صفحه 44 از 46 نخستنخست ... 34353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Joojak نمایش پست ها
    بله،برايپروفايلساختنوواردپولشدن،همنتيجهآيلتسروميخواينوهمنتيجهوِسرو(فقطهميندوتا)،وواقعاهيچتخمينينيستازاينكهچقدرتويپولميمونين،قبلازدريافتدعوتنامه. كاملابستگيدارهبهاينكهامتيازتونچندهواينكهمينيممامتيازيكهازپولدرميادتويدراويكهسيآيسيانجامميده،كهتقريبادوهفتهيهبارانجامميشه،وايناواخرمينيممامتيازحدود٤٤٠بوده.

بعدازدريافتدعوتنامه،همهاونمداركيكهگفتينوهمچنينمداركلازمبراياثباتهرچيزيكهتويمرحلهساختنپروفايلگفتينروميخوانازتون. مدارككاري،تحصيلي، ... تويمراحلبعديممكنهازتونرزومههمبخوان،البتهممكنه.
    واينكههيچقانونيوجودندارهكهبهشمابگهزمانكلپروسهچقدره،حتيتقريبي. برايخودمن١٥ماهطولكشيد. بيندوستانايرانيمنمينيممزمانيكهبوده٨ماه،وماكزيمم٣سال (گفتمايراني،چونپروسهمعمولابرايايرانيهاطولانيترهدرحالحاضر).
    شماپروسهتونروشروعكنينواميدوارباشين. ايشالاكهپروندتونازاونمواردخيليكوتاهمدتميشه.
    سلام
    ممنون میشم بفرمائید که چه زمانی برای بیومتریک بایستی اقدام کنیم ؟ قبل از ITA یا بعد از دریافت ITA , و اینکه اگه ممکنه روند انجام بیومتریک را توضیح دهید.

پیشاپیش از راهنمایی که میفرمائید تشکر میکنم

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

سلام دوستان،بنده در برنامه اکسپرس اینتری پروفایلم رو ویدراو کردم، وضعیت بنده رو زده update not submitted,با گذشت دو ماه این وضعیت هنوز تغییر نکرده؛باید چکاری انجام بدهم تا به وضعیت submitted تغییر کند؛لطفا راهنمایی فرمایید۰مرسی

سلام، من یک سوال درباره NOC 3112 داشتم. تو این لینک توضیحاتش نوشته شده که یکم برام گنگ هست.

ابتدا صحبت از GP هست که میشه همون پزشک عمومی خودمون، اما بعد تو Requirement ها گویا دنبال متخصص هستند (چون میگه residency training ) نیاز هست.

الان خلاصه یه پزشک عمومی که سابقه کاری داره، آیا میتونه اقدام بکنه و امتیاز کار رو بگیره یا خیر؟
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

سلام دوستان،بنده در برنامه اکسپرس اینتری پروفایلم رو ویدراو کردم، وضعیت بنده رو زده update not submitted,با گذشت دو ماه این وضعیت هنوز تغییر نکرده؛باید چکاری انجام بدهم تا به وضعیت submitted تغییر کند؛لطفا راهنمایی فرمایید۰مرسی

Junior Member

سلام دوستان گرامی، بنده یک موقعیت postdoc از کانادا دارم که به نوعی یک job offer exempt LMIA هست، آیا میتونم به جای درخواست work permit در خواست مهاجرت به روش skilled worker بدم با فرض اینکه بقیه شرایط را اشته باشم و سریع همه چیز را جمع و جور کنم؟ چون با job offer امتیاز بالایی در crc pool می گیرم و احتمالا سریع دعوت میشم. ممنون میشم راهنمایی کنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MMDTT نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی، بنده یک موقعیت postdoc از کانادا دارم که به نوعی یک job offer exempt LMIA هست، آیا میتونم به جای درخواست work permit در خواست مهاجرت به روش skilled worker بدم با فرض اینکه بقیه شرایط را اشته باشم و سریع همه چیز را جمع و جور کنم؟ چون با job offer امتیاز بالایی در crc pool می گیرم و احتمالا سریع دعوت میشم. ممنون میشم راهنمایی کنین
    میتونید همزمان برای هر دو اقدام کنید ببینید کدامش زودتر میاد. بعد از دعوتنامه اکسپرس انتری هنوز کلی مراحل بک گراند چک و غیره داره و سریع نهایی نمیشه و ممکنه موقعیت پست داک از دستتون بره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Of Computer

سلام. تو سایت مهاجرت کانادا و تو بخش پیدا کردن شغل چند تا آفر فوق العاده مرتبط با رشته خودم که گرافیک کامپیوتر هست رو پیدا کردم. ولی متاسفانه نمیتونم برم ثبت نام کنم . مشکل کار کجاست ؟. من باید تو اکسپرس اکانت ایجاد کنم ؟ اگه میشه کمک کنید

Junior Member

ممنونم بابت راهنماییت، طبق اون چیزی که در cic خوندم job offer باید نقطه شروع اون دقیقا بعد از گرفتن pr باشه و اگر من با work permit برم احتمالا اثر job offer در کیس express entry از بین میره، درسته؟ و اینکه آیا مطمینین postdoc را میتوان job offer محسوب کرد؟ مرسی از دوستان

من هم با پستداک ۲ ماه کانادا هستم و ۸ ماه هم پستداک اروپا بودم. ایا باید ۱سال سابقه کار باشه که اقدام کنم? (قطعا پستداک شغل محسوب میشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    من هم با پستداک ۲ ماه کانادا هستم و ۸ ماه هم پستداک اروپا بودم. ایا باید ۱سال سابقه کار باشه که اقدام کنم? (قطعا پستداک شغل محسوب میشه)
    سابقه کار دانشجویی در داخل کانادا برای مهاجرت امتیازی ندارد، در خارج از کانادا امتیاز دارد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)