صفحه 51 از 63 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

Member s.mahmoudi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUT- Mech Eng

پیش فرض پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

سلام
    من هنوز نامه فراغت از تحصیلم نیومده که برم نشا ثبتنام کنم و نامه نظام وظیفه به بانک رو بگیرم. سوالم اینه که میتونم برم کارای ضمانتنامه رو انجام بدم که بعدا کارم جلو بیفته؟
    کلاً گرفتن ضمانتنامه چقدر طول میکشه؟
    سایه ای از سر دیوار گذشت
    غمی افزود مرا بر غمـــــــــها

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mahmoudi نمایش پست ها
    سلام
    من هنوز نامه فراغت از تحصیلم نیومده که برم نشا ثبتنام کنم و نامه نظام وظیفه به بانک رو بگیرم. سوالم اینه که میتونم برم کارای ضمانتنامه رو انجام بدم که بعدا کارم جلو بیفته؟
    کلاً گرفتن ضمانتنامه چقدر طول میکشه؟
    دوست عزیز خیلی طول نمیکشه
    شما اگه قراره که ضمانتنامه بانکی بگیرین فقط حسابتون اکی باشه. یعنی توش پول باشه. بعدش که از نظام وظیفه نام بانک گرفتین، میرین بانک، اوناهم ضمانتنامه بهتون میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdie نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی طول نمیکشه
    شما اگه قراره که ضمانتنامه بانکی بگیرین فقط حسابتون اکی باشه. یعنی توش پول باشه. بعدش که از نظام وظیفه نام بانک گرفتین، میرین بانک، اوناهم ضمانتنامه بهتون میدن.
    البته بسته به بانکتون داره ملت 3، 4 روز طول میکشه تا کارای استعلام بانکی رو انجام بدن

Member
    رشته و دانشگاه
    Textile - NC State University

دوستان کسی جدیدا سفته به عنوان وثیقه گذاشته ؟ میشه بگین چقدر زمان میبره تا اینکه بانک ضمانت نامه رو بده بهتون ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meran71744 نمایش پست ها
    دوستان کسی جدیدا سفته به عنوان وثیقه گذاشته ؟ میشه بگین چقدر زمان میبره تا اینکه بانک ضمانت نامه رو بده بهتون ؟
    بستگی به بانک داره، بانکهای خصوصی حدودا نیم ساعت

سلام دوستان

نظام وظیفه شیراز میگه ما فقط نامه ضمانت نامه رو برای بانک توسعه تعاون و بانک قوامین بهت میدیم چون فقط با اونا قرارداد داریم
    هرچی هم اصرار میکنم که به بانک دیگه بدن قبول نمیکنن
    کسی تا حالا چنین مشکلی نداشته؟ (تهران یا شهرای دیگه)

سلام

یه سوال فوری و خیلی فوری...

نظام وظیفه تهران از من پرسید ضمانتنامه یکساله می یاری یا چند ساله...منم گفتم یکجا باشه...اونم نامه به بانک زد برای صدور ضمانتنامه تا سال 1400...بانک که رفتم یکساله به من ضمانتنامه داد ولی داخلش قید کرد که تا سال 1400 قابله تمدید هستش... از این جهت که بانک من شهرستان هستش، احتمال داره بخاطر که اینکه نظام وظیفه نامه صدور ضمانتنامه تا سال 1400 زده، منو دوباره برگردونن به بانک؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط e_am86 نمایش پست ها
    سلام

یه سوال فوری و خیلی فوری...

نظام وظیفه تهران از من پرسید ضمانتنامه یکساله می یاری یا چند ساله...منم گفتم یکجا باشه...اونم نامه به بانک زد برای صدور ضمانتنامه تا سال 1400...بانک که رفتم یکساله به من ضمانتنامه داد ولی داخلش قید کرد که تا سال 1400 قابله تمدید هستش... از این جهت که بانک من شهرستان هستش، احتمال داره بخاطر که اینکه نظام وظیفه نامه صدور ضمانتنامه تا سال 1400 زده، منو دوباره برگردونن به بانک؟
    هیچ ضمانتنامه ای نمیتونه برای بیشتر از 1 سال صادر بشه.
    تنها تفاوت بین ضمانت چندساله و یک‌ساله که نظام وظیفه اشاره کرده، در همون روند تمدید خودکار ضمانت هست. در نتیجه در مورد ضمانتنامه ای که شما داری اگه متنش مطابق متن نظام وظیفه باشه دیگه نباید مشکلی وجود داشته باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - امیرکبیر

دوستان من یه رییس شعبه خیلی اشنا تو بانک صادرات دارم. تو فرم هیچکی اسمی از بانک صادرات نبرده. یعنی این اشنای ما نمیتونه کار مارو راه بدازه؟! اونقدر هم پیشش اعتبار داریم که حتی بدون سفته حاضر بشه ضمانت بانکی بده.

سلام خدمت دوستان عزیز

من انشاالله اگر خدا بخواد برا Fall2014 پذیرش دارم ... الان دنبال کارهای نظام وظیفه و ... هستم ... باتوجه به اینکه از لحاظ مالی در شرایطی خوبی نیستم و امکان جور کردن سند خونه رو هم ندارم ... از شما عزیزان سوال داشتم که بجز 15 میلیون نقد چه راههایی برای گرفتن ضمانت بانکی هست؟ اگر امکان داره موردها رو با توجه به هزینه های احتمالی (کارمزد + تمدید سالیانه + میزان بلوک کردن اولیه )‌ توضیح بدید
    مرسی از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)