صفحه 26 از 63 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

دوستان عزیز. کسی اینجا نمونه فرم این ضمانت نامه بانکی رو داره که باید برای ودیعه اقدام کرد از طریقش؟؟؟ وللا ما یه رئیس بانک اشنا داریم نمیدونم چرا گفته نمونه فرمشو در یار تا کارتو بکنم. من نمیدونم مگه فرق داره این فرم با سایر ضمانت امه هاا. از qwerty123456 عزیز هم عذر خواهی میکنم اگر باز پستمون بی جا بود و مجبوره حذفش کنه. ولی تا قبله اینکه حذف شه یه خیری پیدا شه یه نمونه فرم بهم نشون بده یا بگه که لااقل این فرم فرم مخصوصیه و فرق داره یا خیر ؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zeos نمایش پست ها
    دوستان عزیز. کسی اینجا نمونه فرم این ضمانت نامه بانکی رو داره که باید برای ودیعه اقدام کرد از طریقش؟؟؟ وللا ما یه رئیس بانک اشنا داریم نمیدونم چرا گفته نمونه فرمشو در یار تا کارتو بکنم. من نمیدونم مگه فرق داره این فرم با سایر ضمانت امه هاا. از qwerty123456 عزیز هم عذر خواهی میکنم اگر باز پستمون بی جا بود و مجبوره حذفش کنه. ولی تا قبله اینکه حذف شه یه خیری پیدا شه یه نمونه فرم بهم نشون بده یا بگه که لااقل این فرم فرم مخصوصیه و فرق داره یا خیر ؟
    دوست عزیز لطفاً قوانین سایت را رعایت فرمایید
    IMG_7578.jpg
    ویرایش توسط qwerty123456 : January 22nd, 2011 در ساعت 08:50 PM
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    دوست عزیز هرجا پست خلاف بشه مطابق قوانین برخورد میکنم و هرجا پست مفیدی باشه، میذارم بمونه و به کاربر امتیاز میدم.
    IMG_7578.jpg
    اینجا تشکر نداره وگرنه حتماازت هزارتا تشکر میکردم. خیلی کمکم کردی qwerty123456 عزیز.

فقط یه سوال دیگه. ایا شما میدونی که برای مقطع فوق لیسانس چند وقته ازم ضمانت میگیرن؟ دو سال سه سال؟ و اینکه من که تهران نیستم ایا این متن رو از بانک خودم همینجا تهیه کنم(یعنی متن رو کپی کنم) با همین متن درست هست یا نه حتما باید همین متن رو نظام وظیفه بهم بده بعد من به بانک نشون بدم؟ سخته بین تهران مشهد هی واسه یه ضمانت نامه پرواز کنیم.و از طرفی بیست روز بیشتر وقت ندارم تا اعزام.
    بازم ممنون ازت

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zeos نمایش پست ها
    اینجا تشکر نداره وگرنه حتماازت هزارتا تشکر میکردم. خیلی کمکم کردی qwerty123456 عزیز.

فقط یه سوال دیگه. ایا شما میدونی که برای مقطع فوق لیسانس چند وقته ازم ضمانت میگیرن؟ دو سال سه سال؟ و اینکه من که تهران نیستم ایا این متن رو از بانک خودم همینجا تهیه کنم(یعنی متن رو کپی کنم) با همین متن درست هست یا نه حتما باید همین متن رو نظام وظیفه بهم بده بعد من به بانک نشون بدم؟ سخته بین تهران مشهد هی واسه یه ضمانت نامه پرواز کنیم.و از طرفی بیست روز بیشتر وقت ندارم تا اعزام.
    بازم ممنون ازت
    برای فوق لیسانس خود نظام وظیفه معافیت 4 ساله میده.
    این یه کاغذ بی ارزش هستش، فقط جهت اطلاع بانک هست که کارمندش از روی این نامه تایپ کنه. باید بیای از نظام وظیفه معرفی نامه + این کاغذ رو بگیری،
    گفتم باید چندروزی سختی بکشی.

