صفحه 26 از 42 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

Junior Member m1374 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

سلام....ببخشید میخواستم بدونم ازمون imat که میگن سخته منظور سطح سوالات هستش یا نه؟ من کاری با تعداد شرکت کنندگان و ظرفیتی کع برای افراد غیر اروپایی در نظر گرفتن ندارم....فقط میخواستم بدونم ایا سطح سوالات ازمون imat نسبت به سطح سوالات کنکور ما سخت تره یا هم سطح؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط m1374 نمایش پست ها
    سلام....ببخشید میخواستم بدونم ازمون imat که میگن سخته منظور سطح سوالات هستش یا نه؟ من کاری با تعداد شرکت کنندگان و ظرفیتی کع برای افراد غیر اروپایی در نظر گرفتن ندارم....فقط میخواستم بدونم ایا سطح سوالات ازمون imat نسبت به سطح سوالات کنکور ما سخت تره یا هم سطح؟
    سوالات دو بخش هستند.بخش اول زیست شناسی، شیمی، فیزیک و ریاضی که به جز زیست شناسی که تقریبا هم سطح سوالات کنکور ایران هست بقیه تقریبا ساده تره. اما برای بخش دوم که کریتیکال ثینکینگ هست و در واقع بخش تعیین کننده هست نیاز به هوش تحصیلی و توانایی بسیار بالای زبان انگلیسی هست. در مورد زبان هم گرچه گفتن آیلتس ۶ لازمه اما واقعا کافی نیست.

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m1374 نمایش پست ها
    اطلاعات کلی در مورد آزمون IMAT به همراه نمونه آزمون سال تحصیلی 2016-2015 و اطلاعات مفید راجع به گزینش دانشگاه مقصد:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2415554

Junior Member

دوستان اگه کسی تحقیقات کاملی راجع به imat انجام داده و منابع رو میدونه لطفا پیام بده.یا اگه خودش پاس کرده

سلام دوستان
    من یه سوالی برام پیش اومده
    تا قبل از این فکر میکردم که بعد از ثبت نام توی آزمون باید اقدام کنیم برای سفارتالان این ددلاین پری اینرولمنت تا 7 جولای هست که معمولا تا اون موقع ثبت نام شروع نمیشه
    الان یعنی بدون ثبت نام بریم سفارت اقدام کنیم و مدارکمون رو ببریم؟
    بعد از ثبت نام و بعد ازمون لازم نیست دیگه سفارت بریم؟
    من برای اون گردش حخساب میگم که اگر بعد از این بار سفارت رفتن دیگه الزامی به رفتن دوباره نیست تکلیف حسابم رو بدونم
    ممنون میشم از دوستان اگر کسی اطلاعاتی دارهخ من رو راهنمایی کنه

بچه ها یه سوال برام پیش اومده من الان که می خوام برم برای پری اینترولمنت اقامت اروپا رو ندارم اگه به دلایلی موقع امتحان تو اروپا دانشجو باشم اون وقت سهمیه من چی میشه؟0_________0 خو من که الان نمی دونم تا 3 ماه دیه میرم یا نمیرم؟

Junior Member

سلام
    راجع به شانس قبولي در كنكور دانشگاه tor vergata در رشته داروسازي به انگليسي ميخواستم بدونم .
    توي سايت خود دانشگاه كه زده بود ١٠٠ نفر كلا ظرفيت دارن ولي چيزي كه متوجه نشدم اين ١٠٠ نفر ظرفيت ساليانه هيت يا ترمي ؟
    از هر ١٠٠ نفرم نوشته بود ٣٠ تا ظرفيت غير اروپايي . كسي اطلاع داره غير اروپايي هايي كه شركت ميكنن چقدره و احتمال قبولي چجورياس ؟
    ممنون

Junior Member m1374 آواتار ها

سلام....فقط من میخوام یه چیزی رو بگم به شما و اون هم اینه که آزمون imat سختیش فقط سطح زبان انگلیسی فرد هستش وگرنه خود آزمون یعنی مطالب آزمون خیلی هم آسون هستش شاید 10 برابر آسون تر از کنکور ایران...فقط فردی که میخواد آزمون بده باید از سطح زبانی بالایی برخوردار باشه همین....شما طوری میگید سخته که آدم باید شاخ غول بشکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط jenekoo نمایش پست ها
    سلام دوستان من ديروز رفتم كنسولگری برای pre-enroll متاسفانه برام انجام ندادن چون به گفته ى خودشون مداركم كامل نبود! من مداركى كه بچه ها سال قبل برده بودن رو همراه داشتم ترجمه ى مدارك ،DV، پاسپورت و عکس و فرم A...ولى بهم گفتن باید پرینت برگه ى انتخاب رشته ى دانشگاہ موردنظرم،فرم ویزا،حساب بانکی و حتی رزرو ھتل!!!! و بلیط یعنی دقيقن مداركى كه براى ويزا ميخوان رو ازم خواستن،
    من میخوام ببینم آیا این کار درسته؟مگه قرار نبوده اين فقط يك پیش ثبت نام کوچیک باشہ؟؟؟؟!لطفن لطفن خواھشن اگه كسى امسال تو ايران pre-enroll انجام داده،به اشتراك بذاره
    نقل قول نوشته اصلی توسط drz49825 نمایش پست ها
    سلام
    من حدود یه ماه پیش نقریبا با همین مدارکی که گفتین انجام دادم و ایرادی نگرفتن.
    از من همپرینت برگه ى انتخاب رشته خواستن که کافیه
    http://www.universitaly.it/images/pu...loon-acc16.png را پرینت کنی و رشته ای که ممقاضیش هستیو های لایت کنی و برکه را امضا کنی
    در مورد مدارک ویزا هم چون متقاضی تحصیل به انگلیسی هستم، گفتم دبی امتحان میدم اونا هم قبول کردن

سلام
    میشه یه نفر به من کمک کنه این برگه انتخاب رشته دقیقا کجاست؟ اگه یکی لینک بهم بده ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    سلام
    میشه یه نفر به من کمک کنه این برگه انتخاب رشته دقیقا کجاست؟ اگه یکی لینک بهم بده ممنون میشم
    توی سایت universitaly.it که بری رجیستر کنی اونجا دانشگاه رو انتخاب میکنی بعد یه فایل پی دی اف میده بهت باید صفحه اول اون رو پرینت کنی ببری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)