صفحه 55 از 59 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

نامه نظام وظیفه قطعا لازمه واسه همچین مواردی.

من ۱۶.۵ میلیون پول دادم و سودش هم میریزن توی حسابم. و اینکه در نهایت اگه برنگردم هم یک و نیم میلیون رو به خودم برمیگردونن و ۱۵ تومن رو میدن به نظام وظیفه. از شعبه بانک ملی میدون سپاه اقدام کردم.

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال پیچیده دارم. من به بنا به دلایلی بانکم بهتره که تجارت باشه، به همین دلیل رفتم در مورد ضمانت سوال کردم و اونا هم گفتن که مشکلی نیست. فقط مسئولش گفت که من مطمئن نیستم که بشه این کارو برای مدت بیشتر از یک سال انجام داد. یعنی ضمانت نامه ماکزیممش یک ساله! گفت فقط وقتی می تونم ببینم که مدارک رو بیارید و من تو سیستم بزنم، اون موقع معلوم میشه که یک ساله میشه یا بهتر.
    میخواستم ببینم کسی در این مورد تجربه ای داره؟ در حالی که من شنیدم که بانک هایی مثل پارسیان، مسکن و قوامین ضمانت نامه هفت ساله هم حتی میدن!

سوال آخر هم اینکه اگه مجبور شدم که ضمانت نامه رو یک ساله بگیرم، روند تمدید چه قدر کار میبره؟ چون من احتمالا یکی دو سال ایران نمیام و نمیخوام برای خانواده دردسری ایجاد بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering / University of Tehran

سلام دوستان خسته نباشید
    آیا میشه اموال غیر منقول ( مثل سند ملکی ) رو گذاشت و ضمانتنامه ای به ارزش 15میلیون تومن برای معافیت و نظام وظیفه گرفت ؟ مرسی اگه جواب بدید

Junior Member

دوستان دوتا سوال دارم.من ازنظام وظیفه شیراز پرسیدم گفتن حسابی که پول توش هست حتما باید به نام خود مشمول باشه و حتما بانک قوامین باشه؟؟؟آیا درست هست؟اگه حساب مال بابام باشه و.تو یک بانک دیگه ميشه اینکار رو انجام داد؟ممنون

Junior Member

سلام دوستان. در سایت نظام وظیفه برای خروج از کشور برای ادامه تحصیل، نوشته: "
    وثيقه به مبلغ 000/000/150 ريال سپرده نقدي ويا ارائه ضمانت نامه ويا سند ملكي"
    ضمانتنامه ینی چی و نیازی به گذاشتن پول نقد نیست؟ ممنون

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

کسی از شرایط فعلی بانک‌ها اطلاعی داره؟ امسال کدوم بانک با چه شرایطی ضمانتنامه می‌ده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Amirkabir

سوال اصلی من اینه که واسه وثیقه گذاشتن ضمانت نامه از هر بانکی باشه نظام وظیفه قبول میکنه؟

دوستان ,کسی که فوق لیسانس قبول شده میتونه برای تاریخ سررسید ضمانت نامش 7 سال بزنه؟ منظورم اینه که آیا بانکی مثل پارسیان به راحتی با متن بالا 7 سال میزنه؟ آیا نظام وظیفه ممکنه کارشکنی کنه و اجازه نده 7 سال
    ضمانت نامه بگیریم؟
    من میخوام با ضمانت پدر و مادرم سفته بدم بانک پارسیان شهرستان و اگه بشه 7 سال درخواست بدم,فعلا مراجعه ای به نظام وظیفه نداشتم و میخوام اول از بانک اینجا ضمانت 7 ساله بگیرم ببرم نظام وظیفه میدون سپاه تهران. اگه توصیه ای دارید ممنون میشم بفرمایید.با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نظام وظیفه جدیدا فقط ظمانت نامه از بانک کشاورزی و ملی نزدیک خود میدون سپاه قبول می کنه و از ایچ شعبه ی دیگری نمی پذیره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)