صفحه 10 از 42 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia_pl نمایش پست ها
    من 29 جون به سفارت ایمیل زدم و درخواست زمان برای pre enrollment کردم و حالا سفارت تازه 6 جولای(دیروز) بهم جواب داده، که شرمنده تا ددلاین وقت نداریم. یعنی چی؟ یعنی من الان دیگه حق شرکت در Imat امسال رو ندارم؟
    یعنی حتی اگر ثبت نام کنم و قبول شم، قبولیم بی ارزشه، چون سفارت بهم اجازه نمیده؟
    متاسفانه بله. شما باید حتما قبل از deadline پیش ثبت نام رو انجام میدادید.

Junior Member

با سلام آقای sss666 خواهش میکنم سریع جواب بدید الان یه لحظه استرس برم داشت
    2-3 تا سوال از خدمت شریف و با سعادتون دارم (تا اینجا پاچه خواری کردم تا جوابمو بدید!! )
    من 9 جولای کارای ویزام رو تموم کردم (با پذیرش داروسازی تورورگاتا اقدام کردم که کاش نمیکردم
    فک میکردم بدون پذیرش نمیشه و چون سایت پزشکی باز نشده بود، نمیشه ولی بعدا فهمیدم که باید بهشون راستشو میگفتم که میخوام آیمت پزشکی بدم)
    1- به نظرتون اگه مثلا از پزشکی میلان در بیام، مشکلی هست برای رفتنم به رشته پزشکی اونم تو یه شهر دیگه؟
    2- pre enrollment چیه کلا؟؟ من از طریق یه موسسه که خودتونم میدونید کدوم هست، اقدام به ثبت نام کردم
    تو جواب آخرتون دیدم گفتید اگه تا 10 جولای درخواست pre enrollment نکنین، نمیتونید تو آیمت شرکت کنید
    اصلا تو کنسولگری هم به من همچین حرفی نزدن
    آخه مگه 10 جولای ددلاین مخصوص ویزا نبودددد؟؟؟ به آیمت و ثبت نام آزمون چه ربطی داره مخصوصا که سایت ثبت نام آیمت 4 روز هست باز شده
    3- تو هیچ سایتی ننوشته که رتبه های برتر آیمت کدوم دانشگاه ها میرن؟
    اگه ننوشته لطفا خودتون سر انگشتی بگین رتبه چند تا چند شانس پذیرش تو میلان رو داره؟
    در آخر، نهایت سپاس را از شما دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh1993 نمایش پست ها
    البته من نبایدجواب بدم چون اطلاعاتم زیادنیست جناب sss666استادن دراین زمینه ولی حتمأسرشون شلوغه,مدرک ایتالیامعتبره هزینه تحصیل نداره ورایگانه فقط خرج زندگی خب یکم بالاست شایدم نباشه بستگی به خودفرد داره بله حتمأباید آی مت داد امتحانش امسال شهریوره مدرک زبان ایتالیایی نمی خوادچون به زبان انگلیسی داریددرس می خونیدتازه خود دانشگاهم مدرک زبان نمی خواد ولی سفارت واسه دادن ویزا مدرک زبان می خواد که شماداریید ودرمورد usmleباید بگم که واسه آمریکااصلأفرقی نداره که شماکجای دنیا وازکدوم دانشگاه مدرک پزشکی گرفتید فقط باید امتحان usmleبدی ونمرات بالا بیاری,که معمولأstep یک رو می تونی ازسال سوم به بعدبستگی به آملدگی خودت داره می تونی شرکت کنی,مثلأبه دانشجوهای پزشکی ایران می گن که بعدازمقطع علوم پایه می تونید شرکت کنیدچون درهمون حدسوال میادالبته منظورم step1هستش بقیه هم هروقت آمادگی داشتی فقط نباید بین امتحان اول تا امتحان آخر بیشترازهفت سا ل طول بکشه دوتا امتحان اول معمولأ دردبی یاترکیه برگزارمیشه ولی امتحان سوم درخاک آمریکا بایدباشه,البته میشه امتحان سومشو یه سال بعدازاینکه شروع به خوندن تخصص درآمریکا کردی بدی یعنی میشه بعداز سال اول تخصص داد این امکانش هست,ترتیب امتحاناهم مهم نیست,امیدوارم جواب سوالاتونو گرفته باشید اطلاعات منم درهمین اندازه بود
    بنده دل شیر هم در وجودم قرار بدن چنین خطای نا بخشودنی در حق خودم نمیکنم!!! همین الان دست به نقد 5-6 نفر سراغ دارم این حرکت تاکتیکی که من موندم هموطنان عزیز این روحیه دور زدن همه چیز رو که در زنتیک ایرانیها نهفته شده رو دقیقا از کجاها پیدا میکنند که خود نیتیو ها هم به سمتش نمیرن رو انجام دادن و تا عمر دارند رنگ تخصص خوندن د رامریکا رو به چشم نخواهند دید!
    دلایلش متعدد و وقت و حوصله بنده هم ناکافی. ولی از من به همه! وصیت! نکنید از این کارها بندگان خدا.
    یکیشو میگم بقیشو اگر کسی انجام داد عواقبش گریبانگیرش شد با خودش دیگه.
    تقریبا هیچ بیمارستان معتبری نمیاد کسی که دوبار توی چنین امتحانی رد شده باشه رو دیگه بپذیره و یک نرم جا افتاده شده بین مراکز درمانی در ایالات متحده! پس تا وقتی از قبولی در تمام امتحانات مطمئن نشده کسی وارد رزیدنتی نشه!

