صفحه 11 از 42 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    من قبلا تو تورنت فکر میکنم برای سال 2013 -14رو همراه پاسخنامه و پاسخ تشریحی( البته دست نویس بود) پیداکرده بودم اما چون فکر می کردم به دردم نمی خوره نگه نداشتم ولی تو تورنت دیده بودم بعضی دوستان اپ کردن مال سال های اخیر رو بگردین پیدا میشه منم میگردم دوباره دیدم لینکش رو میزارم
    آها ، خیلی ممنون آقا رضا . شما آیمت رو دادین تا حالا ؟ یه سوالی دیگه که * با توجه به تغییر سیستم امسال آیمت * دارم اینه که حالا که شده 18 تا زیست و 12 تا شیمی ،یعنی دقیقا نصف سوالات این دو درس ، امکان قبولی فقط با زدن این دو درس هست یا نه ؟ یا مثلا اون حداقل نمره لازم برای قبولی چندتا تسته؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia_pl نمایش پست ها
    یه سوال امسال سفارت برای pre enroll مدرک زبان میخواست؟
    اگر آره، فقط آیلتس قبول دارن یا تافل هم میشه؟
    چه نمره ای لازمه؟
    بله مدرک زبان میخواد و فرقی نمیکنه ترجیحا آیلتس 6 بهتره.
    ویرایش توسط maxi1 : August 16th, 2017 در ساعت 03:53 PM

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط taghi_buffon نمایش پست ها
    آها ، خیلی ممنون آقا رضا . شما آیمت رو دادین تا حالا ؟ یه سوالی دیگه که * با توجه به تغییر سیستم امسال آیمت * دارم اینه که حالا که شده 18 تا زیست و 12 تا شیمی ،یعنی دقیقا نصف سوالات این دو درس ، امکان قبولی فقط با زدن این دو درس هست یا نه ؟ یا مثلا اون حداقل نمره لازم برای قبولی چندتا تسته؟
    خیر به این امید حتی سرجلسه امتحان هم نرید. به نظر من بخش لوجیک بخش تعیین کننده هست. با توجه به ظرفیت کم و رقابت زیاد به نظر من باید به آمادگی کامل در امتحان شرکت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    خیر به این امید حتی سرجلسه امتحان هم نرید. به نظر من بخش لوجیک بخش تعیین کننده هست. با توجه به ظرفیت کم و رقابت زیاد به نظر من باید به آمادگی کامل در امتحان شرکت کنید.
    آها خیلی ممنون. پس اگه اینجوریه ضرری نداره یه کم وقت هم به ریاضی و فیزیک اختصاص بدیم چون بالاخره 8 تا تستم 8 تا هست.
    فقط یه سوال از نحوه ثبت نام دارم ، آیا برای ثبت نام در ** آزمون ** هم مدرک پیش دانشگاهی لازمه یا نه بعد از قبولی در آزمون مدارک رو باید ارسال کرد؟ یعنی جز مدرک زبان باید مدرک پیش دانشگاهی رو هم داشت؟( قبل از آزمون ورودی )؟

Junior Member Coraline آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام. من سال 5 پزشکی در ایران هستم. میخوام برای رزیدنتی از ایران برم. آزمون ایتالیا از آلمان سخت تره؟
    و یه سوال دیگه. معدل های پزشکی عمومی برای تخصص مهمه؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Coraline نمایش پست ها
    سلام. من سال 5 پزشکی در ایران هستم. میخوام برای رزیدنتی از ایران برم. آزمون ایتالیا از آلمان سخت تره؟
    و یه سوال دیگه. معدل های پزشکی عمومی برای تخصص مهمه؟
    آزمون تخصص ایتالیا به زبان ایتالیایی برگزار میشه و برخلاف سالهای گذشته که هر استان آزمون تخصص خاص خودش رو داشت اخیرا آزمون سراسری برگزار میشه و معدل پزشکی تاثیری نخواهد داشت و نتایج این آزمون تعیین کننده خواهد بود.

رشته و دانشگاه
    medicine

آها خیلی ممنون. پس اگه اینجوریه ضرری نداره یه کم وقت هم به ریاضی و فیزیک اختصاص بدیم چون بالاخره 8 تا تستم 8 تا هست.
    فقط یه سوال از نحوه ثبت نام دارم ، آیا برای ثبت نام در ** آزمون ** هم مدرک پیش دانشگاهی لازمه یا نه بعد از قبولی در آزمون مدارک رو باید ارسال کرد؟ یعنی جز مدرک زبان باید مدرک پیش دانشگاهی رو هم داشت؟( قبل از آزمون ورودی )؟
    اگه منظورتون آزمون امسال هست که باید بگم خیلی وقته موعد ثبت نامش گذشته. اگه سال بعد منظورتون هست که به نظر میاد سیستم پذیرش دانشجو قراره تغییر کنه و مشابه سیستمی بشه که در فرانسه اتخاذ میشه. ولی اصولا برای ثبت نام در آزمون نیاز به مدرک پیش دانشگاهی نیست و هیچ مدرکی نباید ارسال کنید. ولی موقع ثبت نام نهایی برای دانشگاه باید DV رو ارائه کنید که نشون بده شما 12 سال تحصیلی رو تکمیل کردید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    اگه منظورتون آزمون امسال هست که باید بگم خیلی وقته موعد ثبت نامش گذشته. اگه سال بعد منظورتون هست که به نظر میاد سیستم پذیرش دانشجو قراره تغییر کنه و مشابه سیستمی بشه که در فرانسه اتخاذ میشه. ولی اصولا برای ثبت نام در آزمون نیاز به مدرک پیش دانشگاهی نیست و هیچ مدرکی نباید ارسال کنید. ولی موقع ثبت نام نهایی برای دانشگاه باید DV رو ارائه کنید که نشون بده شما 12 سال تحصیلی رو تکمیل کردید.
    خیلی ممنون...مشابه سیستم فرانسه یعنی چه فرقی نسبت به امسال...با سیستم فرانسه آشنایی ندارم.
    بله منظورم آیمت 2016 هست.

رشته و دانشگاه
    medicine

خیلی ممنون...مشابه سیستم فرانسه یعنی چه فرقی نسبت به امسال...با سیستم فرانسه آشنایی ندارم.
    بله منظورم آیمت 2016 هست.
    سیستم فرانسه به این صورت هست که سال اول یه حالت پیش دانشگاهی یا اصطلاحا pre-med داره که همه متقاضیان میتوننن بدون آزمون در اون شرکت کنن ولی از سال اول به بعد برای حفظ صندلی در دانشگاه پزشکی باید کنکورهای رقابتی بدین.

سلام
    دوستان یه سوالی در مورد امتحان IMATداشتم.کسی میدونه چطور میشه نمونه سوالای این امتحان که دوره های قبل برگزار شده رو پیدا کنیم؟
    ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)