settelment plan .
    یک فرم تو سایت CIC هست در موردش (http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit.../IMM5373AE.pdf) ،
    غیر از اون مطلب دیگه ای باید همراهش باشه یا فقط پر کردن اون فرم کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)