صفحه 15 از 46 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط starzo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشتم برق هست و داییم در ونکور هست. پارسال واسه فدرال اقدام کردم که کپ پر شد و پرونده برگشت. حالا مدارکم به نوااسکوشیا فرستادم و پرونده برام ساخته شده
    و افیسر به من ایمیل زده دلیل اینکه واسه نوااسکوشیا اقدام کردی چیه؟(نامه انگیزه خواسته) و گفته در حالی که داییت در بریتیش کلمبیا هست چرا واسه نوا اپلای کردی؟

راستش این استان ربطی به رشتم نداره همش ماهیگیری و کشتی و معدن و جنگل و ازاین چیزا داره چون رشتم خواسته بود خب اقدام کردم . حالا به نظرتون چی جواب بدم؟؟؟؟؟؟
    من خودم اینجوری نوشتم که داییم و مردم گفتن امکانات در همه جای کانادا یکسانه و این استان از بریتیش کلمبیا ارزانتر هست. و زبانش انگلیسی هست و فرانسه نمیخواد و اب هواش هم خیلی وحشتناک سرد نمیشه. و امیدوارم که در شرکتهای مخابراتی (همش دو تا داره) یا کارهای مربوط به موتور کشتی بتونم کار کنم.
    والا چی بگم دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    میتونم بپرسم آفیسر از کجا فهمیده که دایی شما کانادا ساکن هستن؟
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_ja نمایش پست ها
    سلام دوستان ؛ من پروفایل express entry رو 4 ژانویه 2015 درست کردم و قاعدتا باید 4 ژانویه 2016 منقضی شده باشه ولی هنوز پروفایل قبلی کار می کنه . باید پروفایل جدید بسازیم یا قبلی رو آپدیت کنیم ؟ چطور مطلع می شیم که باید پروفایل رو به روز کنیم ؟ ضمنا با توجه به اینکه شماره فایل اکسپرس اینتری رو به دو تا استان دادم و اگر مجبور باشیم جدید بسازیم تکلیف دوتا پرونده استانی چی می شه ؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمائید .
    سلام دوستان ؛ جواب سئوال را پیدا کردیم . امروز یه ایمیل از cic دریافت کردیم که اطلاع داده بود که یک مسیج تو mycic داریم و اون در مورد منقضی شدن پروفایلمون بود و اعلام کرده بود که ما از پول خارج شدیم چون یکسال از درست کردن پروفایل گذشته و باید یک پروفایل جدید بسازیم چون cic هیچ رکوردی از اطلاعات ما نگه نمی داره .
    امیدوارم توضیحاتم بدرد دیگر دوستان بخوره .

Junior Member

سلام دوستان
    دوست من مجموع امتیازاش 350 میشه و با احتصاب مینیمم امتیاز دروها تا الان حتما باید امتیاز استانی رو هم بگیره به نظر شما تو کدوم استانا شانس داره مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ste نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست من مجموع امتیازاش 350 میشه و با احتصاب مینیمم امتیاز دروها تا الان حتما باید امتیاز استانی رو هم بگیره به نظر شما تو کدوم استانا شانس داره مرسی
    به نظرم شرایط استان ساسکاچوآن رو مطالعه کنید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام دوستان عزیز . ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید. آیا باشرایط زیر میتونم برای کانادا اقدام کنم؟ اگر جواب مثبته به چه صورتی ؟ایالتی یا استانی یا.....؟

آیلتس جنرال: 7.5 L:8.5 /S:7.5 /W:7 /R:6.5
    سه سال و چند ماه سابقه کار مرتبط و مفید(تقریبا همه کاره بخش مهندسی شرکت بودم) ولی متاسفانه چون شرکت فامیلیه سابقه بیمه ندارم فقط گواهی کار قوی/قرارداد/فیش حقوقی دارم
    تحصیلات: لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور معدل 13.73
    رزومه: نسبتا قوی با 2 مقاله بین المللی و کلی مدرک نرم افزاری و مرتبط

خواهش میکتنم کمکم کنید

Junior Member reza237 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط huckleberyfin نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز . ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید. آیا باشرایط زیر میتونم برای کانادا اقدام کنم؟ اگر جواب مثبته به چه صورتی ؟ایالتی یا استانی یا.....؟

آیلتس جنرال: 7.5 L:8.5 /S:7.5 /W:7 /R:6.5
    سه سال و چند ماه سابقه کار مرتبط و مفید(تقریبا همه کاره بخش مهندسی شرکت بودم) ولی متاسفانه چون شرکت فامیلیه سابقه بیمه ندارم فقط گواهی کار قوی/قرارداد/فیش حقوقی دارم
    تحصیلات: لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور معدل 13.73
    رزومه: نسبتا قوی با 2 مقاله بین المللی و کلی مدرک نرم افزاری و مرتبط

