صفحه 9 از 63 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 621

موضوع: شرایط بانکها برای اخذ ضمانت نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانتنامه بانکی

نقل قول نوشته اصلی توسط Dave1985
    آیا کسی چک تصمینی بجای سند ملکی یا نقد کذاشته است؟
    شما در صورتی که میخوای سفر علمی یا زیارتی بری میتونی چک بزاری وگرنه برای تحصیل و غیره باید سند بزاری
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

وثيقه براي تحصيل در مقاطع فوق ليسانس و همچنين وثيقه دانشجوياني كه بصورت موقت از كشور خارج مي شوند ...
    دانشجوياني كه براي تحصيل در مقاطع فوق ليسانس و دكتري از طريق وزارت علوم و در راستاي قانون اعزام دانشجو به خارج , به سازمان وظيفه عمومي ناجا معرفي مي شوند مي توانند علاوه بر وثيقه نقدي يا چك تضميني , با سپردن وثيقه ملكي نيز معافيت تحصيلي اخذ نمايند.

* وثيقه ضمانت دانشجوياني كه به صورت موقت براي ارائه مقاله , فرصت هاي مطالعاتي , شركت در المپيادها و ساير سفر هاي علمي برابر ضوابط از كشور خارج مي شوند از مبلغ يكصد و پنجاه ميليون ريال به پنجاه ميليون ريال كاهش يافته و از ابتداي ارديبهشت ماه سال 87 در سازمان وظيفه عمومي ناجا عملياتي گرديده است.

&quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

بد نیست یه نگاهی به این 2 فایل بندازید.

پ.ن: فایل نمونه ضمانت نامه
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Dave1985
    کسیکه می خواد نه نقد بذاره نه ملک و بجاش چک بزاره ضمانتنامه چند ساله بهش میدن؟
    [size=10pt][size=10pt]
    امروز من دوباره جهت اطمینان پرسیدم ، چک فقط و فقط برای عراق و عربستان هست
    [/size][/size]
    ... اونم نه به عنوان ضمانت نامه بانکی... در مورد ضمانت نامه !!! بستگی به بانک داره. اگه هم 4 ساله بدهند باید کارمزد 4 سال رو که 1 میلیونی می شه رو بدی...
    من خودم امروز یه ساله گرفتم هیچ موردی پیش نیاومد.. استواره گفت هر سال یادت نره تمدید کرده و نامه تمدبد از بانک رو بیاری اینجا.. بدون هیچ بحثی....
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelyson
    وثيقه براي تحصيل در مقاطع فوق ليسانس و همچنين وثيقه دانشجوياني كه بصورت موقت از كشور خارج مي شوند ...
    دانشجوياني كه براي تحصيل در مقاطع فوق ليسانس و دكتري از طريق وزارت علوم و در راستاي قانون اعزام دانشجو به خارج , به سازمان وظيفه عمومي ناجا معرفي مي شوند مي توانند علاوه بر وثيقه نقدي يا چك تضميني , با سپردن وثيقه ملكي نيز معافيت تحصيلي اخذ نمايند.

* وثيقه ضمانت دانشجوياني كه به صورت موقت براي ارائه مقاله , فرصت هاي مطالعاتي , شركت در المپيادها و ساير سفر هاي علمي برابر ضوابط از كشور خارج مي شوند از مبلغ يكصد و پنجاه ميليون ريال به پنجاه ميليون ريال كاهش يافته و از ابتداي ارديبهشت ماه سال 87 در سازمان وظيفه عمومي ناجا عملياتي گرديده است.

ببخشید این چک تضمینی جریانش چجوریه؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    ببخشید این چک تضمینی جریانش چجوریه؟
    سلام دوست عزیز به این سوال شما بارها جواب داده شده ولی خلاصه میگم اونم اینکه شما برای خروج از کشور اگه شرایطشو دارید یعنی اگه در حال تحصیل هستید و اینا میتونید با گذاشتن یه چک 15 میلیونی بدون تاریخ به عنوان وثیقه استفاده کنید بعد این چکی که میخوای بزاری باید اون بانکی که چکو کشیدی تایید کنه که مراحلشم اینه که شما چکو میبری نظام وظیفه اونجا یه برگه بهت میدن میبری بانک تایید میکنی ! بقیه اطلاعات در این تاپیک زیر موجود میباشد (شما اگه دانشجوی مقطع کارشناسی هستی سفر زیارتی میتونی بری اگه ترم آخر باشی سفر علمی هم میتونی بری و + اینکه امتحاناتی که اینجا برگزار نمیشه میتونی اجازه بگیری از کشور خارج شی) :
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...,1442.300.html

