صفحه 11 از 46 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

سلام. کسی در مورد مهاجرت به کانادا از طریق داشتن دوست در استان مانیتوبا چیزی می دانند؟ ظاهرا اول باید شرایط اولیه و کسب امتیاز از 100 را داشته باشیم. بعد ثبت نام در سایت و اگر در ظرف مدت یکسال انتخاب بشویم و نامه ی انتخاب شدن را از استان بگیرم که 600 امتیاز داره از طریق اگسپرس اینتری با احتساب امتیاز شرایط خودمان اقدام می کنیم.

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan1 نمایش پست ها
    سلام. کسی در مورد مهاجرت به کانادا از طریق داشتن دوست در استان مانیتوبا چیزی می دانند؟ ظاهرا اول باید شرایط اولیه و کسب امتیاز از 100 را داشته باشیم. بعد ثبت نام در سایت و اگر در ظرف مدت یکسال انتخاب بشویم و نامه ی انتخاب شدن را از استان بگیرم که 600 امتیاز داره از طریق اگسپرس اینتری با احتساب امتیاز شرایط خودمان اقدام می کنیم.
    اینجا رو هم بخونید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...36#post2078136

Junior Member

دوستان درباره امتیاز Level of education این دو قسمت:

http://8pic.ir/images/hyxn0h5k0tjncgcxjo8z.png

اگه من دو تا مدرک دانشگاهی داشته باشم که یکیش Master باشه، امتیاز چطوری محاسبه میشه؟ 135 امتیاز مستر رو حساب میکنن یا 128 امتیاز دو مدرک رو؟ مجموعش محاسبه نمیشه که بشه سقف 150 امتیاز؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    دوستان درباره امتیاز Level of education این دو قسمت:

http://8pic.ir/images/hyxn0h5k0tjncgcxjo8z.png

اگه من دو تا مدرک دانشگاهی داشته باشم که یکیش Master باشه، امتیاز چطوری محاسبه میشه؟ 135 امتیاز مستر رو حساب میکنن یا 128 امتیاز دو مدرک رو؟ مجموعش محاسبه نمیشه که بشه سقف 150 امتیاز؟
    بالاترین مدرک امتیاز میگیره. اگه مجرد هستید برای مستر 135 امتیاز و اگر متاعل هستید 128 امتیاز
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member

با سلام
    یک سوال داشتم دوستان
    می خواستم بدونم از زمانی که ویزا صادر می شه چه مدت وقت داریم تا کارهای لندینگ رو انجام بدیم؟
    اصلا مدت محدود هست یا نه؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1367 نمایش پست ها
    با سلام
    یک سوال داشتم دوستان
    می خواستم بدونم از زمانی که ویزا صادر می شه چه مدت وقت داریم تا کارهای لندینگ رو انجام بدیم؟
    اصلا مدت محدود هست یا نه؟
    بله 6 ماه بعد از صدور ویزا وقت دارید لندینگ رو انجام بدید. و قبل از اینکه از مدیکال یکسال بگذره
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member

با سلام
    میخواستم دوستان یه مشورتی به من بدن لطفا
    من به استان نوااسکوشیا 6ماه پیش پرونده فرستادم که هنوز جواب ندادن واز طرفی در pool اکسپرس اینتری هم هستم وحالا میخوام برای کبک اقدام کنم ولی میترسم مشکلی پیش بیاد .آیا باید از این موارد قبلی انصراف بدم؟کلا منو راهنمایی کنید .ممنون

Junior Member

دوستان سلام

وقتی ذکر شده که ترجمه مدارک باید از طریق certified translator باشه، باید ترجمه مدارک حتما مهر دادگستری داشته باشه یا خیر.

ممنون می شم راهنمایی کنید.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.M نمایش پست ها
    دوستان سلام

وقتی ذکر شده که ترجمه مدارک باید از طریق certified translator باشه، باید ترجمه مدارک حتما مهر دادگستری داشته باشه یا خیر.

ممنون می شم راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
    بله ترجمه باید رسمی و دارای مهر دادگستری باشه. تو موضوع "جمع آوری و ارسال مدارک" ذکر شده.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

سلام

تو ابزار محاسبه امتیاز CSR ، تو بخش Education یک انتخاب هست با این عنوان

Two or more certificates, diplomas or degrees. One must be for a program of three or more years

اگر غیر از Bachelor ، تعدادی Certificate های کاری از شرکت های معتبر مثل Microsoft و Cisco داشته باشیم میشه این انتخاب رو به عنوان
    Education Level بکنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)