صفحه 4 از 46 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.S. in Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

دوستان من 3تا سوال داشتم:
    1- آیا می شه به روش EE پرونده تکراری فرستاد؟ به این دلیل پرسیدن که من می خواستم خودم اقدام کنم و نمی خواستم کار رو دست وکیلم بدم که اونم درست کنه!!
    2- آقا کسایی که job offer گرفتن میشه بگین چیکار کردین ما هم بتونیم انجام بدیم.
    3- اینکه میگین draw بعدی کیه، میشه بگین منظور از draw چیه؟ (ببخشید اگه سوال تکراریه )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering /oil process engineer

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

سلام
    ببخشید ممکنه راهنمایی کنید که امکان اقدام دو نفر در یک خانواده یکی برای کبک و دیگری برای فدرال (express entry) وجود داره یا خیر ؟ من برای فدرال می خوام اقدام کنم و همسرم برای کبک . ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط k110360 نمایش پست ها
    دوستان من 3تا سوال داشتم:
    1- آیا می شه به روش EE پرونده تکراری فرستاد؟ به این دلیل پرسیدن که من می خواستم خودم اقدام کنم و نمی خواستم کار رو دست وکیلم بدم که اونم درست کنه!!
    2- آقا کسایی که job offer گرفتن میشه بگین چیکار کردین ما هم بتونیم انجام بدیم.
    3- اینکه میگین draw بعدی کیه، میشه بگین منظور از draw چیه؟ (ببخشید اگه سوال تکراریه )
    ١- در جايي توضيحي نديدم كه نوشته باشه داشتن دو پروفايل ممكنه يا خلاف قوانينه اما من به شدت توصيه نميكنم اينكار رو بكنيد چون ممكنه كانادا اين كار رو يه جور تقلب به حساب بياره و شما ٥ سال از شركت براي مهاجرت محروم بشيد
    شما به وكيل بگوييد رمز و يوزر هاي مربوط رو بهتون بده و كار رو از همون يك پروفايل دنبال كنيد
    ٢- تا جايي كه من اطلاع دادم تو اين فروم و فروم هاي خارجي كسي از خارج از كانادا موفق به اينكار نشده
    ٣- draw به زماني گفته ميشود كه CIC از بين افراد درون pool كه پروفايل ساخته اند تعداد مشخصي را انتخاب ميكند و دعوتنامه را براي انها ميفرستد در پايان هر draw كمترين امتيازي كه دعوتنامه گرفته است مشخص ميشود
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinpour نمایش پست ها
    دوست عزیز احتمالا منظورتون بنده هستم که اپلیکیشنم رو تونستم تو ژانویه بفرستم. ما قبلا هم باهم یه صحبتی داشتیم تو فروم NS EE. ببینید تو فروم 2014 نوا اسکوشیا بارها اشاره شده که این برنامه ژانویه 2015 باز میشه همین طور در فروم مهاجرت استانی به کانادا. منم چون به برنامه 2014 NS نرسیدم و همینطور پروندم تو fsw برگشت خورد دنبال این برنامه بودم و با اینحال زودتر از 23 Jan نتونستم مدارکم رو بفرستم که اصلا معلوم نیست به جواب برسه یا نه. و بدلیل اون مشغله اینجا هم زیاد سری نزدم. جسارتا من فکر میکنم خودتون هم در این مورد یه مقدار کوتاهی کردید وگرنه با یه جستجوی کوتاه همه چیز براتون روشن میشد. در هر صورت اگر کم لطفی رو از من و امثال من میدونید من صمیمانه عذرخواهی میکنم
    سلام دوست عزیز

اتفاقا شما و کاربری به نام mehr63 که اعلام کردید پرونده نوا اسکوشیا فرستادین به دوستان دیگه لطف کردین. این فروم ها اصلا برای اطلاع رسانی و کمک به همدیگر ساخته شدن . من گله ام از کسانی است میان به این فرومها ولی اظلاع رسانی نمیکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.S. in Electrical Engineering

