صفحه 14 از 46 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    اولین سوال اینه که آیا شما سابقه کار دارید تو ایران یا کانادا؟ اول باید حداقل یکسال سابقه کار داشته باشید. و این سابقه کار همزمان با تحصیل اگه باشه نصف حساب میشه
    ولی اگه حداقل یکسال سابقه کار رو دارید. آیلتس جنرال نمره بالا بگیرید و مدارک تحصیلیتون رو اکه از کانادا نیست ارزیابی کنید.

و چون که 2 سال تو کانادا تحصیل کردید این امتیاز جدا داره . و اگه نمره آیلتستون خوب بشه امتیاز بالای 450 میگیرید و اصلا نیازی به جاب آفر ندارید و میتونید اقدام کنید
    ممنونم Archi عزیز،
    بنده در دو سال و نیم گذشته در کانادا دانشجو بودم و مشغول دکترا هستم. به جز TA طبیعتا سابقه کار کانادایی ندارم اما در ایران دو سه سالی سابقه کار دارم.
    از طرفی نمره 7.0 و 7.5 در هر چهار مهارت IELTS Academic دارم (بهتره بگم داشتم چون تاریخ دو سال آن گذشته) و با همون مدرک دانشگاه تهران، که ظاهرا اون زمان (سال 2013) ارزیابی لازم نداشت اومدم کانادا برای مقطع دکترا.

حالا با این اوصاف که شما گفتید، آیا باز هم باید برم پول ارزیابی مدرک بدم و آزمون زبان General بدم؟
    ظاهرا اون PhD Stream که فقط برای دانشجویان دکترا بوده خیلی بهتر از این Express Entry بوده. نه؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    ممنونم Archi عزیز،
    بنده در دو سال و نیم گذشته در کانادا دانشجو بودم و مشغول دکترا هستم. به جز TA طبیعتا سابقه کار کانادایی ندارم اما در ایران دو سه سالی سابقه کار دارم.
    از طرفی نمره 7.0 و 7.5 در هر چهار مهارت IELTS Academic دارم (بهتره بگم داشتم چون تاریخ دو سال آن گذشته) و با همون مدرک دانشگاه تهران، که ظاهرا اون زمان (سال 2013) ارزیابی لازم نداشت اومدم کانادا برای مقطع دکترا.

حالا با این اوصاف که شما گفتید، آیا باز هم باید برم پول ارزیابی مدرک بدم و آزمون زبان General بدم؟
    ظاهرا اون PhD Stream که فقط برای دانشجویان دکترا بوده خیلی بهتر از این Express Entry بوده. نه؟
    آزمون آیلتس جنرال که باید بدید و برای امتیاز بالا باید حداقل سه تا 7 و لیسنینگ 8 بگیرید (چون جنرال خیلی راحت تر از آکادمیکه با توجه به نمره آکادمیک شما نباید سخت باشه)
    و ارزیابی مدارک هم جزو واجباته - ترجمه مدرک لیسانس و فوق لیسانستون هم حتما باید توسط خود دانشگاه مهر و موم بشه و فرستاده بشه. یک فرم هم باید دانشگاه پر کنه (دانشگاه تهران خودش وارده اگه کسی از بستگانتون مراجعه کنه براتون انجام میدن سریع. و البته باید مدرکتون رو آزاد کرده باشید تا قابل ترجمه باشه)
    من در مورد phd stream اطلاعی ندارم..ولی اکسپرس هم سیستم خوبیه اگه زبانتون خوب باشه
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    شما با سابقه چنین کاری می تونید اپلای کنید و امتیاز بیارید. چون توی کانادا زندگی می کنید. مشغول به کار بشید و یک سال که گذشت اپلای کنید. البته من از شرایط شما خبر ندارم و نمی دونم میتونید داخل کانادا بمونید یا حتما باید اول اپلای کنید. اما LMIA رو باید کارفرما بگیره و چون شما کانادا زندگی می کنید قطعا نگرفته! چون این مجوز فقط برای کسانیه که میخوان از خارج از کانادا تشریف بیارن داخل کانادا
    آیا کسی که از داخل کانادا اقدام می کنه برای Express Entry
    و مثلا بتونه یک Job Offer تهیه بکنه از اینجا،
    بلاخره باید حتما LMIA داشته باشه یا نه؟

من سایت زیر و صفحات مرتبط با این صفحه رو خوندم اما واقعا نفهمیدم بلاخره برای این Express Entry لعنتی من باید در صورت پیدا کردن Job Offer از طریق دوستان، به اونها بگم که LMIA لازم ام یا نه ؟

http://www.cic.gc.ca/english/work/em.../apply-who.asp

ApplyAbroad Guru

آیا کسی که از داخل کانادا اقدام می کنه برای Express Entry
    و مثلا بتونه یک Job Offer تهیه بکنه از اینجا،
    بلاخره باید حتما LMIA داشته باشه یا نه؟

