صفحه 10 از 63 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانتنامه بانکی

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelyson
    اکثر بانکها با این قضیه مشکلی ندارن حالا دوستان کجا رفتن به مشکل خوردن نمیدونم !
    اگه گردش حسابتون خوب باشه و از قبل به فکر ضمانت نامه بوده باشید و با حسابتون کار کرده باشید غیر ممکنه به مشکل برخورد کنید !
    اینطور نیست! کمتر بانک و شعبه ای هست که همه شرایط این شعبه رو داشته باشه، یعنی حتی اگه گردش حساب هم نداشته باشی پول بیشتر از 15 میلیون نخواد، 6 ساله ضمانتنامه بده، و ...
    اگر شعبه دیگه ای از یه بانک رو در جای دیگه شهر با همه این شرایط میشناسی بهتره دقیق معرفی کنی تا به کسایی که این شعبه براشون دوره کمک بشه ...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    اینطور نیست، کمتر بانک و شعبه ای هست که همه شرایط این شعبه رو داشته باشه، یعنی پول بیشتر از 15 میلیون نخواد، 6 ساله ضمانتنامه بده، و ...
    اگر شعبه دیگه ای از یه بانک رو در جای دیگه شهر با همه این شرایط میشناسی بهتره دقیق معرفی کنی تا به کسایی که این شعبه براشون دوره کمک بشه ...
    من هم موافقم . این شعبه خیلی مناسب هست چون اکثر بانک ها 10 % مبلغ ضمانت نامه رو بر می دارند و تو یه حساب دیگه منتقل می کنند. من تا حالا از پاسارگاد و کشاورزی و ملی استفاده کردم. و این رو مطمئنم.
    اصلا هم مهم نیست تو اون شعبه حساب داشته یا اعتبار...

در ضمن اکثر بانک ها می تونند 6 سابه هم بدند ولی کارمزدش می شه 6 برابر 1 ساله حدوده 1.5 میلیون اگه اشتباه نکنم....
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

اکثر بانکها با این قضیه مشکلی ندارن حالا دوستان کجا رفتن به مشکل خوردن نمیدونم !
    اگه گردش حسابتون خوب باشه و از قبل به فکر ضمانت نامه بوده باشید و با حسابتون کار کرده باشید غیر ممکنه به مشکل برخورد کنید !
    به نظر من نباید جلوی بیان تجربیات دوستان موضع گرفت،هدف این فروم استفاده از تجربیات همدیگه هست و حالا که این بانک امتحانشو پس داده پس خوبه که معرفی بشه،شما هم که با بانک مشکل نداشتید اگه اسمشو بگید خوبه که اون بانک هایی که اذیت نمی کنند مشخص بشوند
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    من هم موافقم . این شعبه خیلی مناسب هست چون اکثر بانک ها 10 % مبلغ ضمانت نامه رو بر می دارند و تو یه حساب دیگه منتقل می کنند. من تا حالا از پاسارگاد و کشاورزی و ملی استفاده کردم. و این رو مطمئنم.
    اصلا هم مهم نیست تو اون شعبه حساب داشته یا اعتبار...

در ضمن اکثر بانک ها می تونند 6 سابه هم بدند ولی کارمزدش می شه 6 برابر 1 ساله حدوده 1.5 میلیون اگه اشتباه نکنم....
    درسته کل کارمزد 6 سال رو باید همونجا بدید، حقیقتش یادم نیست چقدر هزینه کارمزد شد، اما مطمئنم 1.5 میلیون نشد، فکر کنم ششصد و خورده ای هزار تومان شد ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    به نظر من نباید جلوی بیان تجربیات دوستان موضع گرفت،هدف این فروم استفاده از تجربیات همدیگه هست و حالا که این بانک امتحانشو پس داده پس خوبه که معرفی بشه،شما هم که با بانک مشکل نداشتید اگه اسمشو بگید خوبه که اون بانک هایی که اذیت نمی کنند مشخص بشوند
    بازم میگم وقتی که بانک از شما اطمینان کامل رو داشته باشه هیچ وقت اینقدر اذیتتون نمیکنه مخصوصا بانک های دولتی
    بنده چون کارم یه جوریه که با بانک صادرات و سپه خیلی سر و کار داریم بدون هیچ چووون و چرایی انجام میدن !
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل

درسته کل کارمزد 6 سال رو باید همونجا بدید، حقیقتش یادم نیست چقدر هزینه کارمزد شد، اما مطمئنم 1.5 میلیون نشد، فکر کنم ششصد و خورده ای هزار تومان شد ...
    بانکی که من (ملی شهرستان) رفتم! سالی 270 هزار کارمزد می گرفت ... واقعا این بانک مناسبه! دوستان به این بانکی که سهیل جان گفت سربزنند..
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

