صفحه 3 از 46 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به نظر میاد job bank حداقل فعلا سرکاریه! منم واقعا میخوام بدونم بعضیها چطور جاب آفر گرفتن؟ آیا باید رزومه خودمونو به شرکتهایی که آگهی استخدام دادن بفرستیم و با اسکایپ مصاحبه بشیم؟ ولی به نظرم این روشم جواب نمیده چون وقتی طرف بفهمه هنوز رزیدنت نیستیم چرا باید آفر بده؟؟ اگه کسی از دوستان روشی برای بدست آوردن جاب آفر میدونه بگه لطفا......
    سلام دوست عزیز
    تا اینجای کار اکثر کسانی که جاب آفر گرفته اند داخل کانادا مشغول به کار هستند و یا اینکه در کانادا تحصیل میکنند
    فعلا job bank فعال نشده کاملا و نمیشه از سیستم job match اون استفاده کرد
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.S. in Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تا اینجای کار اکثر کسانی که جاب آفر گرفته اند داخل کانادا مشغول به کار هستند و یا اینکه در کانادا تحصیل میکنند
    فعلا job bank فعال نشده کاملا و نمیشه از سیستم job match اون استفاده کرد
    پس یعنی این روش به چه درد می خوره؟
    اما من شنیده بودم که با این روش خیلیا زود کارشون درست شده و itc گرفتن!
    یه چیز دیگه هم شنیدم که میگن الان که هنوز bank job فعال نشده خود فدرال و استان ها بر اساس امتیاز افرادی رو انتخاب می کنن. آیا صحت داره این قضیه؟
    اکه کسی اطلاعاتی داره لطفا در اختیار بقیه هم بزاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط k110360 نمایش پست ها
    پس یعنی این روش به چه درد می خوره؟
    اما من شنیده بودم که با این روش خیلیا زود کارشون درست شده و itc گرفتن!
    یه چیز دیگه هم شنیدم که میگن الان که هنوز bank job فعال نشده خود فدرال و استان ها بر اساس امتیاز افرادی رو انتخاب می کنن. آیا صحت داره این قضیه؟
    اکه کسی اطلاعاتی داره لطفا در اختیار بقیه هم بزاره.
    دو روش برای بدست آوردن 600 امتیاز هست: 1- جاب آفر 2- نامینیشن استانی .استانها هم اکثرا جاب آفر میخوان فقط استان پرنسس ادوارد و نوا اسکوشیا جاب آفر نمیخواد. طبق داکیومنتهای CIC نامینیشن استانی از دو روش ممکنه 1- خود استان بر اساس مشخصات شما در پروفایل EE شما رو نامینیت کنه 2- پرونده کاغذی بفرستین به اون استان. از اونجا که تو داکیومنتها اینو بیشتر توضیح نداده بود من دنبال ارسال پرونده کاغذی نرفتم ولی بعدا با مکاتبه با آفیس نوا اسکوشیا متوجه شدم روش دوم بهتره!! که البته پروندم رو فرستادم و به بقیه هم اطلاع رسانی کردم این نکته رو. ولی متاسفانه دوستانی که احیانا اینو میدونستن کم لطفی کردن و نگفتن که ما هم زودتر بفرستیم در حالیکه من قبلا این سوال رو مطرح کرده بودم احتمال زیاد کپ نوا اسکوشیا خیلی زود پر شده و به اینم نمیرسیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.S. in Electrical Engineering

دو روش برای بدست آوردن 600 امتیاز هست: 1- جاب آفر 2- نامینیشن استانی .استانها هم اکثرا جاب آفر میخوان فقط استان پرنسس ادوارد و نوا اسکوشیا جاب آفر نمیخواد. طبق داکیومنتهای CIC نامینیشن استانی از دو روش ممکنه 1- خود استان بر اساس مشخصات شما در پروفایل EE شما رو نامینیت کنه 2- پرونده کاغذی بفرستین به اون استان. از اونجا که تو داکیومنتها اینو بیشتر توضیح نداده بود من دنبال ارسال پرونده کاغذی نرفتم ولی بعدا با مکاتبه با آفیس نوا اسکوشیا متوجه شدم روش دوم بهتره!! که البته پروندم رو فرستادم و به بقیه هم اطلاع رسانی کردم این نکته رو. ولی متاسفانه دوستانی که احیانا اینو میدونستن کم لطفی کردن و نگفتن که ما هم زودتر بفرستیم در حالیکه من قبلا این سوال رو مطرح کرده بودم احتمال زیاد کپ نوا اسکوشیا خیلی زود پر شده و به اینم نمیرسیم
    یعنی به نظر شما فرستادن مدارک برای نواسکوشیا فایده ای نداره؟
    خوب یعنی الان چطور میشه job offer گرفت؟
    آیا شرکتی هست که این کار رو بکنه؟
    البته من خودم واسه 2014 اقدام کردم (اکتبر پرونده فرستادم 2173 NOC) و هنوز خبری از پروندم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط k110360 نمایش پست ها
    یعنی به نظر شما فرستادن مدارک برای نواسکوشیا فایده ای نداره؟
    خوب یعنی الان چطور میشه job offer گرفت؟
    آیا شرکتی هست که این کار رو بکنه؟
    البته من خودم واسه 2014 اقدام کردم (اکتبر پرونده فرستادم 2173 NOC) و هنوز خبری از پروندم نیست
    فرستادنش ضرری نداره .هزینه فرستادن پرونده نوا اسکوشیا فقط پول پسته چون فقط کپی مدارک رو میخوان. ولی با توجه به اینکه 350 نفر رو نامینیت میکنن به نظر میرسه 1 ماه پر شده باشه ( البته این نظر منه) پرونده خودم 9 مارچ رسیده و امیدی ندارم. پرونده 2014 من که به خاطر پر شدن کپ برگشت خورده امیدوارم پرونده 2014 شما درست بشه چون EE خیلی ناجوره.

