صفحه 41 از 42 نخستنخست ... 313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

عزیزان امسال دانشگاه سیه نا که تنها دانشگاه ایتالیا هست که دندان به زبان انگلیسی ارائه می دهد خیلی ایرانی ها قبول شدند پس شانس خودتون برای این دانشگاه امتحان کنید.
    همچنین دانشگاه بلونیا رشته داروسازی امسال معرفی کرده که تصور می کنم بدون ازمون بوده و دو کال داشت. من در لیست قبولی ها اسامی ایرانی هم دیدم اگر دوستان پذیرفته شده این تاپیک اپدیت کنند خیلی مفید هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1345 نمایش پست ها
    سلام - بله زماني که به موسسه کاکس که مسئوليت دادن رواديد ايتاليا را برعهده داره مراجعه ميکنيد بايد مدرک حداقل 6 آيلتس را همراه داشته باشيد -- زمان پيش ثبت نام براي امسال امروز به پايان ميرسد --- نحوه گرفتن وقت هم بايد به سايت موسسه cox and kings global service مراجعه کنيد کاملا مشخصه ---نوع درخواست هم بايد university enrollment باشه ===اگر سوال ديگري هست بفرمائيد در حد دانسته ها درخدمتم
    برای ایمت 2020 هم باید اول به کاکس مراجعه کنیم؟ برای چه موقع باید وقت مصاحبه بگیریم؟
    سوال دیگه اینکه زمان ثبت نام برای ایمت تو سایت یونیورسیتالی خودمون محل امتحان رو انتخاب میکنیم؟
    ویرایش توسط Deagle : December 5th, 2019 در ساعت 12:54 AM

Junior Member

سلام وقتتون بخیر جناب sss666
    واسه اینکه از همون اول به انگلیسی بخونیم یعنی همون منابع تو سایت رو بخونیم؟؟اون نمونه سوالا که ۷۰۰ تایی و ۱۰۰۰ تایی هست رو بخونیم یا خود کتاب زیست کمبریج؟واسه سوالای هوش دو کتابشو بخونیم کدومش به دیگری ترجیح داره؟؟ریاضی فیزیک چی اونو جزوه ی فارسی بخونیم بهتر نیست ؟؟و با توجه به اینکه تعدادش کمه اگه کلا هیچی ازش نزنیم مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

برای ایمت 2020 هم باید اول به کاکس مراجعه کنیم؟ برای چه موقع باید وقت مصاحبه بگیریم؟
    سوال دیگه اینکه زمان ثبت نام برای ایمت تو سایت یونیورسیتالی خودمون محل امتحان رو انتخاب میکنیم؟

سلام بله بستگي به خودتون داره آيا آيلتس 6 را داريد؟ اگر پاسخ مثبت است و مدارکتان را ترجمه کرده ايد از ابتداي ارديبهشت ميتوانيد به سايت کاکس مراجعه کنيد وقت بگيريد و مدارک راتحويل بدهيد بعد زمان ثبت نام توي يونيورس ايتالي مشخص ميشه اونجا هم ثبت نام مي کنيد ==بله دانشگاه و شهري که ميخواهيد امتحان بدهيد را خودتان مشخص مي کنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1345 نمایش پست ها

سلام بله بستگي به خودتون داره آيا آيلتس 6 را داريد؟ اگر پاسخ مثبت است و مدارکتان را ترجمه کرده ايد از ابتداي ارديبهشت ميتوانيد به سايت کاکس مراجعه کنيد وقت بگيريد و مدارک راتحويل بدهيد بعد زمان ثبت نام توي يونيورس ايتالي مشخص ميشه اونجا هم ثبت نام مي کنيد ==بله دانشگاه و شهري که ميخواهيد امتحان بدهيد را خودتان مشخص مي کنيد
    آیلتس نداشته باشم چطور دوست من؟

Question پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

با تشکر از دوستانی که وقت میگذارن و ما رو از سردرگمی نجات میدن، یه سوال داشتم

پری اینرولمنت دقیقا چه مدارکی میخواد؟ مثلا فرم A رو از کجا باید تهیه کرد؟ لینکی که قبلا توی همین فروم بوده دیگه فعال نیست. کسی لینک جدیدشو داره؟
    تافل برای موسسه کاکس قابل قبوله؟ من آیلتس ندارم ولی تافل دارم.
    سوال دیگه ام اینه که دارالترجمه ایتالیایی، کجا معتبره؟ اطلاع دارین؟

نکته دیگه اینجاست، دو سه روز قبل اطلاعات مرتبط به دانشگاه بیکوکا رو میخوندم، نوشته بود افرادی که بچلور دارن سال اول شهریه شون صفر میشه و سال دوم یه کمک هزینه ای هم میگیرن. برای این کار، من باید مدرک بچلور خودمو هم ترجمه کنم. درسته؟

ممنون میشم اگه جواب بدین. پری اینرولمنت خیلی موضوع گنگی بحساب میاد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirGivehei نمایش پست ها
    با تشکر از دوستانی که وقت میگذارن و ما رو از سردرگمی نجات میدن، یه سوال داشتم

پری اینرولمنت دقیقا چه مدارکی میخواد؟ مثلا فرم A رو از کجا باید تهیه کرد؟ لینکی که قبلا توی همین فروم بوده دیگه فعال نیست. کسی لینک جدیدشو داره؟
    تافل برای موسسه کاکس قابل قبوله؟ من آیلتس ندارم ولی تافل دارم.
    سوال دیگه ام اینه که دارالترجمه ایتالیایی، کجا معتبره؟ اطلاع دارین؟

نکته دیگه اینجاست، دو سه روز قبل اطلاعات مرتبط به دانشگاه بیکوکا رو میخوندم، نوشته بود افرادی که بچلور دارن سال اول شهریه شون صفر میشه و سال دوم یه کمک هزینه ای هم میگیرن. برای این کار، من باید مدرک بچلور خودمو هم ترجمه کنم. درسته؟

ممنون میشم اگه جواب بدین. پری اینرولمنت خیلی موضوع گنگی بحساب میاد.
    ایرانی ها در ایتالیا به دانشگاه شهریه پرداخت نمی کنند مگر اینکه در دانشگاه های خصوصی ثبت نام کنند. یک مبلغ خیلی اندک در ابتدا واریز می کنند. کمک هزینه از همان ابتدا شامل حال همه میشه و لازم هست یک سری مدارک مالی ارائه کنید ترجمه کنید و در سفارت ایتالیا در تهران یا کنسولگری ایران در میلان تایید کنید.
    جواب همه سوالات شما در بخش ایتالیا و صفحات قبلی همین تاپیک هست کمی جستجو کنید.

Junior Member

سلام من سوال کردم از شرکت کاکس، برای دریافت ویزا برای شرکت تو امتحان ایمت، یک برگه پیش ثبت نام از یک دانشگاه لازمه، ولی به هر دانشگاهی ایمیل میزنم میگن نمیشه
    کسی راه حلی داره؟
    من پرسیدم از ی دانشگاه ایتالیایی:
    In order to apply for a visa I need a "Temporary Addmission Letter
    جواب داد:
    Unfortunately this might be a little tricky to address. We do not typically issue an Acceptance Letter before the exam results are even published

سلام maxi 1, یه سوال که خیلی وقته دنبالشم..از کجا میشه لیست قبولی های imat رو مشاهده کرد؟ اگه میشه لینکش رو بزارین،ممنون

ApplyAbroad Veteran

سایت هر دانشگاه. متاسفانه وقت کافی ندارم که سایت دانشگاه ها را چک کنم خودتون حتما به راحتی می تونید جستجو کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)