صفحه 12 از 46 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

سلام دوستان

سوال من در مورد اسپانسر های ایالتیه. اگه از طریق نامینیشن ایالتی امتیازامون اضافه بشه در صورت انجام شدن کار و گرفتن اقامت چه تعهدی به اون ایالت داریم؟ ایا باید مدت زمان خاصی در اون ایالت کار کنیم یا اینکه محدودیتی برای کار از همون ابتدای کار وجود نداره؟
    مرسی

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط montis نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوال من در مورد اسپانسر های ایالتیه. اگه از طریق نامینیشن ایالتی امتیازامون اضافه بشه در صورت انجام شدن کار و گرفتن اقامت چه تعهدی به اون ایالت داریم؟ ایا باید مدت زمان خاصی در اون ایالت کار کنیم یا اینکه محدودیتی برای کار از همون ابتدای کار وجود نداره؟
    مرسی
    ایالت نداریم! استان اگه منظورتونه که:
    هر استان شرایط خاص خودشو داره. یکی تعهد میگیره و یکی نمیگیره
    اما در کل محدودیتی توی موندن توی هیچ استانی ندارید. ولی همه برای اینکه طبیعی تر بشه چند ماه میمونن توی اون استان و بعد نقل مکان می کنند.

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

تو ابزار محاسبه امتیاز CSR ، تو بخش Education یک انتخاب هست با این عنوان

Two or more certificates, diplomas or degrees. One must be for a program of three or more years

اگر غیر از Bachelor ، تعدادی Certificate های کاری از شرکت های معتبر مثل Microsoft و Cisco داشته باشیم میشه این انتخاب رو به عنوان
    Education Level بکنیم؟
    اگر اون سرتیفیکیتی که دارید یکی از اینها باشه بله میشه:

ECA assessment results:
    A three-year or more certificate, diploma, or degree
    PLUS any of the results in the sections below (not including secondary/high school), or:

• Post-Bachelor's Certificate
    • Post-undergraduate certificateFootnote1
    • Post-Bachelor's Diploma
    • Post-undergraduate diplomaFootnote1
    • Graduate Certificate
    • Graduate Certificate with a focus in [area of concentration]Footnote1
    • Postgraduate certificate
    • Postgraduate Diploma
    • Graduate Diploma with a focus in [area of concentration]Footnote1
    • Graduate diplomaFootnote1
    • two-year Postgraduate Diploma, specializing in [name of discipline]
    • two-year Bachelor’s after degree with a focus in [area of concentration]Footnote1
    • one-year Postgraduate Certificate in [name of discipline]
    • one-year of graduate study with a focus in [area of concentration]Footnote1
    • Study Toward a Master's Degree

لازم بله ذکره که این دوره ها باید حتما در تکمیل رشته دانشگاهیتون باشن. ینی باید بعد از اتمام لیسانستون این دوره ها رو برید و باید مدارکش هم ارزیابی بشه توسط وس. وس هم دوره هایی که تحت نظر دانشگاه باشه رو ارزیابی می کنه. و حتما باید ریز نمرات و معدل ترم به ترم داشته باشه. وگرنه اصلا مورد قبول نیست.
    من یه مدت حسابی در این مورد تحقیق کردم که ببینم مدارکی مثل فنی و حرفه ای یا یه دیپلم دوباره دبیرستان رو قبول دارند که متاسفانه قبول نمیکنند.

در کل دوره زیاده آدم بخواد شرکت کنه. اما cic کلا سختش کرده.... هر مدرکی رو قبول نمی کنه
    ویرایش توسط Azumi : November 2nd, 2015 در ساعت 08:27 AM