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

نقل قول نوشته اصلی توسط taghi_buffon نمایش پست ها
    با سلام.
    والا تا اونجایی که من میدونم دانشگاه هایی که از طریق آیمت وارد میشین تمامیشون به زبان انگلیسی هستن و تنها مدرک زبانشون آیلتس بالای 6 میخوان ، و هیییییچ نیازی به مدرک زبان ایتالیایی نیست. این شهریه مجانی هم که میگین ، از این قراره که با توجه به درآمد خانواده برآورد میشه از 400 یورو در ترم تا 3300 یورو میتونه متغیر باشه که معمولا واسه خانواده های معمولی ایران بین 400 تا 1200 هست...که البته ( با شرایط خاص : چندتا اسکالرشیپ مختلف به دانشجو های خارجی میدن که میتونه نه تنها شهریه رو حذف کنه بلکه یه کمک هزینه هم باشه ) ....و اما....
    من هم تقریبا شرایط شما رو دارم و چیزی رو که در مورد این برهه زمانی نمیدونم و از دیگر دوستان درخواست میکنم جواب بدن اینه که ، امثال شما و بنده که فقط دیپلم داریم ، با فرض اینکه آیمت رو قبول شدیم و آیلتس هم گرفتیم ، آیا میتونیم با وجود اینکه ( بعضا میگن از دیپلم به لیسانس نمیشه ،فقط تحصیلات تکمیلی مشمول معافیت تحصیلی میشه ) از کشور خارج شیم و بریم و درس بخونیم یا نه گیریم تا سربازی رو بریم و بعدش آزادیم...
    نه به زیر لیسانس معافیت تحصیلی نمیدن اینو من کامل تحقیق کردم و پیچ و خمش رو می دونم هیچ راهی هم واسه دور زدنش نیست گشتم نبود نگرد نیس
    اینم عین جمله نظام وظیفه ( معافیت تحصیلی صرفا برای تحصیلات تکمیلی و برای مقطع لیسانس به بالا داده می شود( یعنی شخص باید حداقل لیسانس داشته باشه ) )
    البته تنها راهی که هست شما 15 میلیون رو بزارین و البته قیدشم بزنید و برین درستون رو بخونین و بعد اتمام دوره بیاید ایران و مدرکتون رو تایید کنید
    اینم بگم که اگه با این پروسسه از کشور خارج بشید تا 3 سال حق وارد شدن به کشور رو ندارید و بعد اون 3 سال 2 تا 45 روز می تونید بیاید ایران

Junior Member

یه سوال امسال سفارت برای pre enroll مدرک زبان میخواست؟
    اگر آره، فقط آیلتس قبول دارن یا تافل هم میشه؟
    چه نمره ای لازمه؟

سلام دوستان

کسی میدونه منابع آزمون را کجا میشه پیدا کرد؟

ممنون

Junior Member Physiologist آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد فیزیولوژی دانشگاه شهید باهنر کرمان

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیولوژی هستم با داشتن دو مقاله isi و چندین مقاله داخلی با نمره زبان ایلس 7.5
    قصد شرکت در این آزمون رو برای سال 2016 دارم، و میخواستم از الان آمادگی لازم رو کسب کنم برای همین چند سوال داشتم ک اگر پاسخ بدین ممنون میشم
    1. با توجه ب اینکه بنده ب فیزیولوژی و بیوشیمی مسلط هستم آیا باید درسهایی مثل زیست شناسی و شیمی دربیرستان رو مطالعه کنم?! :|
    2. مفاد امتحانی این آزمون چه درسهاییست?! (مثلا مثل کنکور خودمون ک زبان و ادبیات و شیمی و زیست و اینا بود)
    3. وضعیت سابقه تحصیلی من هیچ امتیازی محسوب میشه?!
    4. دانشگاهای پذیرش دهنده مورد تأیید وزارت علوم هستند?!
    5. هزینه اولیه 40 میلیون برای چند ترم کفایت میکنه?!
    باتشکر از دوستان عزیز

با سلام.
    از دوستانی که شرکت کردن در آزمون های سال های گذشته کسی هست که قسمت Logical reasoning رو زده باشه؟ اگه آره میشه بگید برای آماده کردن خودمون برای این قسمت باید چیکار کنیم؟
    2- برای آزمون وروودی هیچ مدرکی لازم نیست؟؟ اگه لازم نیست ، احیانا بعد از قبولی مدرک آیلتس رو هم میخواد یا فقط دیپلم و پیش دانشگاهی و قبولی تو آزمون ورودی لازمه؟
    با تشکر

دوستان کسی خبری در مورد جواب سوالات این آزمون نداره ؟ اغلب سوالات Logical Reasoning مبهم هست برای من و هیچگونه جوابی نیست تو اینترنت! یا اینکه حتی کلید سوالات که تصحیح کنیم ! از دوستان کسی نبوده که گشته باشه و چیزی پیدا کرده باشه؟ چون من گشتم و چیزی پیدا نکردم!
    ممنون میشم اگه جواب بدید شاید سوال خیلی های دیگه هم باشه.

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

من قبلا تو تورنت فکر میکنم برای سال 2013 -14رو همراه پاسخنامه و پاسخ تشریحی( البته دست نویس بود) پیداکرده بودم اما چون فکر می کردم به دردم نمی خوره نگه نداشتم ولی تو تورنت دیده بودم بعضی دوستان اپ کردن مال سال های اخیر رو بگردین پیدا میشه منم میگردم دوباره دیدم لینکش رو میزارم
    The only thing that overcomes hard luck is hard work

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)