ApplyAbroad Guru

جاب بنک کانادا از قدیم و قبل از اکسپرس انتری فعال بوده، منتهی بنظر میرسه بخش جاب مچ اش فعلا یا نمیتونه مچ کنه یا اینکه کاری که به پروفایل شما بخوره پیدا نمیکنه. آیا کسی از دوستان سعی کرده در خود جاب بنک (بدون استفاده از جاب مچ) بگردد و ببیند آیا میتواند برای شغلی اپلای کند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    اقدام براي اين برنامه و ساخت پروفايل هزينه مالي ندارد
    اما بعد از دعوتنامه حدود ١٠٠٠ دلار كانادا براي يك نفر هزينه خواهد داشت
    البته هزينه ي ارزيابي مدرك حدودا ٣٢٠ دلار كانادا و هزينه ايلتس رو قبل از شروع ساخت پروفايل بايد پرداخت كرد
    دعوتنامه منظورتون در واقع آخرین مرحلست درسته ؟؟؟
    ارزیابی مدرک رو در چه مرحله ای میگیرن هزینشو ؟؟؟اونم بعد از دعوتنامه؟؟؟
    و هزینه آیلتس هم متوجه نشدم ؟؟؟ منظورتون برای خود امتحان آیلتس هست ؟ یا اینکه بررسی این مدرک جداگانه هزینه میخواد ؟؟
    اینکه سابقه کاری بنده ندارم رو چطور میشه حل کرد؟؟ حتما باید بیمه باشیم یا جور دیگه ای هم میشه اثبات کردش ؟؟
    من تازه وارد این مساله شدم خیلی تبحر ندارم ممنونم از راهنماییتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Artiiist نمایش پست ها
    دعوتنامه منظورتون در واقع آخرین مرحلست درسته ؟؟؟
    ارزیابی مدرک رو در چه مرحله ای میگیرن هزینشو ؟؟؟اونم بعد از دعوتنامه؟؟؟
    و هزینه آیلتس هم متوجه نشدم ؟؟؟ منظورتون برای خود امتحان آیلتس هست ؟ یا اینکه بررسی این مدرک جداگانه هزینه میخواد ؟؟
    اینکه سابقه کاری بنده ندارم رو چطور میشه حل کرد؟؟ حتما باید بیمه باشیم یا جور دیگه ای هم میشه اثبات کردش ؟؟
    من تازه وارد این مساله شدم خیلی تبحر ندارم ممنونم از راهنماییتون
    قبل اینکه کلن شما بخواین برای مهاجرت اقدام کنین باید مدارکتون رو ارزیابی کنین و امتخان آیلتس هم شرکت کنین.

1-ارزیابی مدارک رو باید قبل هر کاری انجام بدین. بدون اون اصلا نمیتونین برای مهاجرت اقدام کنین که بخواد ازشما برای مهاجرت دعوت به عمل بیاد.
    ارزیابی مربوط به مدارک دانشگاهی شماست و ارتباطی با آیلتس نداره.اینکار حدود 300 دلار هزینه داره.
    تاپیک ارزیابی تحصیلی رو مطالعه کنید.

2-بله منظور همون هربنه ایه که برای ثبت نام امتحان آیلتس پرداخت میکنین.

اگه این مدارک رو داشته باشین شما تازه میتونین پروفایل بسازین. اگه مجاز شناخته شدین و امتیازتون به نسبت بقیه اونقدر بالا بود که ازتون دعوت شد برای مهاجرت اقدام کنین در اون رمان شما یه 550 دلار (اگه یه نفر این) و بعدا یه 490 دلار دیگه میبایست پرداخت کنین.

برای اطلاعات بیشتر تاپیک دستور العمل اقدام برای مهاجرت به روش Express Entry رو مطالعه کنید.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : March 18th, 2015 در ساعت 12:47 AM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering /oil process engineer

سلام
    ببخشید ممکنه راهنمایی کنید که امکان اقدام دو نفر در یک خانواده یکی برای کبک و دیگری برای فدرال (express entry) وجود داره یا خیر ؟ من برای فدرال می خوام اقدام کنم و همسرم برای کبک . ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

دوست عزیز احتمالا منظورتون بنده هستم که اپلیکیشنم رو تونستم تو ژانویه بفرستم. ما قبلا هم باهم یه صحبتی داشتیم تو فروم NS EE. ببینید تو فروم 2014 نوا اسکوشیا بارها اشاره شده که این برنامه ژانویه 2015 باز میشه همین طور در فروم مهاجرت استانی به کانادا. منم چون به برنامه 2014 NS نرسیدم و همینطور پروندم تو fsw برگشت خورد دنبال این برنامه بودم و با اینحال زودتر از 23 Jan نتونستم مدارکم رو بفرستم که اصلا معلوم نیست به جواب برسه یا نه. و بدلیل اون مشغله اینجا هم زیاد سری نزدم. جسارتا من فکر میکنم خودتون هم در این مورد یه مقدار کوتاهی کردید وگرنه با یه جستجوی کوتاه همه چیز براتون روشن میشد. در هر صورت اگر کم لطفی رو از من و امثال من میدونید من صمیمانه عذرخواهی میکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)