ضمناً اینهم کاغذ معرفی نامه هستش، گرچه ارزش نداره ولی گفتم بذارم شاید بدردتون خورد.

فایل پیوست 3931
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط qwerty123456 : January 22nd, 2011 در ساعت 08:51 PM
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

دوستانی که میگن فقط سفته دادن +1.5 نقد +300.000 تومان کارمزد که اگه این باشه که عالیه؟
    دوستان خب بگید اسم بانک ها رو هم ما هم بریم سراغشون. من سامان رفتم + صادرات حاضر نشدن با سفته ضمانت نامه بدن.
    فقط یکیشون گفت حاضره 10 میلیون نقد بگیره +7.5 میلیون سفته!!!!!!!!!!!!!!!!!! این نامردیه ؟! چرا شهب بانک ها اینقدر با هم تفاوت دارن؟!

دوستانیه کمکی بکنید مشکل ما هم حل بشه . اسم بانکها را بگید.................ممنون
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها
    دوستانی که میگن فقط سفته دادن +1.5 نقد +300.000 تومان کارمزد که اگه این باشه که عالیه؟
    دوستان خب بگید اسم بانک ها رو هم ما هم بریم سراغشون. من سامان رفتم + صادرات حاضر نشدن با سفته ضمانت نامه بدن.
    فقط یکیشون گفت حاضره 10 میلیون نقد بگیره +7.5 میلیون سفته!!!!!!!!!!!!!!!!!! این نامردیه ؟! چرا شهب بانک ها اینقدر با هم تفاوت دارن؟!

دوستانیه کمکی بکنید مشکل ما هم حل بشه . اسم بانکها را بگید.................ممنون
    پست 251 همین تاپیک رو مطالعه بفرمایدد متوجه میشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها

من تا اونجایی که دیدم، هر یک از دوستان از بانک های مختلف تونستن بگیرن، پس معنیش این هست که همه ی بانک ها اینجور گزینه ای رو دارن ولی معمولا باید با کسی توی اون بانک آشنا باشین تا بهتون بدن. شرایطش هم همونه که گقتن، 18 تومن سفته به اضافه 10% و کارمزد. من خودم شهرستان از بانک ملی گرفتم. رییس بانک یه کم آشنا بود، با این وجود 3 تا ضامن معتبر از من خواستن که توی بانک حساب داشته باشن، کلی هم با اینور اونور مکاتبه کردن تا بهم دادن. باید بانک های زیادی رو بری سر بزنی و بپرسی. فقط در جریان باش که این جور ضمانتنامه رو فقط تا یک سال اعتبار دارن و باید هر سال تمدید بشن.
    when it's your turn, don't doubt, do it.

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

دوستان ضمانتنامه موسسه مالی و اعتباری قوامین قبول هست؟
    کسی قبلا گذاشته؟
    (اخه بانک نیست میگم)
    نکته : این موسسه اصلا برای ناجا هستش!
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    New Jersey Institute of Technology

پیش فرض پاسخ : ضمانتنامه بانکی

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    بالاخره من ضمانتنامه رو گرفتم. با ده درصد نقد، هجدهتومن سفته (که باید 15 تومن بود) و حدود سیصد تومن کارمزد. از بانک ملت. ده درصد نقدر حداقلشه و کمتر از اون رو قبول نمی کنن (اگه اول بهتون نگفتن فکر نکنید که نمیخان!)
    از کدوم شعبه ؟ تو بانک قبلا حساب داشتی ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    New Jersey Institute of Technology

پیش فرض پاسخ : ضمانتنامه بانکی

من یک سوال اساسی دارم، برای گرفتن ضمانت نامه اول باید نامه پزیرشو ببریم وزارت علوم ؟ یعنی تا پزیرشمون نیومده نمیتونیم واسه پاسپورت اقدام کنیم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)