صفحه 37 از 41 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 406

موضوع: آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به روش Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به روش Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_nae نمایش پست ها
    اگر رزومه کاری قوی با سابقه کار بین المللی دارید میتونید روی گرفتن پیشنهاد کاری از کانادا حساب باز کنید در غیر این صورت امکان همچین چیزی خیلی خیلی کمه. اگر هم منظرتون این قراردادهایی هستنش که وکلا یا کارگزارهای مهاجرتی کانادا پیشنهاد میکنن که باید بگم فقط یه روش کلاهبرداریه.
    بله رزومه قوی دارم و یک شرکت در لینکداین به من پیام دادن و بعد از کلی صحبت به من گفتن که قرارداد واست میفرستیم. سوال من این هست که اگر این قرارداد رو بگیرم برای پروسه ویزا چقدر زمان میبره و کلا شانس گرفتن ویزا از این طریق چقدر هست.
    چون یکی از دوستان میگفت، اکثر شرکت ها با پروسه ویزا آشنایی ندارند و بعد از اطلاع از پروسه ویزا، عقب نشینی میکنن.
    ممنون میشم اگر جواب بدید

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asdesz1 نمایش پست ها
    بله رزومه قوی دارم و یک شرکت در لینکداین به من پیام دادن و بعد از کلی صحبت به من گفتن که قرارداد واست میفرستیم. سوال من این هست که اگر این قرارداد رو بگیرم برای پروسه ویزا چقدر زمان میبره و کلا شانس گرفتن ویزا از این طریق چقدر هست.
    چون یکی از دوستان میگفت، اکثر شرکت ها با پروسه ویزا آشنایی ندارند و بعد از اطلاع از پروسه ویزا، عقب نشینی میکنن.
    ممنون میشم اگر جواب بدید
    شرکت باید اقدام کند و متوسط زمان صدور ویزای کار از ایران در حال حاضر ۹ هفته هست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    شرکت باید اقدام کند و متوسط زمان صدور ویزای کار از ایران در حال حاضر ۹ هفته هست
    پس ربطی به اکسپرس اینتری نداره؟
    یعنی من مستقیم میتونم حداکثر تا 9 هفته ویزا بگیرم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asdesz1 نمایش پست ها
    پس ربطی به اکسپرس اینتری نداره؟
    یعنی من مستقیم میتونم حداکثر تا 9 هفته ویزا بگیرم ؟
    ویزای کار ربطی با اکسپرس انتری نداره.

Junior Member

ویزای کار ربطی با اکسپرس انتری نداره.
    یک لطفی میکنید اگر لینکی یا اطلاعات بیشتری دارید بهم بدید.
    اینکه آیا مدرک زبان باید داشته باشم؟ و مدت زمان صدور این ویزا همون 56 روز هست؟ تمکن چقدر میخواد؟ و کلا چه مدارکی احتیاج داره؟

Junior Member

سلام دوستان. من قراره برای سیستم اکسپرس انتری اقدام کنم. و در حال حاضر دارم زبان می خونم. تا پنج ماه دیگه فکر میکنم ایلتس overal 6 رو میگیرم. 39 سالمه و متاهل و یک فرزند شش ساله. تجربه کاری مرتبط با سابقه بیمه هم بمدت 12 سال دارم. خانومم هم دیپلمه و شاید بتونه ایلتس 4 رو بگیره.. بنظرتون شانس ما برای invate شدن تو سیستم اکسپرس انتری چقدره.؟ اصلا شانسی داریم که بخوایم اقدام کنیم یا نه؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

مراکز درخواست ویزا (VAC) در اروپا ، آفریقا و خاورمیانه از تاریخ 2 نوامبر 2019 خدمات و هزینه ها را تغییر می دهند.