Junior Member

سلام دوستان, کل هزینه ها از ابتدای پروسه اکسپرس اینتری تا دریافت ویزا برای یک نفر حدودا چقدر میشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azimi1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان, کل هزینه ها از ابتدای پروسه اکسپرس اینتری تا دریافت ویزا برای یک نفر حدودا چقدر میشه؟
    قبل از ساخت پروفایل باید هزینه امتحان آیلتس اگه ندارین رو بدین (770 هزار تومن برای هر نفر) و ارزیابی مدارک (حدود 300 دلار کانادا برای هر نفر).
    بعد از دریافت دعوت نامه یه سری هزینه ترجمه دارین و مدیکال که کمی بیشتر از یک میلیون تومن هزینه داره کلاً (برای هر نفر)
    یه حساب بانکی هم نیاز دارین که یه مدت پول توش باشه. برای یه نفر معادل حدود 12000 دلار کانادا و برای دو نفر حدود 15000 دلار باشه.
    بعدشم باید 550 دلار کانادا بدین (برای هر نفر) که مدارک شما رو بررسی کنن.
    اگه بررسی مدارک شما با موفقیت انجام بشه باید نفری 490 دلار کانادا بدین که ویزا صادر شه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    قبل از ساخت پروفایل باید هزینه امتحان آیلتس اگه ندارین رو بدین (770 هزار تومن برای هر نفر) و ارزیابی مدارک (حدود 300 دلار کانادا برای هر نفر).
    بعد از دریافت دعوت نامه یه سری هزینه ترجمه دارین و مدیکال که کمی بیشتر از یک میلیون تومن هزینه داره کلاً (برای هر نفر)
    یه حساب بانکی هم نیاز دارین که یه مدت پول توش باشه. برای یه نفر معادل حدود 12000 دلار کانادا و برای دو نفر حدود 15000 دلار باشه.
    اگه بررسی مدارک شما با موفقیت انجام بشه باید نفری 490 دلار کانادا بدین که ویزا صادر شه.
    امیر جان تشکر از اینکه جواب سوالامو میدی, تا حالا همه سوالامو خودت جواب دادی , باز هم تشکر
    یه موضوع دیگه اینکه هزینه بررسی مدارک ۵۵۰ دلار واسه بعد از گرفتن ITA هست دیگه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azimi1989 نمایش پست ها
    امیر جان تشکر از اینکه جواب سوالامو میدی, تا حالا همه سوالامو خودت جواب دادی , باز هم تشکر
    یه موضوع دیگه اینکه هزینه بررسی مدارک ۵۵۰ دلار واسه بعد از گرفتن ITA هست دیگه؟
    خواهش می کنم. بله 550 دلار برای بعد از دعوت نامه هست. قبل از ITA فقط هزینه آیلتس و ارزیابی مدرک تحصیلی رو باید بدید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام
    من در مورد هزینه ترجمه مدارک بگم که من به دلیل اینکه قراردادهای کاریم رو برای 6 سال فرستادم. و هر سال قراردادم 5 صفحه بود فقط ترجمه قراردادهام و مهرهای مربوط 1.800 میلیون شد. با مجموعه ترجمه هایی که لازم بود نزدیک 2.300 میلیون شد. مدیکال هم 470 هزار تومن
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

سلام دوستان
    یه سوال خیلی مهم داشتم لطف کنید اگر راهنمایی خوبی دارین بهم بدین. من جزو افرادی بودم که در برنامه فدرال 2014 پروندم به دلیل پر شدن ظرفیت برگشت خورد. حالا دارم اکسپرس اینتری ثبت نام می کنم و یه جایی از من UCI می خواد. الان که اپلیکیشن برگشت خورده خودم رو نگاه می کنم میبینم که این شماره را با مداد توی قسمت UCI اپلیکیشنم نوشتن، ولی یه شماره بسیار شبیه به شماره UCI دیگر هم با خودکار قرمز دقیقا کنار کادر UCI نوشته شده. حالا من نمی دونم این شماره ها کدومش UCI پرونده منه!!! اون که توی کادر با مداد هست یا اون که کنار کادر با خودکار قرمز هست؟
    به نظرتون اگر ایمیل بزنم بهم شماره رو میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط p3443 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال خیلی مهم داشتم لطف کنید اگر راهنمایی خوبی دارین بهم بدین. من جزو افرادی بودم که در برنامه فدرال 2014 پروندم به دلیل پر شدن ظرفیت برگشت خورد. حالا دارم اکسپرس اینتری ثبت نام می کنم و یه جایی از من UCI می خواد. الان که اپلیکیشن برگشت خورده خودم رو نگاه می کنم میبینم که این شماره را با مداد توی قسمت UCI اپلیکیشنم نوشتن، ولی یه شماره بسیار شبیه به شماره UCI دیگر هم با خودکار قرمز دقیقا کنار کادر UCI نوشته شده. حالا من نمی دونم این شماره ها کدومش UCI پرونده منه!!! اون که توی کادر با مداد هست یا اون که کنار کادر با خودکار قرمز هست؟
    به نظرتون اگر ایمیل بزنم بهم شماره رو میدن؟
    سلام
    برای من با مداد نوشته بودن. تا اونجا که از بقیه خبر دارم هم با مداد براشون نوشتن. تعداد ارقام این دو عدد یکسانه؟ uci هشت رقمیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)