صفحه 6 از 46 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 456

موضوع: سوالات کلی در مورد Express Entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

نمیدونستم میشه فک میکردم اگه این کارو بکنم یکیش حذف بشه. ممنون از راهنماییتون. همین کارو میکنم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد Express entry که برای انها عنوان جداگانه وجود ندارد

سلام . آیا پیشنهاد کاری از شرکت کانادایی فرم مخصوص داره، مثلا اگر یه شرکت پیدا کردیم چی باید ازشون بخواهیم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Faarna نمایش پست ها
    سلام . آیا پیشنهاد کاری از شرکت کانادایی فرم مخصوص داره، مثلا اگر یه شرکت پیدا کردیم چی باید ازشون بخواهیم؟
    سلام دوست عزیز
    جاب آفر یا پیشنهاد کاری باید ارزیابی LMIA داشته باشه
    برای اطلاعات بیشتر اینجا رو مطالعه کنید
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

سلام دوستان.
    به نظرتون با مشخص شدن جواب fsw 2014 وضعیت pool چطور میشه؟ به نظرتون cic منتظر بوده بعد از تعیین تکلیف 2014 ایها دراو انجام بده؟

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من مدرک زبان تافل ibt با نمره 113 دارم،بقیه شرایط و مدارک تحصیلیم هم ردیفه،آیا کسی اطلاع داره که با CBL کردن تافل میشه برای express entry اقدام کرد؟
    با تشکر

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyan262 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من مدرک زبان تافل ibt با نمره 113 دارم،بقیه شرایط و مدارک تحصیلیم هم ردیفه،آیا کسی اطلاع داره که با CBL کردن تافل میشه برای express entry اقدام کرد؟
    با تشکر
    سلام
    خیر حتما آیلتس جنرال باید امتحان بدید ..با این نمره خوب تافل حتما نمره خوبی تو آیلتس میگیرید
    موفق باشید
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

به نظرتون توی سیستم جدید مهاجرت به کانادا برای کسانی که جاب آفر ندارن و از ایران اقدام میکنند، کمی ناممکن نشده ؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    به نظرتون توی سیستم جدید مهاجرت به کانادا برای کسانی که جاب آفر ندارن و از ایران اقدام میکنند، کمی ناممکن نشده ؟
    سخت هست ولی غیر ممکن نیست. اگه شما در امتحان آیلتس clb9 بگیرید و 4-5 سال سابقه کار داشته باشید با مدرک فوق لیسانس به بالا و سن حدود 30 ..امتیازتون بالای 450 میشه و احتمال اینکه دعوتنامه بگیرید زیاده. و اینکه برای کسانی که امتیاز 400 به بالا دارن مثلا ایالت اونتاریو داره دعوتنامه میفرسته که 600 امتیاز نامزد استانی را بگیرید. چند تا استان دیگه هم هستن که شرایطشون رو برای نامزد استانی تو سایت نوشتن.

به هر حال ناممکن نشده ولی خیلی سخت شده

سلام به همه
    من سوالی که در مورد برنامه EE دارم اینه که بعد از قبول شدن در این برنامه ایا امکان differ کردن برای مدت یکی دو سال و بعد از این مدت اقدام به مهاجرت کردن هست؟ ممنون میشم اگر جواب بدید.

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_yazdan نمایش پست ها
    سلام به همه
    من سوالی که در مورد برنامه EE دارم اینه که بعد از قبول شدن در این برنامه ایا امکان differ کردن برای مدت یکی دو سال و بعد از این مدت اقدام به مهاجرت کردن هست؟ ممنون میشم اگر جواب بدید.
    اگر شما pr بگیرید حتما باید تا 6 ماه بعد از صدورش و قبل از باطل شدن مدیکال در کاناد لند کنید. میتونید 1 ماه بمونید تا کارت pr بگیرید و برگردید. خیلی از افراد این کار را انجام دادن. بعد از چند وقت برای زندگی دوباره برید اونجا.
    فقط pr 5 سال اعتبار داره و برای تمدیدش باید حتما دو سال از 5سال را تو کانادا باشید. پس میتونید برگردید ایران فقط باید جوری تنظیم کنید که حتما تو 5سال اول دوسال اونجا بوده باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)