من سایت زیر و صفحات مرتبط با این صفحه رو خوندم اما واقعا نفهمیدم بلاخره برای این Express Entry لعنتی من باید در صورت پیدا کردن Job Offer از طریق دوستان، به اونها بگم که LMIA لازم ام یا نه ؟

http://www.cic.gc.ca/english/work/em.../apply-who.asp
    بله LMIA برای گرفتن 600 امتیاز لازمه. حتی فارغ التحصیلان دارای postgraduation work permit هم که شغلشون از LMIA معافه نمیتونند از 600 امتیازش استفاده کنند تا موقعی که پیشنهاد کار LMIA دار بگیرند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله LMIA برای گرفتن 600 امتیاز لازمه. حتی فارغ التحصیلان دارای postgraduation work permit هم که شغلشون از LMIA معافه نمیتونند از 600 امتیازش استفاده کنند تا موقعی که پیشنهاد کار LMIA دار بگیرند.
    تشکر ghlobe عزیز،
    من این چند روز تعطیلات دارم به شدت روی این کار Express Entry و فهمیدن جوانب اون مطالعه می کنم اما ظاهرا ما دانشجوهای PhD با همه سختی هایی که برای اومدن به کانادا کشیدیم و این همه وقت و انرژی تا حالا صرف کردیم الکی بوده.

من سایت دولت کانادا رو هم خوندم ولی واقعا نمی شه که آدم بره بگه لطفا شغل LMIA دار بدین به من که اصلا آدم از کجا بدونه اون شغلی که به فرض محال، بهش پیشنهاد می شه، LMIA داره یا نه.
    http://www.cic.gc.ca/english/work/apply-who-permit.asp

به نظرم باید این دولت جدید به این وعده اش واقعا عمل کنه:
    https://www.liberal.ca/realchange/in...ary-residents/

اگه این دو سه کار رو انجام بدن خیلی عالی می شه:
    1- دانشجوهایی که در اینجا درس می خونن و طبیعتا نمره IELTS داشتن و مدارکشان توسط دانشگاه های اینجا پذیرفته شده که دارن تحصیل می کنن. پس نمره IELTS و کار ارزیابی مدارک ایران شان را حذف کتن.
    2- به ازای هر سال که در کانادا بودن، شش ماه از اون زمانی که بین PR تا پاسپورت لازمه، براشون کسر بشه.

ApplyAbroad Guru

ت
    اگه این دو سه کار رو انجام بدن خیلی عالی می شه:
    1- دانشجوهایی که در اینجا درس می خونن و طبیعتا نمره IELTS داشتن و مدارکشان توسط دانشگاه های اینجا پذیرفته شده که دارن تحصیل می کنن. پس نمره IELTS و کار ارزیابی مدارک ایران شان را حذف کتن.
    2- به ازای هر سال که در کانادا بودن، شش ماه از اون زمانی که بین PR تا پاسپورت لازمه، براشون کسر بشه.
    بله درست است. در مورد شرط دوم البته توجه کنید که در گذشته هم حداکثر کسرشدنش تا سقف یکسال بود و احتمالا دوباره به همان سقف برمیگردانند. یعنی شرط رزیدنسی بجای چهار سال در نهایت سه سال میشود نه کمتر. قبلترها هم اینطور نبود که مثلا شش سال دانشجو بوده باشید سه سال رزیدنسی برایتان حساب شود بلکه حداکثر یکسال کم میشد.

من یک هفته هست که نمی تونم وارد پروفایلم بشم و خطا می گیرد از پسوردم و سوالات سکوریتی هم که میپرسد می گوید خطا دارد باید چکار کنم

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_aku85 نمایش پست ها
    من یک هفته هست که نمی تونم وارد پروفایلم بشم و خطا می گیرد از پسوردم و سوالات سکوریتی هم که میپرسد می گوید خطا دارد باید چکار کنم
    اگه خطای زیر رو میده حتماً یوزر یا پسوردتون رو اشتباه میزنید:
    Your Username/Password may be missing, invalid or incomplete
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

ممنون از پاسختون. ببخشید من 5 ماه هست که با این user و password کار میکنم وقتی میزنم forgot password سوالی سکوریتی را که جواب می دهم باز هم نمی ره و ایراد از جواب سوالا میگیره آیا شماره تماسی هست که بتونم پیگیری کنم؟

سلام دوستان ؛ من پروفایل express entry رو 4 ژانویه 2015 درست کردم و قاعدتا باید 4 ژانویه 2016 منقضی شده باشه ولی هنوز پروفایل قبلی کار می کنه . باید پروفایل جدید بسازیم یا قبلی رو آپدیت کنیم ؟ چطور مطلع می شیم که باید پروفایل رو به روز کنیم ؟ ضمنا با توجه به اینکه شماره فایل اکسپرس اینتری رو به دو تا استان دادم و اگر مجبور باشیم جدید بسازیم تکلیف دوتا پرونده استانی چی می شه ؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمائید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)