صفحه 19 از 63 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

پیش فرض پاسخ : ضمانتنامه بانکی

قابل توجه وثيقه گزاران عزير

بانك سرمايه، چند متر بالاتر از روزنامه اعتماد ملي به شرطي كه (خودتون يا ضامنتون) حساب بانكي معتبر و پر پي و پيمون داشته باشين‌ (يا از شعبه خودتون براش گواهي ببرين) يك درصدي رو نقد (مثلا 20%)‌ و مابقي رو سفته قبول ميكنه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek
    قابل توجه وثيقه گزاران عزير

بانك سرمايه، چند متر بالاتر از روزنامه اعتماد ملي به شرطي كه (خودتون يا ضامنتون) حساب بانكي معتبر و پر پي و پيمون داشته باشين‌ (يا از شعبه خودتون براش گواهي ببرين) يك درصدي رو نقد (مثلا 20%)‌ و مابقي رو سفته قبول ميكنه.
    یعنی شعبه کریم خان بین خردمند و ایرانشهر؟
    شما خودت با این روش ضمانتنامه گرفتی؟ لازمه حساب پر و پیمون مربوطه هم تو بانک سرمایه باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    یعنی شعبه کریم خان بین خردمند و ایرانشهر؟
    شما خودت با این روش ضمانتنامه گرفتی؟ لازمه حساب پر و پیمون مربوطه هم تو بانک سرمایه باشه؟
    آره همون شعبه.
    نه من نگرفتم. متني كه نوشتم جواب سوال من از مسول شعبه بود. باالطبع حساب بايد تو بانك سرمايه باشه، اما خوب اگه اين آخرين راحتونه شايد بتونين با رئيس اين بانك چونه بزنين.

Junior Member

سلام دوستان عزیز،

منم الان دنبال ضمانتنامه بانکی هستم. من میخوام 15 میلیون رو نقد بذارم تو یه حساب بلند مدت 5 ساله.. اما همانطوری که میدونید مشکل اینه که بانک ها فقط 1 سال ضمانت میدن و هر سال باید یکی پیدا شه ضمانت نامه رو تمدید کنه! از اونجایی که من میخوام برم آمریکا و این امکان وجود نداره هر سال برگردم، و از طرفی خونواده هم ساکن تهران نیستند، این مشکل بزرگیه واقعاً! میخواستم ببینم سایر دوستان با این مشکل چیکار میکنن؟

تو نظام وظیفه یکی از کارمندان امور مالی گفتش که اگه تو بانک کشاورزی خود نظام وظیقه وثیقه بذاری و ضمانتنامه بگیری خودشون سال به سال تمدید میکنن! میخواستم بدونم کسی این کار رو کرده؟ شرایط بانک کشاورزی نظام وظیقه چیه؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین!

سلام
    یه سری به بانک ملی مرکزی شهرتون بزن، فکر کنم اونا ضمانتنامه چندساله هم میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia1076
    ...
    تو نظام وظیفه یکی از کارمندان امور مالی گفتش که اگه تو بانک کشاورزی خود نظام وظیقه وثیقه بذاری و ضمانتنامه بگیری خودشون سال به سال تمدید میکنن! میخواستم بدونم کسی این کار رو کرده؟ شرایط بانک کشاورزی نظام وظیقه چیه؟
    ...
    این بانک تازه باز شده تو نظام وظیفه. بنابر این کسی تجربه ای در موردش نداره و اگه بخواین اونجا بذارین، باید به حرفشون اعتماد کنین. از خود بانک هم اینو بپرسین.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

Junior Member

به یه بانک مسکن هم سر بزنید. در مقابل پول نقد فکر کنم اونا میتونن ضمانتنامه چند ساله صادر کنند.

Junior Member

سلام

من می خوام سند بذارم تو بانک صادرات. رئیس بانک میگه سالی حدود 250 هزار تومان هزینه صدور میشه و اینکه ما باید 10 درصد مبلغ ضمانت نامه رو نقدی بذاریم تو بانک تا اخر بمونه!!!

من در مورد این 1.5 میلیون تومان یکم مشکوکم. کسی از دوستان تجربه این کار رو داره؟

باتشکر...

نقل قول نوشته اصلی توسط mtg1983
    سلام

من می خوام سند بذارم تو بانک صادرات. رئیس بانک میگه سالی حدود 250 هزار تومان هزینه صدور میشه و اینکه ما باید 10 درصد مبلغ ضمانت نامه رو نقدی بذاریم تو بانک تا اخر بمونه!!!

من در مورد این 1.5 میلیون تومان یکم مشکوکم. کسی از دوستان تجربه این کار رو داره؟

باتشکر...
    سلام
    اگه صفحات قبلی رو خونده بودید متوجه می شدید که این یک مسئله عادی هستش و همه بانکها هم این کار رو (برای وثیقه ملکی) می کنند.

Junior Member

ممنون از جوابت...

حالا اگه ضمانت نامه بانک رو ببرم نظام وظیفه چقدر طول میکشه که معافیت تحصیلی صادر بشه؟ اخه من اول شهریور سربازم!

بعدم اینکه الان تو مرحله چونه زدن با بانک صادرات سر تبدیل مدت 1 سال به 4 سال هستم. کار خاصی هست که انجامش مفید باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)