صفحه 46 از 63 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

پیش فرض پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.hidaji نمایش پست ها
    منظورتون رو نفهمیدم. می خواین از ضامنتون تعهد رسمی بگیرین که حتما ضامنتون بشه؟ مگه بهش اطمینان ندارین؟! مگه فرار می کنه؟! این تعهد رسمی فقط بین شما و ضامنتون هست و به کس دیگه ای ربط نداره، یعنی با داشتن اون نمی تونید از بانک ضمانتنامه بگیرین. شما پذیرش بگیر، بقیه کاراش حل می شه!
    مرسی از جوابت آقا هومن!
    بله چون کسی که قراره برای من ضمانت بگیره دایم نظرش تغییر می کنه و من هم نمی خواهم که با زحمت از جایی پذیرش بگیرم و آن شخص دوباره منصرف بشه! به همین خاطر می خوام از الان اطمینان داشته باشم و خیالم راحت باشه. به نظر خودم بهترین کار اینه که تعهد رسمی از او بگیرم. شما نظر دیگه ای دارید؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط TruthIsBeauty نمایش پست ها
    مرسی از جوابت آقا هومن!
    بله چون کسی که قراره برای من ضمانت بگیره دایم نظرش تغییر می کنه و من هم نمی خواهم که با زحمت از جایی پذیرش بگیرم و آن شخص دوباره منصرف بشه! به همین خاطر می خوام از الان اطمینان داشته باشم و خیالم راحت باشه. به نظر خودم بهترین کار اینه که تعهد رسمی از او بگیرم. شما نظر دیگه ای دارید؟
    خواهش می کنم!

والا من در این مورد نظری ندارم. مورد شما خیلی خاص هستش! شما می خوای تعهد رسمی بگیری ازش که بعدا اگه نظرش عوض شد بری ازش شکایت کنی یعنی؟! خیلی جالب میشه!

موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Shiraz University - AI

سلام دوستان
    برای گرفتن وثیقه کدوم یکی از راه های زیر سریع تر به نتیجه می سه؟
    1.سفته
    2. پنج میلیون توی بانک
    3.سند ملکی

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

دوستان تو رو خدا اگه کسی بانکی رو میشناسه که سفته قبول میکنن بگه شیرینی هم میدم 3 تا ضامن هم دارم خییییییییلی مهمه واسم مرسی

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsabadami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای گرفتن وثیقه کدوم یکی از راه های زیر سریع تر به نتیجه می سه؟
    1.سفته
    2. پنج میلیون توی بانک
    3.سند ملکی
    سلام
    1- من دیگه بانکی رو نمیشناسم که سفته قبول کنه. ولی اگه پیدا کردید زود جواب میده
    2- خیلی زود ضمانت نامه رو صادر میکنن فقط باید مابقی پول رو هم به حسا بریزید.
    3- خیلی دردسر داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    دوستان تو رو خدا اگه کسی بانکی رو میشناسه که سفته قبول میکنن بگه شیرینی هم میدم 3 تا ضامن هم دارم خییییییییلی مهمه واسم مرسی
    ببینید من خودم یه بانک پیدا کردم که این کار رو برام انجام دادن اما فقط و فقط رو حساب آشنایی. قانون جدیدی اومده که بانک ها فقط با وجه نقد ضمانت نامه بدن. اما شما نامید نشید و حتما آشنا پیدا کنید. در نهایت اگر نشد من شنیدم بانک ملت به ازای 5میلیون نقد و 10 میلیون سفته هم ضمانت نامه میده. موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad12345 نمایش پست ها
    کلا اسمه هممه بانک هایی که میشه توش وثیقه بزاریم و میخوام شاید بشه یه اشنایی پیدا کنم
    معمولا بانک های خصوصی به ازای سفته به شما ضمانت نامه نمیدن چون من خودم حتی با آشنا هم نتونستم این کار رو بکنم. اما بانک های دولتی با این موضوع مثل گرفتن وام برخورد میکنن و اگر آشنا داشته باشید امکان پذیر هست. بانک ملی و ملت خوب هستند. بخصوص ملت که با 5میلیون پول+10 میلیون سفته کار رو انجام میده.

سلام. یک سوال دارم ، ممنون میشم راهنماییم کنین. من فارغ التحصیلم و می خوام برای امتحان تافل برم ترکیه، برا همین خروج موفت می خوام بگیرم. دیروز رفتم نظام وظیفه تهران (میدون سپاه)، بهم گقتن برای گرفتن نامه برا بانک باید بری نظام وظیفه مرکز استان شهر خودت. آیا روال کار اینظوریه؟ یعنی باید برم شهرستان؟ یا اون بهم اشتباهی گفته؟ اگه سریعتر جوال لدین ممنون میشم، چون امشب می خوام برم شهرستان

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_mozaffari نمایش پست ها
    سلام. یک سوال دارم ، ممنون میشم راهنماییم کنین. من فارغ التحصیلم و می خوام برای امتحان تافل برم ترکیه، برا همین خروج موفت می خوام بگیرم. دیروز رفتم نظام وظیفه تهران (میدون سپاه)، بهم گقتن برای گرفتن نامه برا بانک باید بری نظام وظیفه مرکز استان شهر خودت. آیا روال کار اینظوریه؟ یعنی باید برم شهرستان؟ یا اون بهم اشتباهی گفته؟ اگه سریعتر جوال لدین ممنون میشم، چون امشب می خوام برم شهرستان
    روال کار همینه و اصولا برای تمامی کارها باید به نظام وظیفه شهر خودتون مراجعه کنید. مراجعه به سازمان وظیفه تهران برای مواردی به درد میخوره که نامه داشته باشید خطاب به همون سازمان و سایر کارهاتون رو از شهر خودتون باید پیگیری کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering

دوستان توصیه میکنم که اثلا بانک پارسیان نرید برای گرفتن ضمانتنامه .
    چون اولا اینکه برای من که ضمانتنامه 4 ساله میخاستم روزی حدود 360 تومن ازتون برای ضمانتنامه پول میگیره که حدودا شد 450 هزار تومن و بعدش 1.5 ملیون هم پول جاریتو را بلوکه میکنه برای هزینه های احتمالی. (من که نفهمیدم کدوم هزینه ها)
    این ها یه طرف 15 ملیون هم که سپرده هم هست را هم که جای خود داره و بلوکه میشه
    خسته ام خسته ,,, خسته از شروعی که پایانی نا معلوم دارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)