صفحه 27 از 42 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

دوباره سلام
    من یه سوالی واسم پیش اومده دانشگاه های ایتالیا مدرکشون مستر هست خب اصلا ایران قبول می کنه؟ کاری ندارم به این که این دانشگاه ها تو لیست ورزارت بهداشتن چون اونا کلی گفتن

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    دوباره سلام
    من یه سوالی واسم پیش اومده دانشگاه های ایتالیا مدرکشون مستر هست خب اصلا ایران قبول می کنه؟ کاری ندارم به این که این دانشگاه ها تو لیست ورزارت بهداشتن چون اونا کلی گفتن
    سلام. مدرکی که در اخر داده میشه همون MD هستش و مشکلی نیست. کلا اروپا رشته هایی مثل دندان و پزشکی رو بهش one-tier master میگن

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadjm نمایش پست ها
    توی سایت universitaly.it که بری رجیستر کنی اونجا دانشگاه رو انتخاب میکنی بعد یه فایل پی دی اف میده بهت باید صفحه اول اون رو پرینت کنی ببری

من دیشب رجیستر کردم به من فایل پی دی اف نداد چجوری پیداش کنم ؟

Junior Member

سلام دوستان نمی دونم من اشتباه متوجه شدم یا نه ولی انگار سایت
    universitaly.it
    واسه 2017-2018 هنوز باز نشده من سایت هر دانشگاهی رو که نگاه کردم اطلاعات و تاریخش مال 2016-2017 بوده تو همین سایت
    universitaly.it
    هم که ثبت نام می کنی می گه مهلت ثیت نام واسه 2016-2017 گذشته از سال جدید هم چیزی نمی گه تنها اطلاعاتی که در باره 17-18 هست تو سایت http://www.admissionstestingservice....at/about-imat/ تاریخ شروع ثیت نامه که هنوز نرسیده
    لطف می کنید اگه اطلاعات کاملتری دارید به اشتراک بذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadjm نمایش پست ها
    توی سایت universitaly.it که بری رجیستر کنی اونجا دانشگاه رو انتخاب میکنی بعد یه فایل پی دی اف میده بهت باید صفحه اول اون رو پرینت کنی ببری
    سلام دوستان نمی دونم من اشتباه متوجه شدم یا نه. ولی سایت
    universitaly انگار واسه امسال هنوز آپ دیت نشده وقتی که ثبت نام می کنی تاریخ هایی رو که میاره مال سال 16-17 هست. تو سایت دانشگاه ها هم که رفتم اطلاعاتی در باره امسال نداده تنها جایی که از تاریخ 17-18 صحبت کرده
    http://www.admissionstestingservice....w-to-register/ اینجاست که می گه تازه از 3 جولای سایت باز میشه تا 25 جولای
    بنابراین ددلاین نمی تونه 7 جولای باشه.
    حالا بازم نمی دونم اگه کسی اطلاعات دقیقی داره بگه لطفا

Junior Member

سلام.کسانی که رفتن کنسولگری برای pre-enrollment چه طوری از دفاتر پیشخوان تاییدیه تحصیلی رو گرفتن؟ چون من که مراجعه کردم گفتن به هیچکسی نمیدن. و گفتن فقط به دارالترجمه میتونن بفرستن.

Junior Member

با سلام. من متقاضی شرکت در امتحان imat بودم. یک سری منابع خیلی خوب برای این امتحان جمع آوری کرده بودم و داشتم مطالعه می کردم ولی بدلیل اینکه تونستم پزشکی با شرایط مناسب از ترکیه پذیرش بگیرم توی امتحان شرکت نمی کنم. کتابهای خیلی خوبی هستند به قیمت توافقی. در صورتی که نیاز داشتید پیام خصوصی بدید.
    لیست منابع:
    کتاب 700 BMAT Practice Questions اوریجینال خریداری شده از uk
    کتاب critical thinking skills نوشته Stella Cottrell ویرایش دوم پرینت شده با کیفیت خیلی خوب (این کتاب pdf ش رو از سایت خودش خریداری کرده بودم)
    کتاب critical reasoning نوشته ANNE THOMSON ویرایش سوم پرینت شده با کیفیت خیلی خوب
    کتاب thinking skills مال انتشارات Cambridge نوشته John Butterworth ویرایش دوم پرینت شده با کیفیت خیلی خوب
    پرینت تمام امتحانات گذشته imat
    و یک سورپرایز برای قسمت critical

در ضمن یک سری ویدیوی آموزشی مال Educator با حجم 85 گیگ دارم که برای شیمی و زیست خیلی بدرد می خوره. در صورتی که تمایل داشتید روی این مجموعه هدیه داده میشه.

Junior Member

سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم شرایط پذیرش IMAT از ایتالیا چطوره الان؟من بیشتر نگران زمانی هستم که واسه جور شدن ویزا و مدارک مربوط به pre enrollment هستش میتونید بی زحمت زمانی که میبره برای انجام این کار رو بگید؟

میشه لطف کنید بگید چه نوع آیلتسی میخاد؟آکادمیک؟
    و آیا با فرض اینکه فردی از رشته پزشکی در یکی از دانشگاهها پذیرش بگیره و نمره آیلتس بالای ۶ داشته باشه،احتمالش هست به خاطر سن سفارت ویزا نده؟
    برای خواهرم میخام که ۲۵ سالشه.
    آیا ازش میپرسن این گپ ۶-۷ ساله بین دیپلم و یه شروع جدید برای چی بوده؟

ممنونم بخاطر تمامی اطلاعات مفیدی که در اختیار کاربران میذارید.

سلام . دوستان آیا شرکت در امتحان imat محدودیت سنی داره؟ من ۳۴ سالمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)