صفحه 39 از 46 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

سلام دوستان من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه امکانش هست جواب بدین. من مدارکمو با WES ارزیابی کردم. مدرک کاردانی (associte degree) در رشته ی manufacturing and production دارم که معادل (diploma (two years شده و مدرک کارشناسی ناپیوسته (Discontinuous Bachelor's Degree) دارم که معادل (Bachelor's Degree (Four years هست. وقتی برای اکسپرس انتری اقدام کردم در قسمت Education history میپرسه از چه سالی تا چه سالی؟ چون کارشناسی ناپیوسته هست من دو سال درس خوندم از ۲۰۰۸ ال ۲۰۱۰ ولی چون WES معادلشو زده ۴ سال نمیدونم چیکار باید بکنم. حتی یه سوال هم در مورد Complete/full academic years پرسیده که نمیدونم بر اساس ۴ سالی که تو برگه ی WES نوشته باید جواب بدم یا ۲ سالی که خودم درس خوندم و اگه چهار سال بزنم اون قسمت قبلش از چه سالی تا چه سالیو چیکار باید بکنم؟
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه کسی اطلاع داره کلا این رشته تو قسمت field of study نیست باید گزینه ی Science applied انتخاب کنم یا other؟

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

سلام دوستان الآن داشتم اخبار نگاه میکردم یه سوال برام پیش اومد.
    با توجه به اینکه دولت کانادا مجددا سپاه پاسداران رو در لیست گروه های تروریستی قرار داده،برای افرادی مثل من که دوره سربازیشون در سپاه بوده،آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

سلام،
    کسی جدیدآ بدون داشتن ویزای آمریکا از مرز زمینی لند کرده؟
    من که زنگ زدم CIC به من گفتن باید مدارک کامل برای ورود به US رو داشته باشید. در ضمن تو سایت نوشته باید واردکشور دیگری شده و برگردید. به خاطر Travel Ban، من میترسم بریم اونجا دستگیرمون کنن که چرا اومدی اینجا، چون به هر حال Technically بیست متر هم که شده وارد خاک آمریکا میشی.
    ممنون میشم تجربیات خودتون رو با ما در میان بگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar نمایش پست ها
    سلام،
    من که زنگ زدم CIC به من گفتن باید مدارک کامل برای ورود به US رو داشته باشید. در ضمن تو سایت نوشته باید واردکشور دیگری شده و برگردید. به خاطر Travel Ban، من میترسم بریم اونجا دستگیرمون کنن که چرا اومدی اینجا، چون به هر حال Technically بیست متر هم که شده وارد خاک آمریکا میشی.
    خیر نیازی نیست. http://www.canadavisa.com/canada-imm...s-visa.539020/

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون. این لینک که گذاشتید مربوط به ایرانیها نیست. بین ما که ورودمون به مرز امریکا جرم حساب میشه با یک هندی که فقط راهش نمیدن فرق وجود داره. یادمه چند ماه پیش ایرانیهایی رو که با ویزا میرفتن US دستگیر میکردند. لطفآ اگر خودتون یا آشنایانتون تجربه لندینگ بعد از Travel Ban دارید به من اطلاع بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar نمایش پست ها
    سلام،
    بله، من ٨ جولاي لند كردم از مرز امريكا. هيچ مدرك اضافه اي هم ازم نخواستن. فقط پاسپورت، ويزاي توش واسه ورود به كانادا و
    COPR
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2549686

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc.E&E,SU

با سلام حضور همه عزیزان.یک سوال در مورد سن و نحوه محاسبه اون داشتم:شاید خیلی پیش پا افتاده باشه و بخاطر همین هم کسی نپرسیده این سوال رو. در محاسبه امتیاز سن، آیا ماه و روز هم لحاظ می شود؟ یا اینکه فقط سال را در نظر میگیرند؟به عنوان مثال من متولد14/6/1982 هستم. امتیاز سن من ، ژانویه 2019 چند میشه؟ امتیاز سن من 15 جون 2019 چند میشه؟ممنون و ببخشید بابت سوالی که پرسیدم

Junior Member

سلام. یه سوال داشتم. من توی سایت ارزیابی وضعیت برای اکسپرس اینتری فرم رو پر کردم و بعد وکیل مهاجرت که از خود کانادا بود، بهم ایمیل داد و گفت رزومه ت رو بفرس تا بررسی شه. فرستادم براشون و گفتن که به نظرشون برای تخصص من کار هست و می تونم مراحل رو طی کنم. حالا چند تا سوال دارم (ممکنه سوالام مبتدی باشه):
    1- آیا برنامه ی اکسپرس اینتری باید فقط از طریق وکیل مهاجرت در کانادا باشه؟ جوری نیست که خودمون بتونیم مراحل رو طی کنیم؟
    2- برای job offer اگه از طرف خود شرکت باشه، باز هم باید حتما اکسپرس اینتری یا PR داشته باشیم؟
    3- و اینکه وکیل مهاجرت به من گفتن باید 1990 دلار بپردازم. آیا درسته؟
    من 32 سالمه و ارشد مترجمی هم خوندم.
    ویرایش توسط alikanosala : August 16th, 2018 در ساعت 05:28 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sweeties نمایش پست ها
    سلام. یه سوال داشتم. من توی سایت ارزیابی وضعیت برای اکسپرس اینتری فرم رو پر کردم و بعد وکیل مهاجرت که از خود کانادا بود، بهم ایمیل داد و گفت رزومه ت رو بفرس تا بررسی شه. فرستادم براشون و گفتن که به نظرشون برای تخصص من کار هست و می تونم مراحل رو طی کنم. حالا چند تا سوال دارم (ممکنه سوالام مبتدی باشه):
    1- آیا برنامه ی اکسپرس اینتری باید فقط از طریق وکیل مهاجرت در کانادا باشه؟ جوری نیست که خودمون بتونیم مراحل رو طی کنیم؟
    2- برای job offer اگه از طرف خود شرکت باشه، باز هم باید حتما اکسپرس اینتری یا PR داشته باشیم؟
    1. اصلا نیاز به وکیل ندارین. اکثریت مطلق بدون وکیل برای این برنامه اقدام میکنند.
    2. اگر PR نباشید هیچ شرکتی نمیتونه به راحتی به شما جاب آفر بده.
    3. این پول مستقیما میره توی جیب خود جناب وکیل! هزینه رسمی اقدام برای مهاجرت کانادا 550 دلاره. یک هزینه جداگانه ای هم خودتون برای امتحانات زبان و ارزیابی مدارکتون دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sweeties نمایش پست ها
    وکیل لازم نیست.
    برای هر تخصصی چه کار در کانادا باشه چه نباشه ربطی به پروسه مهاجرت نداره.
    گرفتن جاب افر از ایران امکانپذیر نیست ولی اگر کسی جاب افر داشته باشه امتیازش برای مهاجرت خیلی بالا میره و پرونده سریع تر بررسی میشه
    از وکیل بپرسید این هزینه دقیقا بابت چی هست ؟ دستمزد وکیل یا هزینه پروسه مهاجرت یا هردو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)