صفحه 42 از 63 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Haaaadi نمایش پست ها
    ممنون فقط نمی دونید شرایط ضامن ها چیه؟ یعنی چه جور افرادی باید ضامن بشن؟
    همه ی این ها رو بانک - مشخصَن رئیس شعبه - تعیین می کنه. اغلب به کارمندان دولت یا افرادی که درآمدهای خوب و پایدار دارند راحت تر اعتماد می کنند.

Junior Member

ببخشید میشه یک نفر توضیح بده قضیه این سپرده بیش از 2 ماه چیه؟

مگه نظام وظیفه ضمانت بانکی نمی خواد؟ دیگه چه کاری داره بانک چه جوری این ضمانت رو داده؟ تازه اصلا مگه تو نظام وظیفه کپی سپرده رو هم می خوان؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط edenward نمایش پست ها
    ببخشید میشه یک نفر توضیح بده قضیه این سپرده بیش از 2 ماه چیه؟

مگه نظام وظیفه ضمانت بانکی نمی خواد؟ دیگه چه کاری داره بانک چه جوری این ضمانت رو داده؟ تازه اصلا مگه تو نظام وظیفه کپی سپرده رو هم می خوان؟
    بله این حرف شما کاملن درسته ونظام وظیفه کار بسیار نامربوطی می کنه. یه قانون نانوشته است که سر خود دارن انجام میدن. متأسفانه کسی زورش نمیرسه مجبورشون کنه از این کارها دست بردارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    با عرض پوزش شما اشتباه به این دوستمون جواب دادین . من خودم 3 روز پیش نظام وظیفه بودم. شما اگر بخواین در قبال پول نقد ( سپرده بلند مدت ) ( 15 + 1.5 ملیون ) از بانک ضمانت نامه بگیرین ، حتماً باید از تاریخی که سپرده رو میذارید و حساب رو باز می کنید 2 ماه گذشته باشه. اونجا کپی سپرده ها رو ازتون میخوان تا تاریخ افتتاح سپرده رو چک کنن. پس اگر سپرده بلند مدت تازه میخواین باز کنین از فکر ضمانت نامه در قبال سپرده بلند مدت بیاین بیرون.
    بچه ها از همتون این کپی سپرده ها رو بره چک کردن تاریخ افتتاح حساب خواستن یا مثل بقیه چیزا یه مورد سلیقه ای؟ چون ظاهرا تو اون نامه ای که بره بانک میدن صحبتی از تاریخ افتتاخ سپرده نشده؟ کسایی که کارو انجام دادن لطفا تجربشونو بگن.

Junior Member

سلام
    من هم امروز نظام وظیفه بودم و این مورد دوماه رو به من هم گفت که اصولا غیر ممکن ه..چون امکان سند و سفته گزاشتن ندارم، برنامه ریخته بودم که پول نقد بزارم و سودش رو بگیرم
    خواهش میکنم اگه دوستانی تجربه ی این موضوع رو دارند راهنمایی کنند
    ممنون

Member

سلام دوستان من چندتا سوال داشتم
    اول اینکه من بدون اینکه برم وزارت علوم و بعدش نظام وظیفه نامه معرفی به بانکو بگیرم میشه ایم متن ضمانت نامه رو که دوستان گذاشتند، ببرم بانکو بعد نظام وظیفه؟ تو این مراجعه میشه همزمان نامه از وزارت علومم بگیرک ببرم؟
    دوم اینکه اون نامه ای که بانک مینویسه و توضیح میده که ضمانت نامه بابت چی صادر شده( سند، سفته، پول تو حساب بلوکه شده) رو لازمه به نظام وظیفه نشون بدیم؟
    متن نمیخوام پول و سند بزارم احتمالا یا چک یا سفته، توی نظام وظیفه مورد داره بفهمن پول نذاشتم؟
    ممنون مشیم کمک کنید این دو زاری مارو بیفته

سلام دوستان عزیز یه سوال فوری برام پیش اومده کسایی که تجربه مشابه دارن خواهش می کنم راهنمایی کنن: من بانک ضمانت در قبال سفته بم میده اما میگه فقط تو فرمت فرم خودمون نه تو فرمی که نظام وظیفه داده پر کنم کسی هست همچین تجربه ای داشته باشه؟، نظام وظیفه قبول می کنه به نظرتون؟ اگه قبول نکرد راهی هست؟
    ویرایش توسط alikhodai : July 24th, 2012 در ساعت 01:55 PM

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    اول اینکه من بدون اینکه برم وزارت علوم و بعدش نظام وظیفه نامه معرفی به بانکو بگیرم میشه ایم متن ضمانت نامه رو که دوستان گذاشتند، ببرم بانکو بعد نظام وظیفه؟ تو این مراجعه میشه همزمان نامه از وزارت علومم بگیرک ببرم؟
    دوم اینکه اون نامه ای که بانک مینویسه و توضیح میده که ضمانت نامه بابت چی صادر شده( سند، سفته، پول تو حساب بلوکه شده) رو لازمه به نظام وظیفه نشون بدیم؟
    متن نمیخوام پول و سند بزارم احتمالا یا چک یا سفته، توی نظام وظیفه مورد داره بفهمن پول نذاشتم؟
    شما نمیشه اول به بانک بگید ضمانت بده بعد کارای وظیفه رو شروع کنید چون در نامه ی ضمانت شماره ی نامه ای که نظام وظیفه داده باید قید بشه.
    نه، اتفاقن اونو واسه این می خوان که مطمئن شن شما پول نقد نذاشتید، در غیر این صورت اونا می خوان که شما پولتونو در حساب خودشتون بذارید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhodai نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز یه سوال فوری برام پیش اومده کسایی که تجربه مشابه دارن خواهش می کنم راهنمایی کنن: من بانک ضمانت در قبال سفته بم میده اما میگه فقط تو فرمت فرم خودمون نه تو فرمی که نظام وظیفه داده پر کنم کسی هست همچین تجربه ای داشته باشه؟، نظام وظیفه قبول می کنه به نظرتون؟ اگه قبول نکرد راهی هست؟
    تا حد ممکن به بانک فشار بیارید، نظام وظیفه خیلی اینو سخت میگیره ولی من در این فروم دیدم تک و توک بودن که با خواهش و تمنا ازشون قبول کردند فرمت بانک رو.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    سلام

مورد اول رو بچه ها توضیح دادن.

در مورد اون نامه باید بگم من اخیرا با سفته ضمانتنامه گرفتم و بردم نظام وظیفه در حالی که اون نامه رو نداشتم و موقع گرفتن نامه به بانک، سربازه که ازم پرسیده بود با چی می خوای ضمانتنامه بگیری بهش گفته بودم با سفته و این چیزا. سرباز امور مالی گفت پس نامه کو، گفتم بانک گفته باید ن و درخواست بده، چون تو اون درخواستشون ننوشته همچین چیزی رو ما هم این نامه رو صادر نمی کنیم. بگین یه نامه ن و بده که ما پیوست اون بگیم این ضمانتنامه در قبال چی صادر شده. من اینارو به اون سربازه گفتم، اونم یه زنگ به بالاسریش زد و اون اوکی داد و همه چی حل شد. بانک تو شهرستان بود (یعنی دسترسیش سخت بود). منظور اینکه در کل می شه که نامه رو نخوان، ولی به شانستون بستگی داره.

اما در کل هم مشکلی پیش نمیاد اگه بفهمن سفته گذاشتی، فوقش اون نامه رو از بانک می گیری میدی ن و همه چی تمومه. سعی کن همون سفته رو بذاری خیلی بهتره!

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)