صفحه 53 از 63 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    این که خیلی بد شد .
    الان اگر پدرم توی بانکش یه سپرده ی 17 میلیونی بلند مدت داشته باشه نمیتونه با این حساب ضامن من بشه و سودش هم بره توی حسابش ؟ منظورم اینه که اصلا دست به پولش خورده نشه و از حساب بیرون نیاد تا ضرر نشه .
    یا اینکه پول باید بیاد توی حسابی به اسم خودم ؟
    همونطور که عرض کردم، تا جایی که اطلاع دارم باید حساب حتما به نام مشمول باشه.
    شما وقتی میری جایی وثیقه ات رو بسپاری باید حسابت به نام خودت و در همون جا باز شده باشه (حتی شعب دیگه همون بانک هم قبول نیست!) ولی شما باز هم به یکی از بانکهای عامل مراجعه کنید و بپرسید شاید راهی برای درگیر نشدن با این قانون وجود داشته باشه و بانک بتونه راهنمایی تون کنه. (در مورد بانک های عامل هم متاسفانه به جز بانک های دور میدون سپاه - عشرت آباد - تهران جای دیگه ای رو سراغ ندارم)

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    شما وقتی میری جایی وثیقه ات رو بسپاری باید حسابت به نام خودت و در همون جا باز شده باشه (حتی شعب دیگه همون بانک هم قبول نیست!) ولی شما باز هم به یکی از بانکهای عامل مراجعه کنید و بپرسید شاید راهی برای درگیر نشدن با این قانون وجود داشته باشه و بانک بتونه راهنمایی تون کنه. (در مورد بانک های عامل هم متاسفانه به جز بانک های دور میدون سپاه - عشرت آباد - تهران جای دیگه ای رو سراغ ندارم)
    خیلی ممنون بابت جوابتون
    من اصلا شیراز هستم . دوست من چیزهایی مثل ضمانتنامه ی محضری نمیشه ؟
    این سوال شاید احمقانه باشه ولی حالا همون حسابه نمیشه اسمش عوض کنه بانک , منظورم اینه که حساب بشه به اسم من ؟

Local Moderator

خیلی ممنون بابت جوابتون
    من اصلا شیراز هستم . دوست من چیزهایی مثل ضمانتنامه ی محضری نمیشه ؟
    این سوال شاید احمقانه باشه ولی حالا همون حسابه نمیشه اسمش عوض کنه بانک , منظورم اینه که حساب بشه به اسم من ؟
    خواهش میکنم،
    متاسفانه تو مسائل بانکی هیچ سررشته‌ای ندارم این چیزهایی هم که گفتم اتفاقاتی بود که یا تجربه کردم یا دوستان نزدیک تجربه کرده بودن (مثل تعویض حساب و غیره) رو همین حساب هم هست که میگم بهتره از بانک بپرسی چون واقعا ممکنه امکانش وجود داشته باشه و من بی‌اطلاع باشم. همچنان فکر میکنم تنها راه ممکن باز کردن حساب نزد بانک مورد نظر به نام خودت و انتقال مبلغ به این حساب باشه. ولی به حرف من اکتفا نکن و خودت حضوری از بانک پرس و جو کن.

برای دوستان که در آینده این پست رو میخونن .
    امروز رفتم بانک های مختلف گفتن در ازای سپرده هایی که تو اون بانک ها دارین به نام پدر , مادر یا هرکس دیگه ای میتونن ضمانتنامه صادر کنن و مشکلی نیست . لزومی نداره حتما پول در حساب خود شخص باشه .

Local Moderator

برای دوستان که در آینده این پست رو میخونن .
    امروز رفتم بانک های مختلف گفتن در ازای سپرده هایی که تو اون بانک ها دارین به نام پدر , مادر یا هرکس دیگه ای میتونن ضمانتنامه صادر کنن و مشکلی نیست . لزومی نداره حتما پول در حساب خود شخص باشه .
    خیلی ممنون که شرایط جدید رو بهمون اطلاع دادید. لطفا وقتی که وثیقه رو سپردید هم بهمون اطلاع بدین تا از این به بعد با اطمینان کامل و به صورت صحیح بتونیم دوستان رو راهنمایی کنیم.
    جهت تکمیل اطلاعات امکانش هست بفرمایید از کدوم بانک ها استعلام کردید؟