دوستان من قسمتی از پروفایلمو تو CIC رو update کردم و الان جلوی اون نوشته updated و جلوی بقیه نوشته transmitted. و اینکه تو صفحه اصلی پروفایلم نوشته update not submit منظورش چیه؟ و اینکه من باید submit کنم که نمی دونم کجا!! یا اینکه خودشون submit می کنن؟؟

Junior Member

عرض سلام و تبریک سال نو خدمت دوستان
    من دسامبر 2014 پرونده فدرال ارسال کردم که ظرفیت پر شد و پولی هم برداشت نشد ولی مدارکم هنوز به دستم نرسیده. تصمیم به اقدام مجدد و همزمان برای فدرال و کبک دارم. می خواستم بپرسم پرونده جدیدی که میخوام ارسال کنم میتونه مغایرتی با پرونده 2014 داشته باشه یا اطلاعات قبلی من جایی ثبت شده و مدارکم نباید هیج گونه مغایرتی داشته باشه؟ البته بیشتر منظورم مربوط به سوابق کاری هست.
    ممنون از راهنمایی های شما

دو سوال دیگه...
    اقدام همزمان برای فدرال و کبک مانعی ندارد؟
    آیا برای EE گروه وایبری یا واتس آپ هست که اگر هست میخواستم خواهش کنم بنده رو هم اضافه بفرمایید.
    ویرایش توسط aidav : March 31st, 2015 در ساعت 03:53 PM

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط k110360 نمایش پست ها
    دوستان من قسمتی از پروفایلمو تو CIC رو update کردم و الان جلوی اون نوشته updated و جلوی بقیه نوشته transmitted. و اینکه تو صفحه اصلی پروفایلم نوشته update not submit منظورش چیه؟ و اینکه من باید submit کنم که نمی دونم کجا!! یا اینکه خودشون submit می کنن؟؟
    سلام دوست عزیز
    شما بعد از آپدیت و خارج شدن از صفحه اطلاعات عبارت updated رو جلوی فرمی که تغییر دادید خواهید دید در سمت چپ پایین save and exit رو بزنید و پروفایل را امضای الکترینیک کنید و تغییرات اعمال خواهد شد
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

سلام دوستان

من در حال حاضر کانادا هستم و دارم برای express اقدام می کنم. در صورتی که invite بشم جزو مدارک گواهی عدم سوٍ پیشینه لازم هست. در کانادا هم که سفارت ایران نیست که بشه اقدام کرد.
    ممنون می شم اگر رهنمایی بکنید که سریع ترین راهی که می شه گواهی رو گرفت چی هست و آیا راهی وجود داره که بستگان درجه یک بتونند بدون حضور من در مشهد این گواهی رو برای من بگیرند یا خیر. من ۲ سال پیش قبل از ورود به کانادا گواهی گرفته بودم.

ممنونم

Junior Member

سلام به دوستان من نمیدونستم این سوال کجا بپرسم
    من ایمیل زدم به NOC و ازشون راهنمایی خواستم برای کد NOC و شرایط کاریم و مدرک تحصیلیم توضیح دادم اونا هم 3 تا کد به من معرفی کردن حالا من موندم کدوم کد رو انتخاب کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1- اولا سابقه کار برای اینکه یه کد NOC قبول بشه چقدره؟1 سال؟ 2 سال؟ ...
    2- رشته من مهندسی صنایع بوده و 2 سال تو زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه کار کردم که متاسفانه کد مستقیم نداره و 3 سال در زمینه تحلیل گر سیستم مدیریت پروژه که تو زمینه IT بوده و مرتبط با همون مباحث برنامه ریزی و کنترل پروژه. از آبان 93 هم مدیر گروه تخصصی همون سیستم اطلاعاتی شدم که جز کد های مدیریتی میشه. حالا با این سوابقی که گفتم و کد های زیر ممنون میشم تو انتخاب کد و جواب سوالات زیر کمکم کنید:
    NOC code 0213 - Computer and information systems managers:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/NOC/2011/QuickSearch.aspx?val65=0213