مراکز ارایه خدمات درخواست ویزا و انگشت نگاری در سراسر جهان موسوم به (VAC) طبق قراردادی با دولت کانادا مشغول به ارائه خدمات درخواست ویزا و انگشت نگاری به عموم افراد هستند. این قرارداد در تاریخ 1 نوامبر 2019 به پایان می رسد و از تاریخ 2 نوامبر خدمات بر اساس قرارداد جدید و با اعمال مقداری تغییرات در نحوه خدمات و هزینه ها انجام خواهد شد.
    تا تاریخ 1 نوامبر 2019 می توانید طبق روال قبلی خدمات ویزا و انگشت نگاری را در یافت نمایید و نیازی به گرفتن وقت قبلی ندارید.
    از تاریخ 2 نوامبر 2019 هزینه های قابل پرداخت جهت خدمات درخواست ویزا و انگشت نگاری افزایش خواهد یافت .
    ضمنا جهت مراجعه به مراکز انگشت نگاری نیاز به گرفتن وقت قبلی و هماهنگی خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط naz1393 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قراره برای سیستم اکسپرس انتری اقدام کنم. و در حال حاضر دارم زبان می خونم. تا پنج ماه دیگه فکر میکنم ایلتس overal 6 رو میگیرم. 39 سالمه و متاهل و یک فرزند شش ساله. تجربه کاری مرتبط با سابقه بیمه هم بمدت 12 سال دارم. خانومم هم دیپلمه و شاید بتونه ایلتس 4 رو بگیره.. بنظرتون شانس ما برای invate شدن تو سیستم اکسپرس انتری چقدره.؟ اصلا شانسی داریم که بخوایم اقدام کنیم یا نه؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
    صادقانه بگم متاسفانه خیر شانسی ندارید مگر اینکه به نوعی استانی دعوت بشوید

Junior Member

صادقانه بگم متاسفانه خیر شانسی ندارید مگر اینکه به نوعی استانی دعوت بشوید
    میشه در مورد دعوت شدن استانی بیشتر توضیح بدید... چه شرایطی داره..

یه دوستی دارم که از طریق skill work رفته کانادا و چهار ساله که اونجاست. به گفته ایشون، میگه کافیه نمره زبان خوب بگیری، مثلا 7.5 ایلتس. و میگه که شرایطم از نظر سابقه و تخصصم خوبه.. به گفته ایشون، افراد زیادی تو کانادا دیده که شرایط من رو نداشته اند ولی دعوت شدن .

ممنونم از راهنماییتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط naz1393 نمایش پست ها
    میشه در مورد دعوت شدن استانی بیشتر توضیح بدید... چه شرایطی داره..

یه دوستی دارم که از طریق skill work رفته کانادا و چهار ساله که اونجاست. به گفته ایشون، میگه کافیه نمره زبان خوب بگیری، مثلا 7.5 ایلتس. و میگه که شرایطم از نظر سابقه و تخصصم خوبه.. به گفته ایشون، افراد زیادی تو کانادا دیده که شرایط من رو نداشته اند ولی دعوت شدن .

ممنونم از راهنماییتون.
    شرایط هر استان فرق میکنه.
    من روش اکسپرس انتری رو برای شما گفتم با چند دلیل
    ۱- با توجه به سن شما ۴۵ امتیاز از دست میدهید
    ۲- در روش اکسپرس انتری عملا متاهل بودن باعث میشه که امتیازها تقسیم بشه و زمانی میتوانید با یک فرد مجرد رقابت کنید که همسر شما تمام امتیازها رو بیاورد
    ۳- فاقد مدرک کانادایی هستید (البته این رو از صحبتهای شما برداشت کردم)
    ۴- فاقد سابقه کار کانادایی هستید (باز هم برداشت شخصی بوده)
    ۵ - شما خودتون گفتید کا میتواهید نمره زبان ۶ بیاورید پس امتیاز بالایی نخواهید داشت

متاسفم که اینقدر صریح صحبت میکنم اما به نظر من صریح صحبت کردن هرچقدر هم منفی بهتر از مثبت صحبت کردن است.
    تمام اینها بکنار! با نظر من باید واقعیتها رو گفت. به نظر من هر فردی که تصمیم به مهاجرت میگیره از زمان تصمیم تا زمان مهاجرت حداقل ۲ سال طول میکشه در بهترین حالت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)