صفحه 1 از 63 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

Azim UTD:
    دوستان عزیز لطفا" تمام مسائل مربوط به ضمانتنامه ی بانکی را اینجا مطرح نمایید.

از اونجایی که مثل این که هر کدوم از بانک های کشور عزیزمون یه سازی واسه دادن ضمانت نامه بانکی می زنن و یه سری شرایط خاص خودشونو تعیین می کنن، خواستم خواهش کنم دوستان عزیزی که ضمانت نامه بانکی گرفتن( سپرده، سند، سفته، پارتی!) اینجا بنویسن کدوم بانک (و اگه میشه کدوم شعبه) بوده، روشی هم که گرفتن بگن که فی الواقع جمعی را ممنون و قدردان خود سازند!
    با سپاس پیشاپیش...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

0hamed0
    Guest

پیش فرض پاسخ : ضمانتنامه بانکی

من یک بار پست مشابه ارسال کرده بودم که استقبال نشد،
    به هر حال جواب کلی که من می تونم بت بدم (نظر شخصی منه):
    1- شهرستان بهتر و سریعتر از تهران جواب میگیری
    2- بانک خصوصی بهتر از دولتیه
    3- بهترین و کم هزینه ترین راه پیدا کردن یک آشنا که مشتری خیلی خیلی خوب بانک باشه (مثلا حساب شرکتش تو اون بانک باشه)
    4- خب دیگه پارتی هم که معلومه

ممنون حامد جان. راستش من صحبت های شما رو کاملا قبول دارم. ولی گفتم این تاپیکو ایجاد کنم بچه هایی که ضمانت نامه بانکی گرفتن بیان بنویسن سایرین هم یه مقایسه ای کنن. آخه من خودم که رفتم به بانکا سر زدم دیدم هر کی یه قانونی واسه خودش وضع کرده و این وسط باید رفت سراغ بانکی که بهتره دیگه....
    تا نظر شما چه باشد...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

0hamed0
    Guest

ببین! چیزی تحت عنوان بهتر وجود نداره! بلکه بهتر برای هر فرد وجود داره. من شخصا خیلی شعبه ها رفتم، حتی شعبه ای که یکی از دوستام ازش گرفته بود، ولی به من ندادن (در ازای سند و سفته )، نتیجه اینکه اون قانونها و بخش نامه هایی که ازش دم میزنن کاملا صوریه و با همون بند 3و 4 پست قبلی من قابل حله، چندان هم ربطی به بانک و شعبه ش نداره. من خودم از سپه گرفتم در حالی که تو یه شعبه دیگش همچنین سفت و سخت گفتن که تو سپه بخشنامه ست که برای نظام وظیفه فقط در ازای پول نقد ضمانت نامه بدین، ولی خوب باز هم برمیگردیم به همون بند 3و 4!

و به ویژه بند 4.
    آقا حالا ما یه اشتباهی کردیم این تاپیکو زدیم. عرقمونو در نیار ;D

payamp
    Guest

خود نظام وظیفه میگه که هر بانکی خواستی برو ولی اگه از من بپرسین پیشنهاد میکنم که از خود بخش مالی نظام وظیفه در سالن 2 (زیرزمین) سوال کنین که کدوم بانک و شعبه رو پیشنهاد میکنن.

اون نامه ای که نظام وظیفه خطاب به بانک برای ضمانتنامه نوشته رو بانک از من گرفته (به همراه کپی اش) و تنها چیزی که من الان دارم، برگ ضمانتنامه است.
    میخواستم بدونم اگر فقط همین برگ ضمانتنامه رو ببرم، کفایت میکنه یا اینکه نظام وظیفه حتما اون نامه ای که خطاب به بانک زده رو هم میخواد ؟ در ضمن روی تمبر هم بجای مهر باطل شد، مهر شعبه خورده. این اشکالی ایجاد نمیکنه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

همون ضمانت نامه کافی هست
    سخت نگیر اونا از من و شما بهتر میدونن چه بلایی باید سر تمبر بیارن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

اما استواره برگه خود نظام وظیفه رو هم میگیره. کربی کپیش رو هم بانک گرفته؟
    راه، همان است که تو می‌روی.

راست ميگه.استواره كپي اون برگه معرفي به بانك رو ميگيره.ولي بيشتر بنظرم بحاطر شماره نامه ايه كه شما رو به بانك معرفي كردن كه اونم تو كامپيوترشون ثبته.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

صفحه 1 از 63 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)