صفحه 12 از 63 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ضمانتنامه بانکی

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    بابت جواباتون خیلی ممنون.
    ولی من کل تاپیک و نگاه کردم، هیچ کس متن اون ضمانت و نذاشته ...
    خواهش می کنم.

اینم لینکش ، امیدوارم مفید باشه.
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...4194#msg124194

پ.ن: این پست در یک موضوع دیگه بود! منتقل شد به اینجا
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

بخشنامه جدید بانک پارسیان مورخ 10/2/88

"ضمانت پرداخت در بانک پارسیان صرفا در قبال 100 درصد سپرده نقدی قابل انجام است و لاغیر!"

اما این یعنی چی؟
    یعنی از این پس ضمانت 15 میلیونی صرفا در قبال سپردن 15 میلیون بدون یک قران سود و نیز بدون یک قران کارمزد نزد بانک پارسیال انجام می شود و لا غیر!
    دوستان مثل من اشتباه نکنند تا دوباره برای تعویض نامه معرفی به بانک ناچار نشند که برن میدان سپاه! اگه یک بانک پارسیانی به شما گفت من در قبال سپرده دارای سود به شما ضمانت بانکی می دهم قطعا بدانید از بخشنامه جدیدش بی خبره و درست در دقیقه نود (مثل من) با گردن کج میاد و به شما میگه "شرمنده که از بخشنامه جدید خبر نداشتم"
    این جمله رو دو شعبه زیر بانک پارسیان به من گفتند: شعبه دیباجی جنوبی و شعبه میدان هروی (تهران)
    منم رفتم بانک ملت و ظرف 1 ساعت ضمانت بانکی با سپرده پنج ساله گرفتم

نکته دوم: از چندی پیش، نرخ سود بانکی تمام بانکها اعم از دولتی و خصوصی یکسان شد و هیچ بانکی سود علی الحساب پنج ساله بیش از 17.5 درصد به شما نخواهد داد مگر اینکه قبلا افتتاح کرده باشید.

امیدوارم فکر نکنید من دارم برای بانکهای دولتی سینه چاک میدم
    اینها تجربه دو روز مثل ،دور از جون، سگ دویدن بین شعبه :-[
    درود

آيا اين نامه اي كه نظام وظيفه براي بانك ميده نام شعبه را هم بايد ذكر كنيم
    يا مثلا" بگيم بانك اقتصاد نوين كافيه و هر شعبه اي خواستيم بريم؟

ايا يك روزه مي شه نامه را سريع گرفت بريم بانك پول را بريزيم و نامه را بگيريم و دوباره بببريم نظام وظيفه؟
    ساعت كار نظام وظيفه تا كي هست ؟

ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    آيا اين نامه اي كه نظام وظيفه براي بانك ميده نام شعبه را هم بايد ذكر كنيم
    يا مثلا" بگيم بانك اقتصاد نوين كافيه و هر شعبه اي خواستيم بريم؟

ايا يك روزه مي شه نامه را سريع گرفت بريم بانك پول را بريزيم و نامه را بگيريم و دوباره بببريم نظام وظيفه؟
    ساعت كار نظام وظيفه تا كي هست ؟

ممنون
    آره نام بانک ذکر می شه. ولی اصلا اون نامه مهم نیست اگه بانک رو راضی کنید..... پس هر شعبه ای بنویسی زیاد مهم نیست به بانک بستگی داره... مثلا یکی می شناسم نوشت بانک سپه از پارسیان گرفت.

آره همه کارها یکروزه می شه.. فقط از صبح زود برو 7تا 13 فکر کنم... باز هست
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliheydari

"ضمانت پرداخت در بانک پارسیان صرفا در قبال 100 درصد سپرده نقدی قابل انجام است و لاغیر!"

اما این یعنی چی؟
    یعنی از این پس ضمانت 15 میلیونی صرفا در قبال سپردن 15 میلیون بدون یک قران سود و نیز بدون یک قران کارمزد نزد بانک پارسیال انجام می شود و لا غیر!
    دوستان مثل من اشتباه نکنند تا دوباره برای تعویض نامه معرفی به بانک ناچار نشند که برن میدان سپاه! اگه یک بانک پارسیانی به شما گفت من در قبال سپرده دارای سود به شما ضمانت بانکی می دهم قطعا بدانید از بخشنامه جدیدش بی خبره و درست در دقیقه نود (مثل من) با گردن کج میاد و به شما میگه "شرمنده که از بخشنامه جدید خبر نداشتم"
    این جمله رو دو شعبه زیر بانک پارسیان به من گفتند: شعبه دیباجی جنوبی و شعبه میدان هروی (تهران)
    منم رفتم بانک ملت و ظرف 1 ساعت ضمانت بانکی با سپرده پنج ساله گرفتم

نکته دوم: از چندی پیش، نرخ سود بانکی تمام بانکها اعم از دولتی و خصوصی یکسان شد و هیچ بانکی سود علی الحساب پنج ساله بیش از 17.5 درصد به شما نخواهد داد مگر اینکه قبلا افتتاح کرده باشید.

