صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 84

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در استراليا

DS
    Guest

پیش فرض پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در استراليا

آيا كسي اطلاعاتي در مورد ادامه تحصيل پزشكان عمومي در استرالياو كار در اونجا داره؟همين طور در مورد هزينه ها و گرفتن fund؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل پزشكي و كار در استراليا

من اخیرا پزشکهای زیادی رو دیدم که می رن استرالیا. تا اونجا که می دونم رفتن به استرالیا برای پزشکها آسون تر از اروپا و آمریکا و کاناداست.

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط shima2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من تازه درسم تموم شده و می خوام برای رزیدنتی به خارج برم اما اطلاعاتی در این مورد ندارم و طرح نیز هنوز نرفتم کسی میتونه کمکم کنه؟شرایط رزیدنتی برای پزشکان ایرانی در استرالیا کانادا امریکا چطوریه؟
    سلام
    من استرالیا و امریکا رو خبر دارم که شما باید اول مدرکتون رو رجیستر کنید . یعنی همون مراحل طاقت فرسای امتحان. بعد که مدرکتون رجیستر شد تشریف می برید مصاحبه و اینجوری می تونین وارد دوره های رزیدنتی بشین. قطعا توجه دارید که یه تعداد از رشته ها هم هستند که به قولی "فقط مال خودشون" هست یا اینکه باید رزومه ی فوق عالی داشته باشید
    کانادا رو مطمئن نیستم بنابراین ترجیحا چیزی نمی گم.
    موفق باشید

سلام آیا کسی می دونه با داشتن مدرک پزشکی دانشگاه آزاد هم می شه برای استرالیا اقدام کرد یا نه؟

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_1986 نمایش پست ها
    سلام آیا کسی می دونه با داشتن مدرک پزشکی دانشگاه آزاد هم می شه برای استرالیا اقدام کرد یا نه؟
    سلام
    بله. می شه.

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی ودا مپزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

سلام
    من اسفند امتحان پره دارم(يكي از دانشگاه هاي سراسري تهران ) و ترجيح ميدم براي رزيدنتي برم استراليا
    آيا اين ترجيح براي استراليا درسته ؟ يا كشورهاي ديگه بهتره؟
    هر چي آسوونتر بهتر...
    اگه كسي ميدونه راهنماييم كنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

من پارسال طرحم تموم شد و جديدا تصميم به مهاجرت به استراليا دارم كسي ميتونه كمك كنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ta_hamishebaha نمایش پست ها
    من پارسال طرحم تموم شد و جديدا تصميم به مهاجرت به استراليا دارم كسي ميتونه كمك كنه؟
    سیستم پذیرش استرالیا هم چیزی شبیه کانادا و آمریکا هست ، اول شما باید وارد سیستم بهداشتی بشید ، ینی اون سیستم شما رو به رسمیت بشناسه تا بعد بتونید چه برای کار یا ادامه تحصیل اقدام کنید ، برای این کار هم باید چند مرحله امتحان بگذرونید ، ولی ظاهرن سطح امتحانت بمراتب از usmle یا mccq راحتتره ظاهرن(!).
    گوگل سرچ کنید در مورش ، یا از هر دانشگاهی بخاهید پذیرش بگیرید، روال کار رو بهتون خودشون میگن.

مخصوصن اینکه شما خیالت راحته که کسی رتبه شما رو نمی دزده !

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی ودا مپزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط dr,sara,66 نمایش پست ها
    سلام
    من اسفند امتحان پره دارم(يكي از دانشگاه هاي سراسري تهران ) و ترجيح ميدم براي رزيدنتي برم استراليا
    آيا اين ترجيح براي استراليا درسته ؟ يا كشورهاي ديگه بهتره؟
    هر چي آسوونتر بهتر...
    اگه كسي ميدونه راهنماييم كنه
    سلام دوست عزیز
    استرالیا و کشورهای دیگه، حداقل کشورهای آمریکا، کانادا و انگلیس تقریبا پروسه مشابهی رو برای ورود شما به دوره رزیدنتی دارن. واقعا به نظرم بحث آسونتر بودن برای هیچ کدوم از این کشورها مطرح نیست، مهم اینه که شما بخواین کجا زندگی و تحصیل کنین

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)