خیلی ممنون که شرایط جدید رو بهمون اطلاع دادید. لطفا وقتی که وثیقه رو سپردید هم بهمون اطلاع بدین تا از این به بعد با اطمینان کامل و به صورت صحیح بتونیم دوستان رو راهنمایی کنیم.
    جهت تکمیل اطلاعات امکانش هست بفرمایید از کدوم بانک ها استعلام کردید؟
    سلام دوستان
    روزی که من رفتم سوالمو تقریبا از اکثر بانک ها پرسیدم . بانک ملی ,سپه , تجارت , اقتصاد نوین , پاسارگاد و.... (یه خیابون هست توی شیراز که شعبه ی مرکزی اکثر بانک ها داخلشه )
    همهشون گفتم شما با هر سپرده ای که داخل بانک داشته باشید ضمانتنامه صادر میکنن و مشکلی نیست .
    من پدرم داخل بانک ملی سپرده داشت , اومد و به نام من تغییر داد . یعنی اسم حساب عوض شد به اسم من شد (این کا رو میتونید داخل خونواده بین پدر و مادر و فرزندان انجام بدید)
    ولی........
    امروز رفتم نظام وظیفه استان فارس گفتن ما هیچ نمونه ضمانت نامه ی بانکی قبول نمیکنیم . شما موظفید داخل این حساب که به نام بانک قوامین بود 15 میلیون بریزید . گفتن چون دوستان سال های پیش رفتن و برنگشتن دیگه نمیشه ضمانت نامه گذاشت !!!!!
    حتی موقعی که پرونده خریدم داخل پرونده از این نامه ها بود که نظام وظیفه با رییس بانک نامه مینوشت که به این آقا ضمانتنامه بدید و اسم بانک هم ظاهرا میشد قدیما همین جوری خودمون انتخاب کنیم . دوستاننم هم که قبلنا میرفتن سفر ظاهرا هر بانکی که خودشون میخواسته بوده .
    دوستان با توجه به اینکه اینجا ایرانه و اگر از دو نفر کارکن دولت یه سوال رو بپرسی جواب های متفاوتی میشنوی . دوستان آیا فقط با همین بانک قوامین باید کار کنیم ؟ بعد این نوشته به این حساب پول بریز . نمیشه توی بانک قوامین حساب باز کرد تا سود هم بگیریم ؟ وضعیت الان چه جوریه ؟
    الان کسی از دوستان ضمانتنامه گرفته برای نظام وظیفه و اونا هم قبول کرده باشن ؟من یه سپرده ی 5 ساله دارم توی بانک ملی و بانک هم قبلا بهم گفت ضمانتنامه صادر میکنه .

با تشکر

Local Moderator

سلام دوستان
    روزی که من رفتم سوالمو تقریبا از اکثر بانک ها پرسیدم . بانک ملی ,سپه , تجارت , اقتصاد نوین , پاسارگاد و.... (یه خیابون هست توی شیراز که شعبه ی مرکزی اکثر بانک ها داخلشه )
    همهشون گفتم شما با هر سپرده ای که داخل بانک داشته باشید ضمانتنامه صادر میکنن و مشکلی نیست .
    من پدرم داخل بانک ملی سپرده داشت , اومد و به نام من تغییر داد . یعنی اسم حساب عوض شد به اسم من شد (این کا رو میتونید داخل خونواده بین پدر و مادر و فرزندان انجام بدید)
    ولی........
    امروز رفتم نظام وظیفه استان فارس گفتن ما هیچ نمونه ضمانت نامه ی بانکی قبول نمیکنیم . شما موظفید داخل این حساب که به نام بانک قوامین بود 15 میلیون بریزید . گفتن چون دوستان سال های پیش رفتن و برنگشتن دیگه نمیشه ضمانت نامه گذاشت !!!!!
    حتی موقعی که پرونده خریدم داخل پرونده از این نامه ها بود که نظام وظیفه با رییس بانک نامه مینوشت که به این آقا ضمانتنامه بدید و اسم بانک هم ظاهرا میشد قدیما همین جوری خودمون انتخاب کنیم . دوستاننم هم که قبلنا میرفتن سفر ظاهرا هر بانکی که خودشون میخواسته بوده .
    دوستان با توجه به اینکه اینجا ایرانه و اگر از دو نفر کارکن دولت یه سوال رو بپرسی جواب های متفاوتی میشنوی . دوستان آیا فقط با همین بانک قوامین باید کار کنیم ؟ بعد این نوشته به این حساب پول بریز . نمیشه توی بانک قوامین حساب باز کرد تا سود هم بگیریم ؟ وضعیت الان چه جوریه ؟
    الان کسی از دوستان ضمانتنامه گرفته برای نظام وظیفه و اونا هم قبول کرده باشن ؟من یه سپرده ی 5 ساله دارم توی بانک ملی و بانک هم قبلا بهم گفت ضمانتنامه صادر میکنه .