امیدوارم فکر نکنید من دارم برای بانکهای دولتی سینه چاک میدم
    اینها تجربه دو روز مثل ،دور از جون، سگ دویدن بین شعبه :-[
    درود
    یعنی دیگه بانک های پارسیان، به 15 ملیون وثیقه ای که ما میذاریم، سود نمیدند؟
    بابا من همین 5 روز پیش پرسیدیم گفتن میشه که...
    چقدر این جا همه چی بی ثباته!
    حالا باید حتما بریم سراغ دولتی؟

Junior Member

با تشکر فراوان از attanew که جوابای کامل و به درد بخوری میده.

اما سوهالات بنده:

1- آیا اون فرمی که نظام وظیفه میده باید حتما پر شه یا فقط کافی است متن ضمانت نامه بانکی از روی اون نوشته بشه؟ منظورم اینه که, آیا خود بانک می تونه از متن اون فرم استفاده کنه و ضمانت نامه رو, روی یک کاغذ دیگه پر کنه ؟ آیا بانک می تونه چیزی به متن اصلی ضمانت نامه اضافه کنه؟

2- همونطوری که attanew و یه تعدادی از دوستان گفتند, ضمانت نامه رو می شه یک ساله گرفت اما باید اونو هر سال تمدید کرد. آیا این موضوع قطعی هست؟ قانونشون جدیدا عوض نشده و کافی است که در انتهای ضمانت نامه قید شود که هر سال قابل تمدید می باشد؟

ما با رئیس شعبه بانک پارسیان صحبت کردیم. این قضیه رو تکذیب کرد و گفت اون بخش نامه درمورد سودهای کمتر برای سپرده های بعد از تاریخ ده اردیبهشته.

نقل قول نوشته اصلی توسط Chagrin
    با تشکر فراوان از attanew که جوابای کامل و به درد بخوری میده.

اما سوهالات بنده:

1- آیا اون فرمی که نظام وظیفه میده باید حتما پر شه یا فقط کافی است متن ضمانت نامه بانکی از روی اون نوشته بشه؟ منظورم اینه که, آیا خود بانک می تونه از متن اون فرم استفاده کنه و ضمانت نامه رو, روی یک کاغذ دیگه پر کنه ؟ آیا بانک می تونه چیزی به متن اصلی ضمانت نامه اضافه کنه؟

2- همونطوری که attanew و یه تعدادی از دوستان گفتند, ضمانت نامه رو می شه یک ساله گرفت اما باید اونو هر سال تمدید کرد. آیا این موضوع قطعی هست؟ قانونشون جدیدا عوض نشده و کافی است که در انتهای ضمانت نامه قید شود که هر سال قابل تمدید می باشد؟

1 - ببينيد زماني كه ميريد از نظام وظيفه نامه براي ضمانت نامه بانكي مي گيريد حتما" بايد شعبه بانك را ذكر كنيد و همينجوري پا نشيد برويد وانگاه دوتا نامه بهتوم ميده كه يكي بانك مثل ان نامه را به عنوان متن ضمانت نامه تايپ مي كند و به شما مي دهد و يك نامه هم براي معرفي شما از نظام وظيفه به آن بانك مي باشد(البته اين نامه دو نسخه هست كه يكيش براي بانك هست و ديگري موقع تشكيل پرونده در نظام وظيفه ضميمه پرونده شما مي شه)

2 - هنگامي كه شما نامه از نظام وظيفه براي بانك مي گيريد يك تكه كاغذ به شما مي دهد كه در آن ذكر شده ار بانك به شما ضمانت نامه يكساله مي دهد حتما" بايد سال به سال تمديد كرده و به نظام وظيفه اطلاع دهيد

اما این یعنی چی؟
    .....
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    ما با رئیس شعبه بانک پارسیان صحبت کردیم. این قضیه رو تکذیب کرد و گفت اون بخش نامه درمورد سودهای کمتر برای سپرده های بعد از تاریخ ده اردیبهشته.
    دوست عزیز
    هیچ بخشنامه ای نمی تونه عطف به ما سبق بشه
    قطعا بخشنامه جدید شامل سپرده های بعد از 10 اردیبهشت میشه
    اما مطمئن باشید که برای این سپرده های جدید بانک پارسیان دیگه سود نمی ده مگر اینکه اون شعبه از وجود این بخشنامه بیخبر باشه

دوست عزیز
    هیچ بخشنامه ای نمی تونه عطف به ما سبق بشه
    قطعا بخشنامه جدید شامل سپرده های بعد از 10 اردیبهشت میشه
    اما مطمئن باشید که برای این سپرده های جدید بانک پارسیان دیگه سود نمی ده مگر اینکه اون شعبه از وجود این بخشنامه بیخبر باشه
    عزیز من... مگه همچین چیزی ممکنه؟
    شما پول رو داری تو حساب بلند مدت بانک میذارین. مگه ممکنه بانک به شما سود نده؟؟؟
    تازه برای در نظر گیری احتمالات، 10 درصد بیشتر هم از حساب برداشت میکنند.
    فعلا که ما چهارشنبه از پارسیان انجام دادیم و شد. شما هم اگر یه مقدار بیشتر روی مساله تامل کنین، متوجه میشین که همچین چیزی محاله. (که بانک بیاد پول و بگیره بلوکه کنه ولی سود نده! این که میشه همون مثل قوامین)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)