صفحه 8 از 63 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

پیش فرض پاسخ : ضمانتنامه بانکی

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer
    سلام
    يادم رفت بگم كه من تو حسابم 18 ميليون بود كه اونوقت يه وثيقه 15 ميليوني دادن
    البته اين قضيه مال يه سال پيشه اما باز يه سر به اين شعبه بزنيد
    15 ملیون تومن رو بلوکه میکنند از حساب دیگه درسته ؟

بله اما كلا 18 ميليون رو نمي تونستم دست بزنم (ربطي به بلوك بودن و نبودنش نداشت نوع حسابي كه باز كردم اين طوري بود كه فقط مي تونستم سود رو برداشت كنم)
    يه چيز ديگه هم كه بايد اضافه كنم اين كه اين بانك اون فرم ضمانتنامه بانكي رو از من گرفت يه فرم ديگه داد بهم كه توش نوشته بوداگه بر نگردم با درخواست كتبي اين پول به حساب نظام وظيفه مي ره
    اما تو فرمي كه نظام وظيفه دادخ بود نوشته بود بدون درخواست كتبي!
    اون خانمي كه داشت كاها رو انجام مي داد گفت ما بدون درخواست كتبي هيچ كاري نمي كنيم!
    فكر مي كنم اينم مي تونه خودش مفيد باشه چون بانكهاي دولتي فقط اون فرم نظام وظيفه رو پر مي كنن مي دن بهتون

خيلي شانس آورديد كه نظام وظيفه آن فرم را از شما قبول كرد چون دقيقاً روي اين موضوع حساس هستند كه نوشته باشد بدون درخواست كتبي. كلاً بايد مو به موي همان متن باشد. اينكه بانكي پيدا كنيم كه اين كار را نكند زرنگي نيست. چون بيشتر بانك ها فرم هاي مخصوص خود را دارند. اينكه بانكي پيدا كنيم كه دقيقاً همان فرم نظام وظيفه را مو به مو در ضمانتنامه بنويسد كاري است كه دنبال آن هستيم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    من هم بانك ملت كه ضمانت نامه گرفتم فرم خود بانك رو پر كردن كه نظام وظيفه گير نداد
    حساسش نكنيد اول اينجوري ميگن ولي فكر نكنم گير بدن

سلام
    مال منو كه اصلا نيگاهم نكرد فقط گذاشت تو پرونده ام همين
    اون فرم رو هم پر كرد كه ضمانتنامه رو گرفته منم رفتم اجازه خروج گرفتم
    فكر نمي كنم مشكلي واسه كسي ايجاد بشه در اين مورد

سلام.
    در مورد ضمانتنامه، برای من هم پیش اومده که نظام وظیفه به دلیل اینکه متن، متن خودشون نبوده قبول نکرده. و من حدود 2 روز برای حل این مساله معطل شدم. اما راه حلی که من استفاده کردم این بود:
    بانکی که قرار بود ضمانتنامه بده یه استعلام برای شعبه مرکزی توی تهران فرستاد که آیا این نسخه از ضمانتنامه مجاز هست یا نه (همون که نظام وظیفه داده. علت این درخواست این بود که نظام وظیفه میگه به شعبه مرکزی همه بانک ها این ضمانتنامه رو ابلاغ کرده). از اونجایی که توی این مملکت هیچ کاری خودش انجام نمیشه، من خودم برای پی گیری استعلام رفتم شعبه مرکزی و دیدم که نظام وظیفه درست میگه و ضمانتنامه جدید از نظر اونها معتبره. در ضمن شعبه مرکزی شاکی بودن و می گفتن که ما این رو توی سیستم بانکی وارد کردیم و اون شعبه باید می دید. به هر ترتیب من جواب استعلام رو در کمتر از یک ساعت گرفتم و برای بانک فکس کردم. دلیل این که 2 روز معطل شدم هم این بود که بانک دو روز وقت تلف کرد تا استعلام کنه.

ممكنه بيربط به نظر بياد.اما مطرح كردن مورد سوال اينجا يه علت خاص! داره. اما سوال:
    يكي از اين آژانس هاي اعزام به خارج كه غير مجاز كار ميكنه ادعا ميكرد بعضي ها تونستند با درايت! توي چند ماه اخير با 5 مليون و بقيه چك (10 مليون چك) واسه ادامه تحصيل برن.ايا شما اين موردي رو ديديد؟ چطور ؟
    I remember the future again everyday

Junior Member

با عرض سلام خدمت عزیزان.
    یکی از دوستان من 15 میلیون به عنوان وثیقه ی سربازی گذاشته و 2سال است که ایران نیومده ،
    1) آیا 15میلیونش ضبط شده توسط نظام وظیفه؟(با توجه به اینکه قرارداد با نظام وظیفه سالیانه تمدید میشه و این آقا این کار را نکرده)
    2) در صورت ضبط شدن این 15 میلیون، معافیت براش صادر شده؟(سربازیش را خریده؟)
    3) با این شرایط اگر برگرده ایران با مشکل مواجه می شه ؟(دستگیر و به سربازی اعزام می شه؟)

اگر دوستانی که آگاهی دارند راهنمایی بفرمایند،ممنون میشم.
    Change does not necessarily assure progress, but progress implacably required change. Education is essential to change, for education creates both new wants and the ability to satisfy them.
    Henry Steele Commager

کسیکه می خواد نه نقد بذاره نه ملک و بجاش چک بزاره ضمانتنامه چند ساله بهش میدن؟
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

آیا کسی چک تصمینی بجای سند ملکی یا نقد کذاشته است؟
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)