صفحه 42 از 42 نخستنخست ... 3233343536373839404142
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 419 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

سلام ییخشید مزاحم میشم
    من سنم 30 هست و دکتر دامپزشکم
    میخواستم برای پزشکی تو ایتالیا اقدام کنم یا یکی از این موسسات
    بهم گفتن imat شرکت کتم و ایلتس 7.5 هم دارم
    گفتند احنمال 90 درصد میتونن برام بورس بگیرن که نه تنها هزینه تحصیل بلکه غذاو ... هم پوشش میده
    ایا درست گفتن؟
    و اینکه گفتن ویزا هم ریسکه 50 درصد با توجه به سنم
    میشه یه کم منو راهنماییم کنید؟
    شما زاضی هستید
    الان تو این سن برای من دیر نیست>؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط lili1989 نمایش پست ها
    سلام ییخشید مزاحم میشم
    من سنم 30 هست و دکتر دامپزشکم
    میخواستم برای پزشکی تو ایتالیا اقدام کنم یا یکی از این موسسات
    بهم گفتن imat شرکت کتم و ایلتس 7.5 هم دارم
    گفتند احنمال 90 درصد میتونن برام بورس بگیرن که نه تنها هزینه تحصیل بلکه غذاو ... هم پوشش میده
    ایا درست گفتن؟
    و اینکه گفتن ویزا هم ریسکه 50 درصد با توجه به سنم
    میشه یه کم منو راهنماییم کنید؟
    شما زاضی هستید
    الان تو این سن برای من دیر نیست>؟
    ممنون
    ببینید زیاد به حرف موسسات اعتماد نکنید. اگه تمکن مالی خوبی دارید بنظر من حتما اقدام کنید . چون با این یورو 20 هزار تومنی واقعا برای کسی که وضعیت مالی خوبی نداره ریسک زیادی داره که بخواد برای رشته پزشکی که رشته فرسایشی و طولانی مدتی هست اقدام کنه. بورس هم نمیشه روش حساب صد در صد باز کرد . در هر صورت بورس برای پوشش دادن همه هزینه های شما کافی نیست و قطعا باید خودتون هم یه منبع مالی داشته باشین که بتونین هزینه های مازاد رو پویشش بدین.

سلام وقتتون بخیر
    سوال من اینه که با توجه به وضعیت یورو الان به نظرتون منطقی که برای رشته های دندون دارو یا پزشکی به ایتالیا فکر کرد؟آیا با آورده ای حدود 4000 یورو در سال و حساب کردن روی کار دانشجویی و بورس میشه اقدام کرد؟
    یا باید به کشور پایین تری فکر کرد؟
    اینکه بشه با بورس هزینه تحصیل رو حذف کرد فقط هزینه زندگی رو تامین کرد ممکنه؟؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط niyooshayekta نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    سوال من اینه که با توجه به وضعیت یورو الان به نظرتون منطقی که برای رشته های دندون دارو یا پزشکی به ایتالیا فکر کرد؟آیا با آورده ای حدود 4000 یورو در سال و حساب کردن روی کار دانشجویی و بورس میشه اقدام کرد؟
    یا باید به کشور پایین تری فکر کرد؟
    اینکه بشه با بورس هزینه تحصیل رو حذف کرد فقط هزینه زندگی رو تامین کرد ممکنه؟؟
    ببینید اگه بخوام صادقانه بگم اصلا به فکر کار دانشحویی نباشید. بورس هم چیزی نیست که بخواین روش حساب 100 درصد باز کنین. کشور ایتالیا به نسبت کشور گرونی هست و پزشکی هم رشته طولانی مدتی هست بنابراین اگه پشتوانه مالی لازم رو دارین اقدام کنین برای پزشکی یا دندون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    ببینید اگه بخوام صادقانه بگم اصلا به فکر کار دانشحویی نباشید. بورس هم چیزی نیست که بخواین روش حساب 100 درصد باز کنین. کشور ایتالیا به نسبت کشور گرونی هست و پزشکی هم رشته طولانی مدتی هست بنابراین اگه پشتوانه مالی لازم رو دارین اقدام کنین برای پزشکی یا دندون.
    سلام خسته نباشید.
    اگر اشتباه نکنم شما تو ایتالیا از طریق امتحان imat پزشکی دارین میخونین. میتونم ازتون بپرسم که ایا راضی بودین؟ شرایطش چطور بود؟ تخصصتون رو هم میخواین توی همون ایتالیا بگیرین، یا اینکه میخواین برین یک کشور دیگه، اگر اینطور هست چه کشور هایی مدنظرتون هست؟ اصلا پزشکی رو میخواید ادامه بدید، یا اینکه ممکنه تغییر رشته بدید (توی یکی از پستاتون اینطور احساس کردم که انگار دیگه پزشکی رو نمیخواید ادامه بدید) ؟ کلا اگر برگردین عقب بازم همین مسیر رو میاین؟ ببخشید که طولانی شد. خیلی خیلی سپاسگذارم

سلام خسته نباشید
    من 17 سالم هست و امسال دیپلم میگیرم درسم خوب هست و انتظار دارم که معدل خوبی هم کسب کنم
    میخواستم بدونم بجر آزمون imat آزمون دیگه ای رو هم باید بدم ؟ و اینکه منابع برای مطالعه imat چه چیزی پیشنهاد میکنید؟

سلام ببخشید من میخوام برا آزمون امسال بخونم، نمیدونم آلفاتست انتخاب کنم یا imat اگه ممکنه راهنمایی کنین

سلام و وقت بخیر. بسیار ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیار میگذارین. سوالم اینه که ددلاین pre-enrolment معمولاً چه وقتی از ساله؟ همون نزدیکای ثبت نام آیمت؟ یا خیلی قبلتر در سال قبلش هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

Junior Member

سلام
    وقت بخیر
    من ۲۸ سالمه و میخوام در ایتالیا پزشکی بخونم
    چه دانشگاهی شانس پذیرش بالاتری داره؟
    منابع آزمون imat رو کسی میتونه برام ارسال کنه؟
    برای پیش ثبتنام مدرک زبان نیاز هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)