صفحه 41 از 46 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط captaine نمایش پست ها
    اینکه ویزا و اقامت کدوم استان رو بگیرم و چه شهری بریم چطور تعیین میشه؟ بعد اینکه اقامت رو بلافاصله میدن یا باید مثلا 3 سال اونجا کار کنیم بعد؟
    یه سوال دیگه اینکه بعد ارسال مدارک حدودا چقدر طول میکشه که نتیجه بیاد و بعد اوکی شدن حدودا چقدر طول میکشه ویزا بدن؟
    سپاسگزارم...
    اگر بتونید اقامت دائم را از روش اکسپرس انتری بگیرید بمحض ورود به کانادا دائمی است. اگر از طریق نومینیشن استانی گرفته باشید باید مدتی در استانی که شما را نومینیت کرده بمانید. ولی اگر بطور عادی گرفته باشید هر جای کانادا میتوانید بروید. شهر و محل زندگی و کار را دولت تعیین نمیکنه، همه چیز بعهده خودتونه.

اکسپرس انتری اینطوری نیست که مدارک ارسال کنید و نتیجه بیاد. شما با ارسال مدارک وارد دیتابیس میشید و هر دو سه هفته یکبار دولت دارندگان امتیاز برتر را دعوت میکنه. بسته به امتیازتان ممکنه همان چند هفته اول دعوت بشوید یا هیچ وقت دعوت نشوید. بعد از دریاقت دعوتنامه مدارک رسمی را میفرستید و وارد بک گراند چک و بقیه مراحل میشید که معمولا باید 12 ماه طول بکشه ولی اخیرا برای ایرانیها طولانی تر شده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر بتونید اقامت دائم را از روش اکسپرس انتری بگیرید بمحض ورود به کانادا دائمی است. اگر از طریق نومینیشن استانی گرفته باشید باید مدتی در استانی که شما را نومینیت کرده بمانید. ولی اگر بطور عادی گرفته باشید هر جای کانادا میتوانید بروید. شهر و محل زندگی و کار را دولت تعیین نمیکنه، همه چیز بعهده خودتونه.

اکسپرس انتری اینطوری نیست که مدارک ارسال کنید و نتیجه بیاد. شما با ارسال مدارک وارد دیتابیس میشید و هر دو سه هفته یکبار دولت دارندگان امتیاز برتر را دعوت میکنه. بسته به امتیازتان ممکنه همان چند هفته اول دعوت بشوید یا هیچ وقت دعوت نشوید. بعد از دریاقت دعوتنامه مدارک رسمی را میفرستید و وارد بک گراند چک و بقیه مراحل میشید که معمولا باید 12 ماه طول بکشه ولی اخیرا برای ایرانیها طولانی تر شده.
    مرسی از توضیحاتتون...
    به طور عادی ینی امتیاز بالای 450 بیاریم حدودا؟
    معمولا با چه امتیازی دعوت میکنن؟ و اگر مدارک درست باشن حتما ویزا میگیری یا نه کلا عدم قطعیت زیاده تو فرایند EE?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط captaine نمایش پست ها
    مرسی از توضیحاتتون...
    به طور عادی ینی امتیاز بالای 450 بیاریم حدودا؟
    معمولا با چه امتیازی دعوت میکنن؟ و اگر مدارک درست باشن حتما ویزا میگیری یا نه کلا عدم قطعیت زیاده تو فرایند EE?
    این تاپیک را نگاه کنید اخبار امتیاز و دعوتنامه رو پست میکنند:
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...ss-Entry/page8

سلام. ببخشید گروهی که سوالو توش مطرح کنم پیدا نکردم. بهترین وکلا و یا شرکتهای مهاجرتی کدومن. آیا موسسه wwics خوب هست؟

Junior Member

با سلام
    من یه سوال دارم
    اگر همسر من بعد از ساختن پروفایل ietls امتحان بده امتیاز ietls همسر محاسبه می شه ... یا باید مثل من از اول ietls داشته باشد... و یک سوال دیگه تا کی اگر دوباره ietls دادم می تونم نمره ietlsmo آپدیت کنم
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uin نمایش پست ها
    با سلام
    من یه سوال دارم
    اگر همسر من بعد از ساختن پروفایل ietls امتحان بده امتیاز ietls همسر محاسبه می شه ... یا باید مثل من از اول ietls داشته باشد... و یک سوال دیگه تا کی اگر دوباره ietls دادم می تونم نمره ietlsmo آپدیت کنم
    با تشکر
    سلام
    در خصوص پیش شرط داشتن نمره زبان همسر مطمن نیستم ولی در مورد سوال دومتون شما تا قبل از دریافت دعوت نامه (ITA) می تونید نمره زیانتون رو آپدیت کنید و امتیازتون رو افزایش بدید.
    در خصوص سوال اولتون هم بنظرم cic calculator رو از سایت cic چک کنید. اگر با N/A قرار دادن نمره زیان همسر بهتون اجازه ادامه داد و نمرتون رو محاسبه کرد، یعنی مشکلی نداره و داخل پروفایل هم مشکلی وجود نخواهد داشت و می تونید پروفایلتون رو ایجاد کنید.
    ویرایش توسط mostafa_h : August 26th, 2018 در ساعت 05:40 PM

Junior Member

ممنون از جوابتون
    من در سایت cic چک کردم و نمره زبان همسرو N/A قرار دادم و در نهایت نمره رو محاسبه کرد ...پس مشکلی در ساخت پروفایل ندارم و می تونم بعدا نمره زبان همسرمو اضافه کنم

Junior Member

وستان
    جاب افر پست داک (یک ساله) رو میتونیم به عنوان جاب افر برای اکسپرس انتری استفاده کنیم و پنجاه امتیاز رو بگیریم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من میخام برای EE اقدام کنم و متاهل هستم. در قسمت محاسبه گر امتیاز یه سوال داره که میپرسه آیا همسرتون با شما به کانادا میاد؟ اگر جواب رو مثبت بدم امتیازات همسر رو هم به شمار میاره. در این حالت امتیاز من 430 میشه. در صورتیکه جواب منفی بدم و بگم همسرم نمیاد امتیازم 452 میشه. با توجه به اینکه امتیاز 452 به احتمال قریب به یقین دعوتنامه میگیره یه سوال داشتم. اینکه اگر اعلام کنم که همسرم نمیاد بعدا داستان چطوری میشه؟ کی میتونه با من بیاد؟ یعنی هیچوقت امکانش نخواهد بود؟
    من بعد از گرفتن PR امکانش رو ندارم همسرم رو ببرم؟

Junior Member

با سلام
    دوستان می خواستم بدونم مبلغ ۵۵۰ دلار هزینه برای هر نفر رو در چه مرحله ای باید پرداخت کرد. زمان سابمیت درخواست اولیه و ورود به پول، یا بعدا در صورت خروج از پول و دریافت دعوتنامه ا‌پلای؟
    و اینکه آیا در صورت اینکه همسر من مدرک دانشگاهی نداره من پیش دانشگاهی ایشون رو می‌تونم به عنوان دوره یک ساله بعد از دیپلم مطرح کنم؟ اگر بله، معادلسازی از WES می خواد اون هم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)