خواهش میکتنم کمکم کنید
    دوست عزیز شما به لینک زیر برو همه اطلاعاتی رو که میخوای توش هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%D8%B3%DB%8C

Junior Member

Unhappy پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

سلام دوستان
    من اولین ITA رو ۱۸ دسامبر ۲۰۱۵ دریافت کردم و اپلای کردم
    منتها کنسل شد بعد از ۱۰ روز که از سابمیت کردن گذاشت به دلیل Lack of Proof of Funds! که هرچی باهاشون مکاتبه کردم که توضیح بدان چرا به تمکن مالی من گیر دادن که جواب درست نگرفتم ازشون.
    دوباره ITA در ۲۷ ژانویه ۲۰۱۶ دریافت کردم و باز کنسل شد به دلیل اینکه اصل سوء پیشینم رو ضمیمه نکرده بودم
    فک نمیکردم اینقدر سخت بگیرن والا بیشتر مشورت میگرفتم قبل سابمیت.
    حالا دوباره امشب یعنی ۲۴ فوریه ۲۰۱۶ ITA دریافت کردم و میخوام سابمیت کنم
    اگه راهنماییم کنید که اشتباه نکنم ممنون میشم
    و اگه کسی تجربه ای در خصوص Refund داره ممنون میشم بگه که پروسسینگ فی و RPRF که من دوبار باید بم برگردونده بشه چقدر طول میکشه و آیا من باید کار خاصی بکنم تا پول برگرده یا خودشون انجام میدن؟
    خیلی ممنون میشم از همه اگه راهنمایی کنن
    سپاس

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بعد از کمی پرس و جو تصمیم به گرفتن وکیل گرفتم ولی کسی رو نمیشناسم ممنون میشم دوستانی که در این مورد تجربه دارند من رو راهنمایی کنند و اگه وکیل خوبی میشناسن معرفی کنند.
    خیلی ممنون
    سلام.
    وکیل واسه اکسپرس انتری؟؟؟
    تجربه من: بدون وکیل اپلای کنید. با این همه اطلاعات توی فروم و سایر جاها...
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

سلام
    همسر من حسابدار صنعتی با 13 سال سابقه کار و سن 33 سال خودم برنامه نویس با دو سال سابقه کار شخصی و هردو لیسانس مرتبط داریم مشغول خواندن زبان هستیم تقریبا 5 ماه دیگه امتحان می دهیم و نمره مون بین 6 تا 6.5 تخمین می زنیم . هرچی تو تاپیک ها خوندم بیشتر گیج شدم. اگر یکی از دوستانی که اقدام کرده راهنمایی کنه که شانس ما چقدر هست برای پذیرش و اینکه چقدر زمان و هزینه میبره ممنون می شم اگر کسی وکیل منصف میشناسه که راهنمایی کنه هم عالی می شه.
    اگر راه سریعتری برای ویزای موفت باشه (به جز سرمایه گذاری ) ممنون می شم راهنمایی کنید.
    تا اینجا می دونم که اول باید امتحان زبان بدیم و در همین زمان مدارکمون رو هم ارزشیابی کنیم و بعدا فرم ها رو پر کنیم . ولی نمی دونم بعد این ها هر مرحله چقدر طول می کشه و آیا شانسی داریم یا خیر.

Junior Member reza237 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aa_8788 نمایش پست ها
    سلام
    همسر من حسابدار صنعتی با 13 سال سابقه کار و سن 33 سال خودم برنامه نویس با دو سال سابقه کار شخصی و هردو لیسانس مرتبط داریم مشغول خواندن زبان هستیم تقریبا 5 ماه دیگه امتحان می دهیم و نمره مون بین 6 تا 6.5 تخمین می زنیم . هرچی تو تاپیک ها خوندم بیشتر گیج شدم. اگر یکی از دوستانی که اقدام کرده راهنمایی کنه که شانس ما چقدر هست برای پذیرش و اینکه چقدر زمان و هزینه میبره ممنون می شم اگر کسی وکیل منصف میشناسه که راهنمایی کنه هم عالی می شه.
    اگر راه سریعتری برای ویزای موفت باشه (به جز سرمایه گذاری ) ممنون می شم راهنمایی کنید.
    تا اینجا می دونم که اول باید امتحان زبان بدیم و در همین زمان مدارکمون رو هم ارزشیابی کنیم و بعدا فرم ها رو پر کنیم . ولی نمی دونم بعد این ها هر مرحله چقدر طول می کشه و آیا شانسی داریم یا خیر.
    برای اینکه توی روش فدرال که همون اکسپرس اینتری هست بخواین موفق بشید باید روی آیلتس 7.5به بالا تمرکز بکنین در غیر اینصورت شانس زیادی برای فدرال ندارید پیشنهاد میکنم شما برای کبک اقدام کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)