صفحه 48 از 63 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

پیش فرض پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

دوستان سوالی داشتم اینکه من چه جوری میتونم وثیقه ای که میزارم به صورت سفته باشه و ضمانت بانکی رو بگیرم؟؟؟ چون واقعیتش نه 15 میلیون پول دارم و نه سند خونه!!!!!!!!!!!!!! :-((( ممنون میشم کسی کمکم کنه و راهی بهم نشون بده!!! داره برام خیلی هم دیر میشه!! :-(

من یه آشنا پیدا کردم که میتونه برام ضمانتنامه جور کنه و میگه که میتونم در ازای چک تضمین ضمانتنامه رو از بانک بگیرم. حالا سوال من اینه که نظام وظیفه ضمانتنامه در قبال چک تضمین رو قبول میکنه یا باید حتما سفته یا پول نقد باشه؟
    لطفا اگر کسی اطلاعی داره پاسخ بده چون یه کم کارم عجله ای شده.
    پیشاپیش ممنون

دوستان لطفا سریعا کمک کنید.
    من از یکی از دانشگاه های اروپایی فولی فاند گرفتم الان درگیر کارهای نظام وظیفه هستم اصلا هم تو باغ نیستم که چی به چیه لطفا راهنمایی کنین
    به جای این که ۱۵ میلیون پول نقد بلوکه کنم میتونم سند مغازه سرقفلی ببرم ؟ شرایطش چیه باید چیکار کنم باید برم بانک ؟برم مالکیت سند رو تو درفترخونه تغییر بدم ؟ چند روز طول میکشه ؟
    کلا چیکار باید بکنم
    لطفا راهنمایی کنید باید زودی از کشور خارج بشم چون بهم ددلاین دادن
    مرسی از همگی

ویرایش توسط daniyal_arj : April 17th, 2013 در ساعت 07:21 PM

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali66 نمایش پست ها
    من یه آشنا پیدا کردم که میتونه برام ضمانتنامه جور کنه و میگه که میتونم در ازای چک تضمین ضمانتنامه رو از بانک بگیرم. حالا سوال من اینه که نظام وظیفه ضمانتنامه در قبال چک تضمین رو قبول میکنه یا باید حتما سفته یا پول نقد باشه؟
    لطفا اگر کسی اطلاعی داره پاسخ بده چون یه کم کارم عجله ای شده.
    پیشاپیش ممنون
    ضمانتنامه اعتبارش به این که در قبال چی صادر شده بستگی نداره، نظام وظیفه از این که کسی پول نقد داشته باشه و در بانکی غیر از بانک بغل دستشون (کشاورزی شعبه ی نظام وظیفه!) بذاره ناراحت می شه؛ اگه غیر از این باشه دیگه براش فرقی نمی کنه که بانک در برابر سفته ضمانت کرده یا سند یا چک یا ماچ یا ...
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadmehri نمایش پست ها
    دوستان لطفا سریعا کمک کنید.
    من از یکی از دانشگاه های اروپایی فولی فاند گرفتم الان درگیر کارهای نظام وظیفه هستم اصلا هم تو باغ نیستم که چی به چیه لطفا راهنمایی کنین
    به جای این که ۱۵ میلیون پول نقد بلوکه کنم میتونم سند مغازه سرقفلی ببرم ؟ شرایطش چیه باید چیکار کنم باید برم بانک ؟برم مالکیت سند رو تو درفترخونه تغییر بدم ؟ چند روز طول میکشه ؟
    کلا چیکار باید بکنم
    لطفا راهنمایی کنید باید زودی از کشور خارج بشم چون بهم ددلاین دادن
    مرسی از همگی

تا جایی که من می دونم سند گذاشتن سخته، باید برید نظام وظیفه بعد کارشناس تعیین ارزش ملک باید بیاد، استعلام عوارض شهرداری می خواد و بعد که این ها انجام شد باید یه روز تعیین کنید که نماینده اشون رو بفرستند محضر شما هم حاضر باشید و اون جا سند ملک رو ترهین کنید به نظام وظیفه، زیاد طول می کشه. اگر عجله دارید، 15 میلیون فراهم کنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

بچه ها من دیگه دارم دیوونه میشم لطفا راهنمایی کنید
    میشه من سند یه مغازه سرقفلی رو ببرم نظام وظیفه سند بدم بهشون بگم تا من برمیگردم این مال شما اجازه خروج به من بدید
    همچین آپشنی وجود داره؟ نیاز به دفترخونه و بانک و ... نیست دیگه !؟
    مرسی از کمکتون دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    تا جایی که من می دونم سند گذاشتن سخته، باید برید نظام وظیفه بعد کارشناس تعیین ارزش ملک باید بیاد، استعلام عوارض شهرداری می خواد و بعد که این ها انجام شد باید یه روز تعیین کنید که نماینده اشون رو بفرستند محضر شما هم حاضر باشید و اون جا سند ملک رو ترهین کنید به نظام وظیفه، زیاد طول می کشه. اگر عجله دارید، 15 میلیون فراهم کنید.
    بچه ها ببخشید از سوالم من یکم نا آشنا هستم. چرا ما باید 15 میلیون را بلاک کنیم؟ منظورم اینه که من برای امتحان آیلتس می خواستم برم ترکیه این ها یه فیش بهم دادن 15 میلیون رو ریختم به حساب نظام وظیفه ی تو قوامین .. حالا بلاک کردن چه تفاوتی داره با این کار؟ سودش را می دهن تو این 4 سال دانشجوییمون؟ در ثانی آیا از حساب بلاک شده می شه BS گرفت ؟

کلا برای گذاشتن سند خونه، ملک تا چقدر باید ارزش داشته باشه؟ چه مراحلی داره؟

کسی شرایط بانک پارسیان برای گرفتن ضمانتنامه بانکی رو میدونه؟

Banned

بچه ها لطفا اگه کسی بانکیو تو تهران یا اصفهان میشناسه که ضمانت رو در قبال 15 میلیون نقد(دقیقا 15 میلیون) ، با متن ن. و. ، به مدت 3 یا 4 سال و با سود بانکی خوب میده معرفی کنه. قبلا بچه ها اقتصاد نوین شعبه شریف رو پیشنهاد کرده بودند.هنوز خوبه اون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)