با تشکر

تا جایی که تجربه ی دوستان رو در تهران دارم دنبال میکنم، بانک قوامین فقط یکی از انتخابهاست و کسی نمیتونه شما رو مجبور به انتخاب بانک قوامین کنه. ضمن اینکه پول باید در حساب شخصی خود شما بلوکه شده باشه و در مالکیت شما باشه، اصلا معنی نداره که بخواید پول رو به حساب نظام وظیفه واریز کنید. اون دوست عزیز اشتباه راهنمایی کرده.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - امیرکبیر

سلام دوستان
    ولی........

با تشکر
    اطلاعات اشتباهی به شما دادن. نظام وظیفه تهران هر بانکی رو قبول میکنه. "رفتن و برنگشتن" با گذاشتن پول در قوامین حل میشه ؟! وقتی شما ضمانت نامه بانکی میدید اون بانک موظف در صورت برنگشتن شما پول رو به نظام وظیفه بده و درگریاش برای بانکه نه نظام وظیفه برای همین هم هست که ضمانت نامه سخت صادر میشه و نظام وظیفه ایرادی از ضمانت نامه نمیگیره. شما بهتره یه سر بیاید امور مالی نظام وظیفه تهران و بهشون بگید که این مشکل رو دارید که نظام وظیفه شیراز همچین مساله ای رو گفته تا راهنماییتون کنن که چجوری توجیحشون کنید!

تا جایی که تجربه ی دوستان رو در تهران دارم دنبال میکنم، بانک قوامین فقط یکی از انتخابهاست و کسی نمیتونه شما رو مجبور به انتخاب بانک قوامین کنه. ضمن اینکه پول باید در حساب شخصی خود شما بلوکه شده باشه و در مالکیت شما باشه، اصلا معنی نداره که بخواید پول رو به حساب نظام وظیفه واریز کنید. اون دوست عزیز اشتباه راهنمایی کرده.
    سلام دوست من

والا من رفتم پرونده تشکیل دادم و این حرفو بهم زد . حتی یه سری برگه روی پروندم بود که نوشته بود نامه به رییس بانک به نظام وظیفه . ولی بسیار بد اخلاق بود گفت نمیشه دوستاتون رفتن بر نگشتن نمیشه .
    بعد یه نامه ای به این شرح بهم داد و مهرش کرد
    سلام علیکم
    لطفا مبلغ 15 میلیون به عنوان 15 میلیون از مشمول فوق اخذ و به شماره بانک قوامین شعبعی میدان سپاه واریز و نتیجه را اعلام کنید .

بهم گفت راه دیگه ای نیست .
    حالا دوستان من الا وسط امتحانام هستم و این پاسپورت هم خیلی واجبه . نمیتونم بیام تهران. تلفنی ندارن که جوابگو باشه ؟
    کسی از دوستان نمیخواد بره نظام وظیفه یه مرامی زاره برای منم سوال کنه ؟ ممنون میشم جدی .

Local Moderator

سلام دوست من

والا من رفتم پرونده تشکیل دادم و این حرفو بهم زد . حتی یه سری برگه روی پروندم بود که نوشته بود نامه به رییس بانک به نظام وظیفه . ولی بسیار بد اخلاق بود گفت نمیشه دوستاتون رفتن بر نگشتن نمیشه .
    بعد یه نامه ای به این شرح بهم داد و مهرش کرد
    سلام علیکم
    لطفا مبلغ 15 میلیون به عنوان 15 میلیون از مشمول فوق اخذ و به شماره بانک قوامین شعبعی میدان سپاه واریز و نتیجه را اعلام کنید .

بهم گفت راه دیگه ای نیست .
    حالا دوستان من الا وسط امتحانام هستم و این پاسپورت هم خیلی واجبه . نمیتونم بیام تهران. تلفنی ندارن که جوابگو باشه ؟
    کسی از دوستان نمیخواد بره نظام وظیفه یه مرامی زاره برای منم سوال کنه ؟ ممنون میشم جدی .

با این شماره تماس بگیرید امیدوارم پاسخگو باشن: 096480
    پیگیر موضوع باشید و به هیچ عنوان زیر بار واریز 15 میلیون به حسابی به جز حساب شخصی خودتون (حالا در هر بانکی که قابل قبول هست) نرید.
    در هر موردی اگه کمی شک و تردید داشته باشم، در این یه مورد با اطمینان 100% عرض میکنم که پول باید در حساب شخصی شما و در مالکیت شخص شما باشه، سود پول هم در تمام این مدت برای شماست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)