صفحه 12 از 42 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سیستم فرانسه به این صورت هست که سال اول یه حالت پیش دانشگاهی یا اصطلاحا pre-med داره که همه متقاضیان میتوننن بدون آزمون در اون شرکت کنن ولی از سال اول به بعد برای حفظ صندلی در دانشگاه پزشکی باید کنکورهای رقابتی بدین.
    سلام .
    1)یعنی کسی که بخواد برای سال 2016 برای رشته پزشکی ایتالیا پذیرش بگیره باید یک سال بره ایتالیا و دوره پیش دانشگاهی رو بگذرونه بعد برای سال 2017 در ازمون شرکت کنه؟؟؟
    2)منابع ازمون ایمت چی هست؟(مشکلی بابت تهیه کتاب ها از ایتالیا ندارم)
    3)ایا کتاب های پیش دانشگاهی خودمون برای امادگی در این ازمون کافی هست؟
    4)سخت تر از کنکور ایران هست یا نه؟
    5)قبل از ازمون باید مدرک زبان رو به سفارت تحویل بدیم؟حدودا تا کی مدرک زبان رو اماده کنیم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical student in pecs university

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2112 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوالی در مورد امتحان IMATداشتم.کسی میدونه چطور میشه نمونه سوالای این امتحان که دوره های قبل برگزار شده رو پیدا کنیم؟
    ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه
    سلام من past paper سال 2011-2015 رو دارم اگر هنوز به كارتون مياد ميتونم براتون amil كنم

Junior Member

سلام براي پذيرش داروسازي در ايتاليا هم ازمون imat برگزار ميشه؟ راحتتره پذيرشش نسبت به پزشكي؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhj نمایش پست ها
    سلام براي پذيرش داروسازي در ايتاليا هم ازمون imat برگزار ميشه؟ راحتتره پذيرشش نسبت به پزشكي؟
    خیر فقط یک دانشگاه در ایتالیا داروسازی به انگلیسی ارائه میده اونم دانشگاه تورورگاتا هست. آزمون این دانشگاه فرق داره. بله خیلی خیلی راحتره نسبت به IMAT.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    خیر فقط یک دانشگاه در ایتالیا داروسازی به انگلیسی ارائه میده اونم دانشگاه تورورگاتا هست. آزمون این دانشگاه فرق داره. بله خیلی خیلی راحتره نسبت به IMAT.
    ممنون ازمون اين دانشگاه هم در ايتاليا برگزار ميشه؟ در چه مقطعي پذيرش ميكنن؟(من ارشد ميكروبيولوژيم) اگر ازمون قبول بشيم هزينه تحصيل چقدر ميشه؟ صفر كه نميشه؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhj نمایش پست ها
    ممنون ازمون اين دانشگاه هم در ايتاليا برگزار ميشه؟ در چه مقطعي پذيرش ميكنن؟(من ارشد ميكروبيولوژيم) اگر ازمون قبول بشيم هزينه تحصيل چقدر ميشه؟ صفر كه نميشه؟
    هزینه صفر نیست. باید سالی تقریبا 2000 یورو شهریه بدید. ببینید داروسازی ایتالیا 5 ساله هست و معادل لیسانس داروسازی در ایران ارزیابی میشه. آزمون هم در خود دانشگاه تورورگاتا در رم برگزار میشه.

سلام امتحان سال 2016 کی برگزار میشه؟و کلاسها از کی شروع میشه؟یعنی ورودی چه سالی میشه کسی که سال دوهزار و شونزده امتحان میده؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از Università degli Studi di Milano سوال کردم، ظاهرا 2016 هم IMAT برگزار میشه. حالا فرض کنیم تواین امتحان موفق بشیم، کسی در مورد نحوه تایید مدرک پزشکی توسط وزارت بهداشت ایران اطلاع داره؟
    من یکمی آیین نامه خوندم، ظاهرا باید بعد ار قبولی تو امتحان جامع، دوره کارورزی هم گذروند! البته یکمی تبصره گفته که من درست نفهمیدم!
    خواستم ببینم کسی مورد عینی سراغ داره یا صراحتا واسه ایتالیا سوال کرده؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط drz49825 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از Università degli Studi di Milano سوال کردم، ظاهرا 2016 هم IMAT برگزار میشه. حالا فرض کنیم تواین امتحان موفق بشیم، کسی در مورد نحوه تایید مدرک پزشکی توسط وزارت بهداشت ایران اطلاع داره؟
    من یکمی آیین نامه خوندم، ظاهرا باید بعد ار قبولی تو امتحان جامع، دوره کارورزی هم گذروند! البته یکمی تبصره گفته که من درست نفهمیدم!
    خواستم ببینم کسی مورد عینی سراغ داره یا صراحتا واسه ایتالیا سوال کرده؟
    ممنون
    هنوز هیچ خبری مبنی بر برگزاری این آزمون برای سال 2016 بیرون نیومده و شنیده ها حاکی از این هست که ممکنه این آزمون برای سال بعد برگزار نشه. اما در مورد تطبیق مدرک بله به همین صورت هست که شما گفتید و قبولی در آزمون جامع نیاز هست.

Junior Member

دوستان ظاهرا تاریخ امتخان IMAT مشخص شده
    واسه پزشکی 14 سپتامبر 2016
    http://www.imschool.it/admissions/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)