صفحه 42 از 46 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Galaxxy نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان می خواستم بدونم مبلغ ۵۵۰ دلار هزینه برای هر نفر رو در چه مرحله ای باید پرداخت کرد. زمان سابمیت درخواست اولیه و ورود به پول، یا بعدا در صورت خروج از پول و دریافت دعوتنامه ا‌پلای؟
    و اینکه آیا در صورت اینکه همسر من مدرک دانشگاهی نداره من پیش دانشگاهی ایشون رو می‌تونم به عنوان دوره یک ساله بعد از دیپلم مطرح کنم؟ اگر بله، معادلسازی از WES می خواد اون هم؟
    پیش دانشگاهی در کانادا معادل دیپلم حساب میشه. دیپلم دبیرستان در کانادا 12 ساله است.

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

با سلام
    دوستان من به تازگی میخوام برای اکسپرس انتری اقدام کنم .سوالم اینه که ایا باید از همین الان مدارک تحصیلی و سابقه کاری و تاییده های اونارو برای ثبت نام و ایجاد پروفایلم داشته باشم یا اینکه در حال حاضر و برای ایجاد پروفیل فقط اطلاعات شون فعلا کفایت میکنه؟ تا بعد از قبولی در سیستم اکسپرس انتری؟
    ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط mirimasoud نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من به تازگی میخوام برای اکسپرس انتری اقدام کنم .سوالم اینه که ایا باید از همین الان مدارک تحصیلی و سابقه کاری و تاییده های اونارو برای ثبت نام و ایجاد پروفایلم داشته باشم یا اینکه در حال حاضر و برای ایجاد پروفیل فقط اطلاعات شون فعلا کفایت میکنه؟ تا بعد از قبولی در سیستم اکسپرس انتری؟
    ممنونم
    برای ساختن پروفایل در اکسپرس انتری، داشتن مدرک زبان و معادل سازی مدارک تحصیلی اجباری هست. بدون این دوتا، پروفایل شما بلافاصله ineligible شناخته میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

سلام
    ممنون از دوستي كه يكي از سوالاتم رو جواب دادن. لطفا اين رو هم جواب ميدين؟

دوستان می خواستم بدونم مبلغ ۵۵۰ دلار هزینه برای هر نفر رو در چه مرحله ای باید پرداخت کرد. زمان سابمیت درخواست اولیه و ورود به پول، یا بعدا در صورت خروج از پول و دریافت دعوتنامه ا‌پلای؟

Junior Member

سلام.... وقت بخیر

من چهارشنبه مدارکمو ارسال کردم برای وس، نمره آیلتسم تا 1 ماه دیگه حاضر میشه. این دو تا که آماده شد من باید پروفایل بسازم و وارد pool بشم؛ درسته؟ بعد اگر دعوت شدم سه مدرک دیگه ینی police certificates، medical exams ،proof of funds را به همراه مبلغ 550$ دلار رو باید پرداخت کنم که مدارک بررسی بشه؛ درسته؟ممکنه بفرمایید مدت زمان تقریبی مرحله اول و دوم چقدر هست؟
    بعد اینکه من برداشتم از سایت مهاجرت این بود که تو مرحله اول نیازی به ارائه مدرک نیست و فقط اطلاعات رو وارد میکنیم. بعد اگر دعوت شدیم تو مرحله دوم مدارک رو میخوان درسته؟ مثلا در مرحله اول سابقه کار رو وارد میکنیم بعد اگر دعوت شدیم مدارکی که آماده کردیم رو براشون ارسال میکنیم درسته؟

سوال آخر اینکه اگر همه چی اوکی شد جقدر طول میکشه ویزا بیاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Galaxxy نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از دوستي كه يكي از سوالاتم رو جواب دادن. لطفا اين رو هم جواب ميدين؟

بعد از دریافت دعوتنامه برای اپلای.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط captaine نمایش پست ها
    سلام.... وقت بخیر

من چهارشنبه مدارکمو ارسال کردم برای وس، نمره آیلتسم تا 1 ماه دیگه حاضر میشه. این دو تا که آماده شد من باید پروفایل بسازم و وارد pool بشم؛ درسته؟ بعد اگر دعوت شدم سه مدرک دیگه ینی police certificates، medical exams ،proof of funds را به همراه مبلغ 550$ دلار رو باید پرداخت کنم که مدارک بررسی بشه؛ درسته؟ممکنه بفرمایید مدت زمان تقریبی مرحله اول و دوم چقدر هست؟
    بعد اینکه من برداشتم از سایت مهاجرت این بود که تو مرحله اول نیازی به ارائه مدرک نیست و فقط اطلاعات رو وارد میکنیم. بعد اگر دعوت شدیم تو مرحله دوم مدارک رو میخوان درسته؟ مثلا در مرحله اول سابقه کار رو وارد میکنیم بعد اگر دعوت شدیم مدارکی که آماده کردیم رو براشون ارسال میکنیم درسته؟

سوال آخر اینکه اگر همه چی اوکی شد جقدر طول میکشه ویزا بیاد؟
    بله،برايپروفايلساختنوواردپولشدن،همنتيجهآيلتسروميخواينوهمنتيجهوِسرو(فقطهميندوتا)،وواقعاهيچتخمينينيستازاينكهچقدرتويپولميمونين،قبلازدريافتدعوتنامه. كاملابستگيدارهبهاينكهامتيازتونچندهواينكهمينيممامتيازيكهازپولدرميادتويدراويكهسيآيسيانجامميده،كهتقريبادوهفتهيهبارانجامميشه،وايناواخرمينيممامتيازحدود٤٤٠بوده.

بعدازدريافتدعوتنامه،همهاونمداركيكهگفتينوهمچنينمداركلازمبراياثباتهرچيزيكهتويمرحلهساختنپروفايلگفتينروميخوانازتون. مدارككاري،تحصيلي، ... تويمراحلبعديممكنهازتونرزومههمبخوان،البتهممكنه.
    واينكههيچقانونيوجودندارهكهبهشمابگهزمانكلپروسهچقدره،حتيتقريبي. برايخودمن١٥ماهطولكشيد. بيندوستانايرانيمنمينيممزمانيكهبوده٨ماه،وماكزيمم٣سال (گفتمايراني،چونپروسهمعمولابرايايرانيهاطولانيترهدرحالحاضر).
    شماپروسهتونروشروعكنينواميدوارباشين. ايشالاكهپروندتونازاونمواردخيليكوتاهمدتميشه.

Junior Member

خیلی ممنون که با حوصله پاسخ سوالامو دادین....
    پس اگه امتیاز بالا باشه مثلا حدود 470 احتمال داره پروسه سریع پیش بره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط captaine نمایش پست ها
    خیلی ممنون که با حوصله پاسخ سوالامو دادین....
    پس اگه امتیاز بالا باشه مثلا حدود 470 احتمال داره پروسه سریع پیش بره
    خواهش ميكنم. اگر امتياز بالا باشه، كه قطعا دعوت نامه رو خيلي زود ميگيرين، احتمالا حدود دو هفته از وقتي پروفايلتون رو بسازين ( با روندي كه الان دراو ها داره). اما همونطور كه گفتم، بعد از اون هم، فاصله دعوت شدن تا نتيجه نهايي، متاسفانه هيچ تقريب و تخميني وجود نداره.
    موفق باشين

سلام دوستان
    اگر اکانت اکسپرس اینتری داشته باشم و بخواهم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم آیا مشکلی ایجاد میشود؟ باید اکانت قبلی را پاک کنم و از POOl Express entry خارج شوم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)