صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: لطفا اطلاعات مربوط به sub. GRE مربوط به آبان 88 رو اينجا بذاريد!

Junior Member

پیش فرض لطفا اطلاعات مربوط به sub. GRE مربوط به آبان 88 رو اينجا بذاريد!

سلام
    من به سايت ets مراجعه كردم براي ثبت نام sub. GRE آبان ماه 88 ولي بسته بود. با توجه به اينكه من ساكن تهران نيستم و نميتونم سنجش ثبت نام كنم ، لطفا هم منو راهنمايي كنيد و هم بهم بگين چطور اينتر نتي ثبت نام كنم؟
    اگه لينكش رو هم بذاريد واقعا ممنون ميشم.
    مرسي

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لطفا اطلاعات مربوط به sub. GRE مربوط به آبان 88 رو اينجا بذاريد!

فکر کنم اصفهان هم ثبت نام می کنه ولی اینترنتی نیست

Junior Member

حالا بايد چكار كنم؟
    براي سنجش ميشه اينترنتي ثبت نام كرد؟
    https://web1.gre.org/GreWebReg/servlet/OnlineReg
    اين لينكي هستش كه من باش برخورد كردم. تازه توي location امتحانات اسم خيلي از مراكز گفته شده توي فروم اصلا موجود نيست.
    راستش گيج شدم.
    كمكم كنيد.
    مرسي

Junior Member

لطفا جواب بدید آیا کسی تونسته برای GRE PB از طریق سایت ETS ثبت نام کنه یا نه؟
    ضمنا اگر مجبور بشیم بریم از طریق سنجش حضوری ثبت نام کنیم بایستی موقع ثبت نام اسامی دانشگاه ها رو مشخص کنیم؟
    بياموزيد كه هرگز نمي‌توانيد كسي را مجبور نماييد تا شما را دوست داشته باشد، زيرا عشق و علاقه ديگران نسبت به شما آينه‌اي از كردار و اخلاق خود شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mgnice
    لطفا جواب بدید آیا کسی تونسته برای GRE PB از طریق سایت ETS ثبت نام کنه یا نه؟
    ضمنا اگر مجبور بشیم بریم از طریق سنجش حضوری ثبت نام کنیم بایستی موقع ثبت نام اسامی دانشگاه ها رو مشخص کنیم؟
    سوال منم هست در مورد تافل و GRE General هم همینطور ؟ کی باید اسامی دانشگاهها رو مشخص کیم؟
    ....Our Hopes and Expectations

Junior Member

سايت ets نوشته كه ثبت نام از july شروع ميشه. توي فاصله ي جولاي تا دسامبر چند تا تست بر گزار ميشه؟ آيا به درد apply توي سال جاري ميخوره ( به اپلاي ميرسه؟)؟
    به تاريخ ما كي ميشه؟ لطفا جواب بدين.
    زودتر لطفا.
    فوريه

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mSky
    سوال منم هست در مورد تافل و GRE General هم همینطور ؟ کی باید اسامی دانشگاهها رو مشخص کیم؟
    تو فرمي كه موقع ثبت نام جي ار اي پر ميكنيد ميتونيد اسامي دانشگاهها رو وارد كنيد. واسه تافل هم اگه كاغذي باشه مشابه جي ار ايه و اگه اينترنتي باشه فكر كنم تا موقع امتحان مي تونيد پروفايلتون رو تغيير بديد كه اين شامل اسامي دانشگاهها هم ميشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Diba_1414
    سايت ets نوشته كه ثبت نام از july شروع ميشه. توي فاصله ي جولاي تا دسامبر چند تا تست بر گزار ميشه؟ آيا به درد apply توي سال جاري ميخوره ( به اپلاي ميرسه؟)؟
    به تاريخ ما كي ميشه؟ لطفا جواب بدين.
    زودتر لطفا.
    فوريه
    امتحان جي ار اي دو بار در سال در ايران برگزار ميشه ابان و اسفند. ثبت نام هركدوم هم تقريبا دو و نيم ماه قبلش شروع ميشه (سازمان سنجش) .امتحان ابان همه ددلاين ها رو پوشش ميده اما اسفند تعداد محدودي از دانشگاهها. 8)

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

اطلاعات فوق مربوط به جي ار اي جنرال ميشه

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a
    تو فرمي كه موقع ثبت نام جي ار اي پر ميكنيد ميتونيد اسامي دانشگاهها رو وارد كنيد. واسه تافل هم اگه كاغذي باشه مشابه جي ار ايه و اگه اينترنتي باشه فكر كنم تا موقع امتحان مي تونيد پروفايلتون رو تغيير بديد كه اين شامل اسامي دانشگاهها هم ميشه
    یعنی از حالا باید اسم دانشگاهها رو وارد کنیم؟ اگه ثبت نام از سنجش باشه پروفایل نداریم؟
    آخه من هنوز دقیقا دانشگاههای مورد نظرم مشخص نیست...
    ....Our Hopes and Expectations

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mSky
    یعنی از حالا باید اسم دانشگاهها رو وارد کنیم؟ اگه ثبت نام از سنجش باشه پروفایل نداریم؟
    آخه من هنوز دقیقا دانشگاههای مورد نظرم مشخص نیست...
    با سلام
    امتحان جي ار اي به صورت كاغذي برگزار ميشه و شما امكان تشكيل پروفايل رو ندارين. پروفايل فقط مربوط به تافل اينترنتيه. در مورد اسامي دانشگاهها همونطور كه گفتم موقع ثبت نام وارد ميكنيد كه اجباري نيست .در اخر امتحان حتي اگه خداي نكرده به نظرتون امتحان خوبي نداده باشين يه گزينه داره كه ميتونيد از ريپورت نمرات جلوگيري كنيد. دقيقا يادم نيست كه ميشه سر جلسه هم اسامي دانشگاهها رو وارد كرد يا نه اما به نظرم بشه.
    موفق باشيد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)