صفحه 21 از 63 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانتنامه بانکی

سلام
    من برای ضمانتنامه در شهرستان به یکی از شعب بانک تجارت مراجعه کردم. اونجا رئیس شعبه یه پیشنهاد کرد که یه جورایی هم به نفع من بود و هم به نفع بانک: من یه سپرده 5 ساله 15 میلیون تومنی باز کردم، به این سپرده 17.5 درصد سود سالیانه تعلق میگیره، از طرفی بانک با همین پول به من ضمانتنامه داد. نفع ین کار واسه من اینه که بعد از 5 سال 13 میلیون سود روی این پول میاد. بانک هم چون پول نقد میگیره از این کار استقبال میکنه.
    در واقع در راه های دیگه شما باید کلی پول بابت کارمزد و اینا بدین، ولی این راه به خاطر سودش به نفع آدمه.
    لطفا نظر بدین

دوستان بهترین بانک همون بانک کشاورزی حوزه نظام وظیفس...
    کلا 15.100.000 باید پول داشته باشید..13.5 میلیون سپرده بلند مدت با 17.5 سود که ماهی 200 تومن سود میدن و 1.5 که بلوکه می مونه و 92 هزار تومان کارمزد سالیانه...من که همون جا گزاشتم..
    خود یارو گفت والا هنوز کسی از شرایط ما با خبر نشده وگرنه همه با کله میان پیش ما...تازه یارو هم تو قسمت مالی گفت اگه اینجا تامدیدش دیرو زود بشه پولتو نمی خوریم چون مال خودمونه و مشکل حل میشه:دی
    برای کسایی که نمی خان حداقل 16.5 میلون یا بیشتر تو بقیه بانک ها بخابونن به نظر من این بهترین گزینس
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

Junior Member

سلام،

من یه سوال دارم که جوابش خیلی حیاتیه، لطفا کمک کنین.

چونکه ضمانتنامه تو سر برگ بانک یه کوچولو با اون برگه ی ضمانتنامه ای که نظام وظیفه داده بود فرق داشت. من به رییس بانک گفتم که اونجا خیلی تاکید کردن که حتما باید عین همین ضمانتنامه باشه و حتی یه "و" هم جا نیفته.
    بعدش رییس بانک رو سر همون ضمتنتنامه ای که از نظام وظیفه گرفته بودم، مهر بانک رو زد و شش نسخه کپی کرد و کل کارهای مربوط به ضمانتنامه (ابطال تمبر، پرفراژ، مهر و امضای رییس و ...) رو همون انجام داد و مهر موم کرد و بهم داد.

نکنه برم نظام وظیفه بگه که چون رو سربرگ بانک نیست، قبول نیست؟

اگه تجربه ای دارین لطفا کمک کنین.

مرسی

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SK نمایش پست ها
    سلام،

من یه سوال دارم که جوابش خیلی حیاتیه، لطفا کمک کنین.

چونکه ضمانتنامه تو سر برگ بانک یه کوچولو با اون برگه ی ضمانتنامه ای که نظام وظیفه داده بود فرق داشت. من به رییس بانک گفتم که اونجا خیلی تاکید کردن که حتما باید عین همین ضمانتنامه باشه و حتی یه "و" هم جا نیفته.
    بعدش رییس بانک رو سر همون ضمتنتنامه ای که از نظام وظیفه گرفته بودم، مهر بانک رو زد و شش نسخه کپی کرد و کل کارهای مربوط به ضمانتنامه (ابطال تمبر، پرفراژ، مهر و امضای رییس و ...) رو همون انجام داد و مهر موم کرد و بهم داد.

نکنه برم نظام وظیفه بگه که چون رو سربرگ بانک نیست، قبول نیست؟

اگه تجربه ای دارین لطفا کمک کنین.

مرسی
    امیدوارم جواب به این سوال دیر نشده باشه و مفید باشه هنوز

حتما حتما باید روی کاغذ سربرگ دار باشه. و اگر ضمتامه بانکی با اون تمپلیتی که نظام وظیفه فرق داشت بگید یکی مثا اون تایپ کنند و روی کاغذ سربرگ دار پرینت بگیرند

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria_1365 نمایش پست ها
    دوستان :
    1- بزای تمدید ضمانت نامه های یکساله باید یه نامه از نظام وظیفه برد به بانک یا یه راست باید رفت بانک تاییدیه گرفت؟
    2- بانک کشاورزی توی نظام وظیفه چقدر پول باید گزاشت؟ سودشم مپل بقیه بانکاس؟کسی چیزی یا تجربه ای داره؟
    باید ضمانت نامه از بانگ بگیرید و ببرید نظام وظیفه.

15 میلیون و سود هم تعلق می گیره

نقل قول نوشته اصلی توسط mtg1983 نمایش پست ها
    ممنون از جوابت...

حالا اگه ضمانت نامه بانک رو ببرم نظام وظیفه چقدر طول میکشه که معافیت تحصیلی صادر بشه؟ اخه من اول شهریور سربازم!

بعدم اینکه الان تو مرحله چونه زدن با بانک صادرات سر تبدیل مدت 1 سال به 4 سال هستم. کار خاصی هست که انجامش مفید باشه؟
    1 -1 ساعت هم نمی شه.
    2- جدیدا 4 ساله می دند بعضی بانک ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز...
    من ميخوام 15 ميليون رو نقد بزارم توي سپرده يك ساله و هر سال هم تمديدش كنم....
    فقط يك سوال داشتم بانك به من گفت سود رو به خودتون ميديم يعني سود رو بلوكه نميكنن....آيا كسي از بچه ها در اين مورد چيزي ميدونه يا نه؟
    آخه اونا هم مطمئن به من جواب ندادن....
    اره دیگه سود بلوکه شده که نداریم . سودت به حسابتان واریز می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط pari1975 نمایش پست ها
    این ضمانتنامه بانکی فقط برای نظام وظفیه است؟
    یا اینکه تضمینی است برای اینکه پس از اتمام تحصیلات برمی گردیم. ایران مبلغش چقدر است؟!
    همانظوری که تو پست های قبلی هست 15 میلیونه . و تنها برای نظام وظیفه است و اگر بر نگشتنید وثیقه اجرا گذاشته می شه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهیلات بانک های مختلف درازای وثیقه ملکی-پول نقد و ... به منظور اخذ ضمانت نامه

سلام

من متوجه نشدم یعنی که 15 میلیون رو بر نمی دارند اگر برنگردیم تا چند سال دیگر ؟؟؟؟
    و بهش سود هم تعلق می گیره؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

سلام دوستان ! من مي تونم از بانك سينا - ملت - پاسارگاد - پارسيان با سفته ضمانت نامه بگيرم !

از بانك مسكن هم چون ازشون وام گرفتيم و ارزش ملك بيشتر از وامه ، فكر كنم بتونم رو سند ضمانت نامه بگيرم!

نظر - انتقاد و پيشنهاد كه برم دنبال كدوم !‌ كارمزد هارو اطلاع داريد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)