صفحه 50 از 63 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam00 نمایش پست ها
    سلام
    من قبلا سند خونه گذاشتم و الان می خوام با ضمانت بانکی عوض کنم.
    ۱- اگر بانک ضمانت یک ساله بده هر سال باید بریم نطام وطیفه و تمدید کنیم؟ چون شهرستانیم خیلی سخته.
    ۲- مهمه حساب به نام کی باشه؟ حتما باید به نام صاحب سند باشه یا هر کی؟
    ۳- اگر بانکی می شناسید که از بقیه شرایطش بهتره لطفا معرفی کنید.
    ۴- حتما باید همون بانکی باشه که نامه صادر شده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    سلام
    1- خیر.خود بانک اتوماتیک تمدید میکنه.
    2-نه فکر نمیکنم.به نام هر کی میتونه باشه.
    3-تقریبا همه یه شرایط رو دارند.کشاورزی خود ن. و. هم بد نیست.
    4-دقیقا منظورتون رو نگرفتم ولی اگه اون نامه ای که ن .و . برای بانک میده آره باید همون بانک برین ولی میشه نامه رو عوض کرد.
    موفق باشی
    در مورد سوال 1 طبق شرایط ضمانت نامه بانکی مورد تایید نظام وظیفه، هر سال پیش از سررسید باید متقاضی اقدام به تمدید ضمانتنامه بکنه و کارمزد سالیانه را پرداخت کنه (این در مورد شرایطیست که شما فقط 10 درصد مبلغ رو نزد بانک به ودیعه می گذارید و بانک با همین ده درصد برای شما ضمانت نامه صادر میکنه). البته نیازی به گرفتن نامه از نظام وظیفه نیست اما ضمانتنامه جدید(در واقع تمدید ضمانتنامه) باید به نظام وظیفه تحویل داده بشه.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    در مورد سوال 1 طبق شرایط ضمانت نامه بانکی مورد تایید نظام وظیفه، هر سال پیش از سررسید باید متقاضی اقدام به تمدید ضمانتنامه بکنه و کارمزد سالیانه را پرداخت کنه (این در مورد شرایطیست که شما فقط 10 درصد مبلغ رو نزد بانک به ودیعه می گذارید و بانک با همین ده درصد برای شما ضمانت نامه صادر میکنه). البته نیازی به گرفتن نامه از نظام وظیفه نیست اما ضمانتنامه جدید(در واقع تمدید ضمانتنامه) باید به نظام وظیفه تحویل داده بشه.
    میشه منظورتون رو بیشتر توضیح بدید. یعنی ماهایی که 15 گذاشتیم که نمیخواد بریم برای تمدید. ؟ خود رییس بانک میگفت اگه کارمزد سال جدید که حدود 100 تومنه تو حسابت باشه ما برات اتومات تمدید میکنیم.اگه کشاورزی ن و بری که اصلا از همون اول برات 4- ساله صادر میکنه و کل کارمزدو یهو میگیره.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    میشه منظورتون رو بیشتر توضیح بدید. یعنی ماهایی که 15 گذاشتیم که نمیخواد بریم برای تمدید. ؟ خود رییس بانک میگفت اگه کارمزد سال جدید که حدود 100 تومنه تو حسابت باشه ما برات اتومات تمدید میکنیم.اگه کشاورزی ن و بری که اصلا از همون اول برات 4- ساله صادر میکنه و کل کارمزدو یهو میگیره.
    شما باید ببینید توی ضمانت نامتون چی نوشته. اگر یکساله باشه، شما باید برای تمدید و پرداخت کارمزد اقدام کنید و تمدیدنامه رو به نظام وظیفه تحویل بدید (بانک ملت اینطوری عمل میکنه) حالا شاید بانک شما تسهیلات تمدید اتوماتیک داشته باشه که مساله فرق می کنه باید از بانک بپرسید در این صورت.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

سلام
    ببخشید ضمانت نامه باید به نام کی باشه؟به نام بابا می شهکه باشه؟اون متن مخصوص رو از نظام وظیفه مشهد هم می شه گرفت؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    اگر کسی 11 ماه کسری خدمت از بنیاد نخبگان مسلح داشته باشه، باز هم ارزش وثیقه خروج معادل 15 میلیون میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

دوستان اگه وثیقه 15 نقدی بزاریم بعدا میشه عوضش کرد ؟
    چون من کارم عجله ای هس و ممکنه مجبور بشم از کسی قرض بگیرم و نقدی بزارم تا بعدا سر فرصت اگرشد ضمانت بانکی گیر بیارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

Unhappy پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhd نمایش پست ها
    دوستان اگه وثیقه 15 نقدی بزاریم بعدا میشه عوضش کرد ؟
    چون من کارم عجله ای هس و ممکنه مجبور بشم از کسی قرض بگیرم و نقدی بزارم تا بعدا سر فرصت اگرشد ضمانت بانکی گیر بیارم
    سلام،
    نه نمي شه چون منم كارم عجله اي بود پرسيدم كفتن نمي شه.ديگه مجبور شدم ديگه چاره اي نيست.

Senior Member smehdie آواتار ها

دوستان سلام
    من یه سالی هست ضمانتنامه گرفتم.9 مرداد پارسال. امروز 13 مرداده
    یادم رفت تمدید کنم. الان بدبخت شدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Canterbury

دوستان یه سوال
    الان من واسه دکترا معافیت 7 ساله دادن و توی فرم مسول نظام وظیفه نوشته تا 30/11/99 و از طرفی توی نامه معرفی به بانک هم نوشته تا تاریخ 27/12/99، حالا این فرم نمونه که به پیوست دادن تا به بانک بدیم قسمت تاریخ سررسید دقیقا باید چه تاریخی نوشته بشه؟
    یه سوال دیگه اینکه بانک میگه من ضمانت رو سالانه میدم (چون سفته قبول کرده) و هرسال قابل تمدید هست و اونجور که من خوندم نظان وظیفه یکساله رو قبول نمیکنه، ایا این درسته؟ دوستانی که تجربشو دارن لطفا پاسخ بدن.

ممنون

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط electrica نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    الان من واسه دکترا معافیت 7 ساله دادن و توی فرم مسول نظام وظیفه نوشته تا 30/11/99 و از طرفی توی نامه معرفی به بانک هم نوشته تا تاریخ 27/12/99، حالا این فرم نمونه که به پیوست دادن تا به بانک بدیم قسمت تاریخ سررسید دقیقا باید چه تاریخی نوشته بشه؟
    یه سوال دیگه اینکه بانک میگه من ضمانت رو سالانه میدم (چون سفته قبول کرده) و هرسال قابل تمدید هست و اونجور که من خوندم نظان وظیفه یکساله رو قبول نمیکنه، ایا این درسته؟ دوستانی که تجربشو دارن لطفا پاسخ بدن.

ممنون
    من پارسال که رفتم بانک ملی، ضمانت یه ساله داد که بردم نظام وظیفه و قبول هم کرد.حالا امسال روو نمیدونم.قبل اینکه یه سال بشه باید برین تمددیش کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)