NOC code 2171 - Information systems analysts and consultants:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/NOC/2011/QuickSearch.aspx?val65=2171

NOC code 2173 - Software engineers and designers:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/NOC/2011/QuickSearch.aspx?val65=2173
    3- حالا که رشته من با این کد ها متفاوت هست, آیا باید سابقه کار خاص یا مدرک خاصی ارائه بدم؟ اصلا این کار درست هست که کد متفاوت با رشته انتخاب کنم؟
    4- آیا با این زمان 6 ماهه سوابق مدیریتی میتونم کد مدیریتی اقدام کنم؟به نظر خودم با توجه به سوابق تحصیلی و کاریم اگه این کد بشه بهتره فقط نمیدونم پند سال سابقه باید بشه تا بتونم اقدام کنم

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samnet3805 نمایش پست ها
    سلام به دوستان من نمیدونستم این سوال کجا بپرسم
    من ایمیل زدم به NOC و ازشون راهنمایی خواستم برای کد NOC و شرایط کاریم و مدرک تحصیلیم توضیح دادم اونا هم 3 تا کد به من معرفی کردن حالا من موندم کدوم کد رو انتخاب کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1- اولا سابقه کار برای اینکه یه کد NOC قبول بشه چقدره؟1 سال؟ 2 سال؟ ...
    2- رشته من مهندسی صنایع بوده و 2 سال تو زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه کار کردم که متاسفانه کد مستقیم نداره و 3 سال در زمینه تحلیل گر سیستم مدیریت پروژه که تو زمینه IT بوده و مرتبط با همون مباحث برنامه ریزی و کنترل پروژه. از آبان 93 هم مدیر گروه تخصصی همون سیستم اطلاعاتی شدم که جز کد های مدیریتی میشه. حالا با این سوابقی که گفتم و کد های زیر ممنون میشم تو انتخاب کد و جواب سوالات زیر کمکم کنید:
    NOC code 0213 - Computer and information systems managers:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/NOC/2011/QuickSearch.aspx?val65=0213

NOC code 2171 - Information systems analysts and consultants:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/NOC/2011/QuickSearch.aspx?val65=2171

NOC code 2173 - Software engineers and designers:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/NOC/2011/QuickSearch.aspx?val65=2173
    3- حالا که رشته من با این کد ها متفاوت هست, آیا باید سابقه کار خاص یا مدرک خاصی ارائه بدم؟ اصلا این کار درست هست که کد متفاوت با رشته انتخاب کنم؟
    4- آیا با این زمان 6 ماهه سوابق مدیریتی میتونم کد مدیریتی اقدام کنم؟به نظر خودم با توجه به سوابق تحصیلی و کاریم اگه این کد بشه بهتره فقط نمیدونم پند سال سابقه باید بشه تا بتونم اقدام کنم
    برای EE شما باید حداقل یک سال سابقه کار داشته باشین بنابراین یا 6 ماه نمیتونین اقدام کنین.ضمن اینکه این نکته رو در نظر داشته باشین که برای محاز شناخته شدن برای EE شما میبایست ابتدا 67 امتیاز رو بر اساس سیستم قدیم کسب کنین.در این سیستم امتیاز کارتون با 1 سال، 2-3 سال و 4-5 سال به ترتیب 9 و 11 و 13 امتیاز به شما تعلق میگیره. بنابرای ابتدا چک کنین ببینین با توجه به این تفاوت در امتیازها میتونین خداقل 67 امتیاز رو در هر سه حالت داشته باشین.
    ضمن اینکه ضرورتی نداره لزوما شما ختما رشته ات با کدی که اقدام میکنی یکسان باشه وبه عقیده من Related field باشه مشکلی نداره.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)