Senior Member

من قبلا هم این رو تو یک تاپیک دیگه گفته بودم و یکی از دوستان هم اینجا اشاره کرده، ولی اینجا دقیق تر میگم. فکر کنم مشکل خیلیها رو حل کنه.
    من خودم پارسال از بانک اقتصاد نوین شعبه دانشگاه صنعتی شریف ضمانتنامه گرفتم و الانم آمریکا هستم ... این شعبه به دلایل مختلف شرایط خوبی داشت و احتمال بسیار زیاد باید هنوز هم با همون شرایط ضمانتنامه بده.
    1) اکثر بانکها برای اینکه به شما 15 میلیون ضمانتنامه بدن حدود 17 تا 18 میلیون سپرده میخوان. مثلا 15 میلیون در حساب بلند مدت و 1.5 تا 2 میلیون در حساب قرض الحسنه. اما بانک اقتصاد نوین شعبه دانشگاه صنعتی شریف با 15 میلیون پول (13.5 میلیون در حساب بلند مدت و 1.5 میلیون در حساب قرض الحسنه) به شما ضمانتنامه 15 میلیونی میده. پس اینجا با کمترین پول ممکن میتونید ضمانتنامه رو بگیرید.
    2) بانک اقتصاد نوین شعبه دانشگاه صنعتی شریف ضمانتنامه رو برای تمام 6 سال یک دفعه میده و دیگه لازم نیست هرسال یک نفر بره تمدید کنه و بنابراین لازم نیست از این جهت نگران باشید.
    3) بانک اقتصاد نوین شعبه دانشگاه صنعتی شریف عین متن ضمانتنامه نظام وظیفه رو بی حرف و حدیث پر میکنه.
    4) بانک اقتصاد نوین (در کنار بانکهای پارسیان، پاسارگاد، سرمایه، سامان، و کارآفرین) جزء بانکهایی هست که بیشترین نرخ سود سپرده بلند مدت رو دارند، پس از این جهت هم بهترین گزینه ممکنه.
    5) سرعت انجام کار تو این شعبه واقعا خوب بود.(برای من کل فرایند صدور ضمانتنامه 1 ساعت طول کشید! البته ممکنه امسال با توجه به تبلیغات من سرشون شلوغ شده باشه...)

با این اوصاف رای کسایی که میخوان پول بذارن و ضمانتنامه بگیرن دیگه فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشه ...

آدرس شعبه هم اینه: خیابان آزادی، بعد از دانشگاه صنعتی شریف(به سمت میدان آزادی)، پلاک 623 (تابلوی بانک معلومه برید اونجا!)

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    من قبلا هم این رو تو یک تاپیک دیگه گفته بودم و یکی از دوستان هم اینجا اشاره کرده، ولی اینجا دقیق تر میگم. فکر کنم مشکل خیلیها رو حل کنه.
    من خودم پارسال از بانک اقتصاد نوین شعبه دانشگاه صنعتی شریف ضمانتنامه گرفتم و الانم آمریکا هستم ... این شعبه به دلایل مختلف شرایط خوبی داشت و احتمال بسیار زیاد باید هنوز هم با همون شرایط ضمانتنامه بده.
    1) اکثر بانکها برای اینکه به شما 15 میلیون ضمانتنامه بدن حدود 17 تا 18 میلیون سپرده میخوان. مثلا 15 میلیون در حساب بلند مدت و 1.5 تا 2 میلیون در حساب قرض الحسنه. اما بانک اقتصاد نوین شعبه دانشگاه صنعتی شریف با 15 میلیون پول (13.5 میلیون در حساب بلند مدت و 1.5 میلیون در حساب قرض الحسنه) به شما ضمانتنامه 15 میلیونی میده. پس اینجا با کمترین پول ممکن میتونید ضمانتنامه رو بگیرید.
    2) بانک اقتصاد نوین شعبه دانشگاه صنعتی شریف ضمانتنامه رو برای تمام 6 سال یک دفعه میده و دیگه لازم نیست هرسال یک نفر بره تمدید کنه و بنابراین لازم نیست از این جهت نگران باشید.
    3) بانک اقتصاد نوین شعبه دانشگاه صنعتی شریف عین متن ضمانتنامه نظام وظیفه رو بی حرف و حدیث پر میکنه.
    4) بانک اقتصاد نوین (در کنار بانکهای پارسیان، پاسارگاد، سرمایه، سامان، و کارآفرین) جزء بانکهایی هست که بیشترین نرخ سود سپرده بلند مدت رو دارند، پس از این جهت هم بهترین گزینه ممکنه.
    5) سرعت انجام کار تو این شعبه واقعا خوب بود.(برای من کل فرایند صدور ضمانتنامه 1 ساعت طول کشید! البته ممکنه امسال با توجه به تبلیغات من سرشون شلوغ شده باشه...)

ببا این اوصاف رای کسایی که میخوان پول بذارن و ضمانتنامه بگیرن دیگه فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشه ...
    ممنون از اطلاعات خوبت،آدرس دقیق تر هم میتونی بدی؟
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل

ببا این اوصاف رای کسایی که میخوان پول بذارن و ضمانتنامه بگیرن دیگه فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشه ...
    اکثر بانکها با این قضیه مشکلی ندارن حالا دوستان کجا رفتن به مشکل خوردن نمیدونم !
    اگه گردش حسابتون خوب باشه و از قبل به فکر ضمانت نامه بوده باشید و با حسابتون کار کرده باشید غیر ممکنه به مشکل برخورد کنید !

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    ممنون از اطلاعات خوبت،آدرس دقیق تر هم میتونی بدی؟
    آدرس رو هم تو همون پست اضافه کردم که همش یه جا باشه ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)