بانکی که من (ملی شهرستان) رفتم! سالی 270 هزار کارمزد می گرفت ... واقعا این بانک مناسبه! دوستان به این بانکی که سهیل جان گفت سربزنند..
    کلا توی بانک های اقتصاد نوین فرقی نمیکنه هر شعبه ای که بری خیلی باهات خوب رفتار میکنن و تا جایی که بتونن باهات راه میان کلا آدمای خوبین خدا خیرشون بده تو بانک های خصوصی اول اقتصاد نوین بعد پارسیان
    تو بانک های دولتی برای این کارا سپه خوبه صادراتم همینطور بقیه بانکارو خبر ندارم ولی ملی تو تهران فکر نکنم زیاد کار راه بندازه !
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    !
    من هم موافقم چون اینجا برای گفتن تجربیات هست و با توجه به اینکه تعداد بانک هایی که کم درده سرند کمه پس هرکسی که تجربه مواجه با بانک رو داشته.. بگه برای دیگران هم خیلی می تونه راه گشا باشه!

بازم میگم وقتی که بانک از شما اطمینان کامل رو داشته باشه هیچ وقت اینقدر اذیتتون نمیکنه مخصوصا بانک های دولتی
    بنده چون کارم یه جوریه که با بانک صادرات و سپه خیلی سر و کار داریم بدون هیچ چووون و چرایی انجام میدن !
    در ضمن lovelyson ما نگفتیم بانک اذیت می کنه.. بانک ها هر کدام آیین نامه مخصوص دارند و اونهم موقعی که شما 15 نقد میریزی تو حساب ... پش ما اینجا دنبال بانک هایی هستیم که آیین نامه راحت تری دارند.

Junior Member

!
    من هم موافقم چون اینجا برای گفتن تجربیات هست و با توجه به اینکه تعداد بانک هایی که کم درده سرند کمه پس هرکسی که تجربه مواجه با بانک رو داشته.. بگه برای دیگران هم خیلی می تونه راه گشا باشه!

در ضمن lovelyson ما نگفتیم بانک اذیت می کنه.. بانک ها هر کدام آیین نامه مخصوص دارند و اونهم موقعی که شما 15 نقد میریزی تو حساب ... پش ما اینجا دنبال بانک هایی هستیم که آیین نامه راحت تری دارند.
    بانک ها تقریبا آیین نامه ی برابری دارن البته دولتی جدا خصوصی جدا ! شما نباید دونبال این باشید که کدوم بانک بهتره ! شما باید دنبال این باشید که کدام شعبه بهتره !
    شما الان ممکنه یه بانک بری بهت به طور مثال تسهیلات ندن بعد یه شعبه دیگه ایی بری بدن !

Junior Member

من تمام این تاپیک و چند تاپیک مربوطه رو خوندم ولی جوابم رو به طور کامل نگرفتم. از دوستانی که برای دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفتن و به دلیل مشمول بودن, مشکل خروج دارن ممنون می شم به شوالات من پاسخ بدید:

1- از اونجا که برای گرفتن ویزای دانشجویی برای تحصیل در امریکا, لا اقل نیاز به 2 بار خروج از کشور داریم, آیا برای هر بار خروج از کشور باید ضمانت بانکی یا یا پول نقد بدیم, یا اینکه پس از معرفی شخص پذیرفته شده توسط وزارت علوم به نظام وظیفه, فقط یک بار گرفتن ضمانت بانکی کفایت می کند؟ یا به عبارت دیگر, ضمانت بانکی باید برای دراز مدت (1-6 سال) صادر شود؟

2- در فرم "ضمانت نامه تعهد پرداخت" که نظام وظیفه در اختیار مشمول می گذارد, هم مشخصالت ضامن و هم مشخصات مشمولباید پر شود. در صورتی که بانکی حاضر به دادن ضمانت بانکی شد, ضامن در اینجا چه کسی می باشد؟

3- می شه یکی از دوستان دقیقا اینجا بگه روش های گذاشتن وثیقه 15 میلیونی چیه: اگه نقدی باید بدیم به چه شکلیه و اگه بخوایم ضمانت بانکی بگیریم, چیجویه (البته ضمانت بانکی تا حدی در این تاپیک توضیح داده شده, اما اگه یه دوست بیاد یه جمعبندی انجام بده ممنون می شم). اگر روش دیگری غیر این دو وجود داره, لطفا توضیح دهید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)