نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تخصص پزشکی در دانمارک

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض تخصص پزشکی در دانمارک

دوستان عزیز. اگر کسی اطلاعاتی در زمینه دوره های تخصص پزشکی در کشور دانمارک دارد لطف کنن در همین تاپیک با دوستان دیگه به اشتراک بگذارن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تخصص پزشکی در دانمارک

سلام کسی میدونه پزشکی خوندن در دانمارک یا کشورهای اروپایی چه شرایطی داره؟ درسته که اینجور رشته ها به زبان بومی اون کشور تدریس میشه؟ آزمون ورودی داره یا نه و هزینه ش؟؟؟ ممنون

سلام دوستان
    آیا کسی اطلاعاتی در زمینه ادامه تحصیل دندانپزشکی در دانمارک داره؟
    من دندانپزشک عمومی هستم و برای تخصص میخوام اقدام کنم.

یادگیری زبان دانمارکی آن هم در حد نیتیو برای همه داوطلبانی که کارشون بیمارستانی است لازمه.

مدرک پزشکی ایران را مستقیما ازتون قبول نمیکنن، البته این به این معنا نیست که پزشکی ایران ضعیفه، اتفاقا بگم که پزشکی ایران از اکثر کشورهای اروپایی و حوزه اسکاندیناوی قوی تره، به جز چند کشور انگشت شمار.
    اما چون استاندارها از نظر مراحل تشخیص بیماری، روند درمان و نوع دارو ها معمولا در هر کشوری اختصاصی هست و کشورهای حوزه اسکاندیناوی روشی بسیار شبیه به هم و متفاوت با ایران دارند، بنابراین بین 1 تا 3 سال معمولا طول میکشه که خودتون را از نظر علمی با استانداردهای پزشکی دانمارک تطبیق بدید که هم رفرنسهای دانمارکی باید بخونید و هم مدتی به عنوان کارورز در بیمارستانهای دانمارک آموزش ببینید. پس خیلی از چیزهایی که از قبل در ذهن دارید باید کلا پاک کنید و چیزهای جدید را جایگزین کنید.
    شاید چند مرتبه مجبور بشید امتحان بدید تا مدرک معادل پزشکی دانمارک را بگیرید. که با احتساب یادگیری زبان دانمارکی حدودا 3-5 سال زمان میبره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)