صفحه 58 از 63 نخستنخست ... 848495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

پیش فرض پاسخ : شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

با سلام خدمت دوستان
    یه سوالی داشتم در مورد این ضمانتنامه بانکی
    می خواستم بدونم اگه کسی بخواد از بانک ضمانتنامه بگیره می تونه از یکی از شعبه های شهرستان باشه؟
    یعنی نظام وظیفه گیر نمی ده که باید شعبه ی بانک توی تهران باشه؟
    ممنون اگه تجربه ای دارید بازگو کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Legionnaire نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یه سوالی داشتم در مورد این ضمانتنامه بانکی
    می خواستم بدونم اگه کسی بخواد از بانک ضمانتنامه بگیره می تونه از یکی از شعبه های شهرستان باشه؟
    یعنی نظام وظیفه گیر نمی ده که باید شعبه ی بانک توی تهران باشه؟
    ممنون اگه تجربه ای دارید بازگو کنید
    نه مشکلی نداره. شما قبل از مراجعه به نظام وظیفه بانک رو انتخاب کن چون تو نامه نظام وظیفه به بانک باید بانک مشخص باشه.

Junior Member

سلام،

دوستان کسی خبر داره که گرفتن ضمانت بانکی به صورت دادن سفته هنوز ممکن هست یا نه؟

من به بانک ملی که مراجعه کردم می‌گن بخش‌نامه اومده که حتما باید به صورت نقد ۱۵ تومن رو بذاریم. من مشکل آشنا برای ضمانت ندارم. کسی هست که اخیرا از این طریق ضمانت گرفته باشه؟ اگه لطف کنید بگید کدوم بانک و به چه شکل ممنون می‌شم.

Junior Member

با سلام، کسی اطلاع داره که آیا میشه ضمانت‌نامه بانکی رو از یک موسسه مالی و اعتباری (به جای یه بانک) گرفت یا نه؟ یا میدونید که اگه بخوام بپرسم خوبه که از کجا بپرسیم؟

Junior Member

سلام

کسی در مورد شرایط بانک سامان اطلاعی داره؟ من ۲ تا شعبه رفتم خیلی در جریان نبودن!

ممنون

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم.... من میخوام برا معافیت تحصیلی اقدام کنم و یه مشکلی که هست من شهرستانم و اون بانکی که میخوام ازش ضمانت نامه رو بگیرم هم تو شهر خودمه. خواستم بپرسم این نامه ای که نظام وظیفه (نمونه نامه ضمانت نامه) دقیقا چیه؟ میشه کس دیگه ای این نامه رو جای من بگیره یا باید خودم برم بگیرم یا اصلا چیز مهمی نیست این نامه فقط ضمانت نامه رو بگیرم از بانک و ببرم تهران کافیه؟ چون نمی خوام 2 بار به تهران برم و بیام.

خیلی ممنون از کمکتون

Junior Member

سلام
    آقا کسی میدونه این بانک ها برای خروج از کشور برای منی که سال اول ارشد هستم و میخوام مثلا" برم خارج از کشور برای مصاحبه توی یه سفارت (نه خروج نهایی)، ضمانت نامه میدن که ببرم نظام وظیفه تا کارای خروج از کشورو اوکی کنم؟
    آیا نامه ی نظام وظیفه به بانک لازمه برای گرفتن این ضمانت نامه؟؟

ممنون میشم جواب بدید. چون خیلی فوری به کمک نیاز دارم.
    مرسی.

Junior Member

برای بانک سامان من امروز از شعبه‌ی سر بهبودیش پرسیدم ۱۶ میلیون سپرده بلند مدت باز می‌کنند و هر سال حدود ۷۰هزار تومن هزینه‌ی تمدیدش میشه.

من ۱۶.۵ میلیون پول دادم و سودش هم میریزن توی حسابم. و اینکه در نهایت اگه برنگردم هم یک و نیم میلیون رو به خودم برمیگردونن و ۱۵ تومن رو میدن به نظام وظیفه. از شعبه بانک ملی میدون سپاه اقدام کردم.

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال پیچیده دارم. من به بنا به دلایلی بانکم بهتره که تجارت باشه، به همین دلیل رفتم در مورد ضمانت سوال کردم و اونا هم گفتن که مشکلی نیست. فقط مسئولش گفت که من مطمئن نیستم که بشه این کارو برای مدت بیشتر از یک سال انجام داد. یعنی ضمانت نامه ماکزیممش یک ساله! گفت فقط وقتی می تونم ببینم که مدارک رو بیارید و من تو سیستم بزنم، اون موقع معلوم میشه که یک ساله میشه یا بهتر.
    میخواستم ببینم کسی در این مورد تجربه ای داره؟ در حالی که من شنیدم که بانک هایی مثل پارسیان، مسکن و قوامین ضمانت نامه هفت ساله هم حتی میدن!

سوال آخر هم اینکه اگه مجبور شدم که ضمانت نامه رو یک ساله بگیرم، روند تمدید چه قدر کار میبره؟ چون من احتمالا یکی دو سال ایران نمیام و نمیخوام برای خانواده دردسری ایجاد بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)