صفحه 23 از 63 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

پیش فرض پاسخ : تسهیلات بانک های مختلف درازای وثیقه ملکی-پول نقد و ... به منظور اخذ ضمانت نامه

دوستان یک نمونه از نامه ای رو که نظام وظیفه به بانک می زنه و ضمانت نامه باید مثل اون باشه، کسی داره لطف کنه برای من بفرسته؟؟

چون من می خوام قبل از اومدن به تهران از شهرستان اقدام کنم. در ضمن برای مستر یک ساله در انگلیس، که دیگه ضمانت نامۀ سه ساله نمی خوان. می خوان؟؟

پیش فرض پاسخ : تسهیلات بانک های مختلف درازای وثیقه ملکی-پول نقد و ... به منظور اخذ ضمانت نامه

بچه ها تاریخ سررسید ضمانت نامه من 3 روز قبل از تاریخی هست که روی نامه نوشته یعنی باید 15/03/90 باشه که 12/03/90 هست این مشکلی ایجاد میکنه؟من شهرستانم جواب بدین ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانتنامه بانکی

سلام من خیلی گشتم نظام وظیفه هم رفتم اما به جواب نرسیدم
    میشه یکی کمکم کنه ؟؟
    من دانشجوی کاردانی به ارشناسیم واسه یک هفته میخوام برم ارمنستان تفریحی
    باید چیکار کنم؟حتما باید 15 ملیون نقد بزارم ؟ ضمانت بانکی با سفته نمیشه ؟ باید رو حساب خودم باشه ؟
    چقدر طول میکشه؟
    در ضمن من پاسپورت دارم و اعتبار داره حالا چجوری میشه وقتی پاسپورت دارم اما تا 85 بیشتر اجازه خروج نداشتم
    ؟؟
    ممنون میشم یکی راهنمایی دقیق بکنه
    در ضمن من سند هم ندارم
    اما 1.5 را میتونم بزارم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanpj نمایش پست ها
    سلام من خیلی گشتم نظام وظیفه هم رفتم اما به جواب نرسیدم
    میشه یکی کمکم کنه ؟؟
    من دانشجوی کاردانی به ارشناسیم واسه یک هفته میخوام برم ارمنستان تفریحی
    باید چیکار کنم؟حتما باید 15 ملیون نقد بزارم ؟ ضمانت بانکی با سفته نمیشه ؟ باید رو حساب خودم باشه ؟
    چقدر طول میکشه؟
    در ضمن من پاسپورت دارم و اعتبار داره حالا چجوری میشه وقتی پاسپورت دارم اما تا 85 بیشتر اجازه خروج نداشتم
    ؟؟
    ممنون میشم یکی راهنمایی دقیق بکنه
    در ضمن من سند هم ندارم
    اما 1.5 را میتونم بزارم
    شرمنده ام که نا امیدتون میکنم.... اما متاسفانه فک نکنم اصلا بتونی بری!!

دانشجوی مشمول تنها برای زیارت، تحصیل و امتحان دادن میتونه از کشور خارج بشه.... و لا غیر!!
    نمیدونم چطور بهت نگفتن تفریحی نمیتونی بری....
    اما میتونی یه گواهی امتحان GRE جور کنی و بری.... برای اون کار مبلغ ضمانت نامه 5 میلیون هست و مدت خروج یک ماه...

در ضمن تمام اینها تو فروم گفته شده قبلا... چون تازه شروع به کار کردی جواب دادم ، سعی کن اول سرچ کنی بعد پرسی
    موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    شرمنده ام که نا امیدتون میکنم.... اما متاسفانه فک نکنم اصلا بتونی بری!!

دانشجوی مشمول تنها برای زیارت، تحصیل و امتحان دادن میتونه از کشور خارج بشه.... و لا غیر!!
    نمیدونم چطور بهت نگفتن تفریحی نمیتونی بری....
    اما میتونی یه گواهی امتحان GRE جور کنی و بری.... برای اون کار مبلغ ضمانت نامه 5 میلیون هست و مدت خروج یک ماه...

در ضمن تمام اینها تو فروم گفته شده قبلا... چون تازه شروع به کار کردی جواب دادم ، سعی کن اول سرچ کنی بعد پرسی
    موفق باشی
    آقا ممنون از راهنماییت
    اما من رفتم نظام وظیفه گفتن واسه سفر تفریحی تو تابستون میدیم اما من متوجه نشدم
    15 میلیون نقد میخوان یا ضمانت بانکی اگه ضمانت میخوان میشه سفته داد به بانک ؟ چجوریه کل کاراش

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanpj نمایش پست ها
    آقا ممنون از راهنماییت
    اما من رفتم نظام وظیفه گفتن واسه سفر تفریحی تو تابستون میدیم اما من متوجه نشدم
    15 میلیون نقد میخوان یا ضمانت بانکی اگه ضمانت میخوان میشه سفته داد به بانک ؟ چجوریه کل کاراش
    دوست عزیز از قرار معلوم امسال دارند این کار رو می کنند.یعنی برای سفر های تفریحی هم اجازه خروج می دن.به هر حال سوالی که در مورد مراحل وثیقه پرسیدی در قسمت های مختلف فروم سربازی مطرح شدن و باید بگردی جوابتو از انجمن مربوطه پیدا کنی عزیزم.
    سر نخ هم اینکه هم میتونی نقد بدی هم می تونی ضمانت بدی...موفق باشی.
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

سلا بچه ها آقا اين مهلت دو هفته اي كه نظام وظيفه براي آوردن ضمانت نامه بانكي داده چقدر جديه؟ يعني بعد دو هفته را قبول نمي كنن؟

Junior Member

سلام
    دوستان من تاپیکو گشتم ولی نظرات دوستان در مورد چک تضمینی متفاوت بود میشه یکی از دوستان لطف کنه و بگه به بانک میشه چک کارمندی تضمینی داد و ضمانت بانکی بده یا نه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer_20 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تاپیکو گشتم ولی نظرات دوستان در مورد چک تضمینی متفاوت بود میشه یکی از دوستان لطف کنه و بگه به بانک میشه چک کارمندی تضمینی داد و ضمانت بانکی بده یا نه؟
    ممنون
    دوست عزیز، در مورد گرفتن ضمانت نامه از بانک، شما با بانک طرف هستید که بانک ها طبق چارت قانونی خودشون، می تونن با شما کنار بیان که بستگی به رئیس بانک و میزان آشنایی ایشون با شما و اعتبار شما در بانک داره.

پس بهترین پاسخ رو در مورد سئوالتون رئیس بانک می تونه به شما بده.
    من بندۀ آن دمم که ساقی گوید ................ یک جام دگر بگیر و من نتوانم

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

دیروز دوست من رفته بوده نظام وظیفه واسه گذاشتن وثیقه بهش گفتن دیگه ضمانت نامه قبول نمی کنن !!!!!!!!!! فقط پول نقد توی بانک کشاورزی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کسی خبری داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)