صفحه 13 از 63 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

پیش فرض پاسخ : ضمانتنامه بانکی

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    عزیز من... مگه همچین چیزی ممکنه؟
    شما پول رو داری تو حساب بلند مدت بانک میذارین. مگه ممکنه بانک به شما سود نده؟؟؟
    تازه برای در نظر گیری احتمالات، 10 درصد بیشتر هم از حساب برداشت میکنند.
    فعلا که ما چهارشنبه از پارسیان انجام دادیم و شد. شما هم اگر یه مقدار بیشتر روی مساله تامل کنین، متوجه میشین که همچین چیزی محاله. (که بانک بیاد پول و بگیره بلوکه کنه ولی سود نده! این که میشه همون مثل قوامین)
    ببین دوست عزیز.
    من بیمار نیستم که الکی شایعه پراکنی کنم >
    اگه حاصل چندین روز تجربه رو اینجا گذاشتم برای کمک به دیگران است. حالا اگه به دردت می خوره که استفاده کن و اگه هم که تو وثیقه گذاشتی و مشکلی وجود نداشته که خوش به سعادتت.
    من صد بار دیگه هم بگی، روی حرف خودم پای فشاری می کنم. به خاطر اینکه بسیار تلاش کردم که در اون دو شعبه پارسیان که اسم بردم وثیقه بگذارم و هر دو با قاطعیت گفتند که نمیشه. میخوای تلفنشون هم بهت بدم
    برای صدمین بار تکرار می کنم که ممکنه یه شعبه ای از پارسیان قبول کنه و وثیقه بعد از 10 اردیبهشت رو بهش سود بده چرا که ممکنه اصلا اون بخشنامه نامبرده رو اصلا ندیده باشه
    من توضیح دادم که پارسیان دیگه 10 درصد اضافه نمیگیره چون دیگه سپرده بلند مدت رو برای وثیقه قبول نمی کنه.
    والسلام

ApplyAbroad Hero

دوستان در مورد ضمانت بانکی باید بگم همه کاره رئیس بانکه... یعنی اون می تونه از آیین نامه ای ( که بانک می تونه ضمانت نامه صادر کنه) استفاده کنه یا نکنه و در مورد اینکه بانک پارسیان دیگه سود نمی ده من هم با soheil65 موافقم چون وقتی بانک برای شما داره حساب سپرده باز می کنه حتما باید سود بده. و برای اینکه در صورت ضبط وثیقه صزز نکنه 10% از اون مبلغ رو معمولا تو یه حساب دیگه بلوکه می کنند.

و در مورد حرف شما Aliheydari ، شاید رئیس بانک نخواسته بهت ضمانت نامه بده. اینم اصلا مهم نیست چون وقتی پای 15 میلیون وسط هست هز بانکی ضمانت نامه میده.

دوستان لطفا! در ارسال هایتان احترام را رعایت فرمایید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    دوستان در مورد ضمانت بانکی باید بگم همه کاره رئیس بانکه... یعنی اون می تونه از آیین نامه ای ( که بانک می تونه ضمانت نامه صادر کنه) استفاده کنه یا نکنه و در مورد اینکه بانک پارسیان دیگه سود نمی ده من هم با soheil65 موافقم چون وقتی بانک برای شما داره حساب سپرده باز می کنه حتما باید سود بده. و برای اینکه در صورت ضبط وثیقه صزز نکنه 10% از اون مبلغ رو معمولا تو یه حساب دیگه بلوکه می کنند.

و در مورد حرف شما Aliheydari ، شاید رئیس بانک نخواسته بهت ضمانت نامه بده. اینم اصلا مهم نیست چون وقتی پای 15 میلیون وسط هست هز بانکی ضمانت نامه میده.

دوستان لطفا! در ارسال هایتان احترام را رعایت فرمایید.
    من فقط خواستم مسئله روشن شه. اگه ناخواسته بی احترامی شد، عذر میخوام Aliheydari

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

بعضی از بانک ها سود نمی دن، مثل اقتصاد نوین.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    من فقط خواستم مسئله روشن شه. اگه ناخواسته بی احترامی شد، عذر میخوام Aliheydari
    خواهش می کنم soheil65 جان. قربان معرفتت. منم قصد بی احترامی نداشتم. لطفا از من به دل نگیر.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    آره درسته! جون بانک اقتصاد یکم زرنگی کرده و برای شما سپرده باز نمی کنه... 8) و پول شما رو تو یک حساب قرض الحسنه می ریزه...

در ضمن کسایی که پول نقد می خوان بگذارندو به این موارد دقت کنند 15 میلیون با سود 14.5 درصد بعد از چهار سال می شه 7 تا 8 میلیون و اگه اصلا دست نزنید به سودش هم پولتون دوبرابر می شه ( تبلیغ بانک پارسیان) ;D پس یکم تو این مورد حواستون باشه!!!!
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    آره درسته! جون بانک اقتصاد یکم زرنگی کرده و برای شما سپرده باز نمی کنه... 8) و پول شما رو تو یک حساب قرض الحسنه می ریزه...

در ضمن کسایی که پول نقد می خوان بگذارندو به این موارد دقت کنند 15 میلیون با سود 14.5 درصد بعد از چهار سال می شه 7 تا 8 میلیون و اگه اصلا دست نزنید به سودش هم پولتون دوبرابر می شه ( تبلیغ بانک پارسیان) ;D پس یکم تو این مورد حواستون باشه!!!!
    کی میگه اقتصاد نوین سود نمی ده ؟؟؟؟ 100 جای دیگه خوندم که میده .. حالا نمی ده.. >

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    بهتره بگيد بعضي از شعبات و نه بانك !!!!
    چون خودم در اين بانك حساب باز كردم و كاغذ سپرده 4 ساله آنرا ديدم ولي به خاطر گرو بودن ازم گرفت و يك كپي از آنرا به من داد

راستی نظام وضیفه علاوه بر برگ ضمانت نامه بانکی پرینت کارکرد حساب ضامن ( بابام) رو هم میخاد. ؟ راستش بابام اصلا تو اون بانک حساب نداره ولی آشنا داریم. خیلی راحت کارمون رو راه انداخت
    شاید این جمعه بیاید شاید  (نامه پذیرش)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_mak2000
    راستی نظام وضیفه علاوه بر برگ ضمانت نامه بانکی پرینت کارکرد حساب ضامن ( بابام) رو هم میخاد. ؟ راستش بابام اصلا تو اون بانک حساب نداره ولی آشنا داریم. خیلی راحت کارمون رو راه انداخت
    نه. همون برگ ضمانت نامه کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)